Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Katera oblačila vas rajcajo?

Katera oblačila vas rajcajo?

Moški, kako oblečene ženske (seveda postavne), neznanke, vas napalijo takoj?

Odvisno od starosti.
Milfa oblečena v minico mi daje vtis prepotrebne pras*ice.

pa, na lepem ženskem telesu vse lepo stoji in je vse v bistvu rajc. Je pa tako, ker sem že kar nekaj časa na tem svetu bi rekel, tako, da je največji rajc pri ženski, želja, nasmeh na ustnicah in iskre v očeh, ko vidi tipa, ki jo popali…, pa tud če ma 20 kil preveč.

nova
Uredništvo priporoča

tukaj rajca Alenny s svojo dominatnostjo. Nevem pa kako se oblači, gotovo temu primerno. Alenny drži se.

nikamika
Ne vem, pojma nimam, kaj me napali.

drug drugega programiramo

nikamika
V resnici je lastnica oblačil s svojim vedenjem in obnašanjem tista, ki intenzivno “napali”.

drug drugega programiramo

To pa je lepo. Oblačim se pa trenutnim razmeram primerno. Danes imam oblečeno; črne tangice, črn svilen pajac in bele sandale z debelim podplatom in visoko peto.

Napalijo se predvsem slovenci z nekontroliranim poreklom.

Nobena
Tistega dne ko bi me začela rajcat oblačila se naročim pri psihiatru

Mene najbolj rajca ko si moja draga obleče šnelfukarce (za nevedne: samostoječe nogavice) in visoke petke. Takrat pa me raznese.

Če ima miniko pa samostoješe nogavice, pa potem oprijeto majčko kjer kaže popek. Ali pa kombinacija s korzetom.

Pa kakšno minikiklco…

drug drugega programiramo

Ehhh, tokrat se pa strinjam z Grdo in Popayem; Ni odvisno od oblačil – zadeva je v očeh!
In v odnosu tistega trenutka.

Če bi bila dovolj ena kombinacija oblek – in še to vedno ista – bi šel tudi jaz takoj na pregled k psihiatru…

Pa kakšno minikiklco…
[/quote]

Zamisli si 70 let staro kuzlo v miniču. Saj to se ti ženske zagabijo forever and ever.

Pajkice, minič, bikini, pa še kej bi se našlo…

Prekajen meso dl cajt gvera;)

Urejena ženska, ki se sama dobro in seksi počuti, vedno rajca.

..

Kostimček. Evin.

če ima lepe brke ko som obleke sploh ne opazim.

A veš, če bi se ena povsem gola neznanka znašla v moji postelji, bi se jaz potrudil, da bi jo oblekel.

drug drugega programiramo

Policaji na motorju.

Enodelne kopalke, minika, visoke petke, mrežaste nogavičke….

..

“Obleka ne naredi človeka”, pravijo. Lahko pa ga poudari.

Star Kitajski pregovor namreč pravi: “Bolj, ko opica pleza na drevo, bolj se ji vidi rep.”

S stilom oblačenja tako poudarjaš, katere vrste “opica” si. Tisti, ki ti zaradi tega sledi, toliko bolj.

V teh dneh bi tako večina brhkih deklet verjetno moralo nositi nogometne drese (ampak to itak ne rajca pri nogometu).

Drug problem je, da so moški možgani sposobni objektiviziranja.. fetišev.. kjer pa pride do izraza nek določen del telesa. Običajno se to razmeji na preprosti stvar: joške ali ritnice (raporek ni sposoben noben dejansko ločiti) in noge.
Lase, ustnice ipd. Nimajo enakega efekta, plus pri nas se jih ne “oblači”.

Figura peščene ure, kjer je razmerje bok in pas 0,7 je v vseh kulturah tega planeta najbolj čislana. Takšno telo namreč najbolj izraža plodnost in tja bodo tudi pogledi in “ptički” usmerjeni.

Umetnost oblačenja je tako “popravljati” ali poudarjati, kar je mati narava že podarila oz. Si je človek s treningi izboril.

Tako kot pri fetiših, pa je tudi pri oblekah in stilu pač zelo raznovrsten okus. Enemu se bo zdelo “ceneno” nekaj, drugemu nekaj drugega.

Je pa morda res, da lepša, ko je ženska sama po sebi (gledano fizično – se torej fibonaccijevo število zlatega reza lepo ponavlja, je simetrična – zdravje, dovolj visoka itd.), težje se “ceneno obleče”.

Glede na to, da pa v Slovenij kraljujejo sive miške, ki se temu primerno cerkveno oblačijo, pa je očitno brezobličnost vreče za krompir najbolj racig?!

De omnibus disputandum..

Veš kok ta oblačila smrdijo? Cel dan v njih, na soncu, vroče!

New Report

Close