Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek NOGOMET JE UMETNOST

NOGOMET JE UMETNOST

Ti dve tekmi sta bili prava poslastica. Mislim tekmo med Rusijo in JAR ter nogometno tekmo med Portugalsko in Španijo.
Rusi so prav fascinirali gledalce in vodstvo Rusije.
Portugalska pa je blestela. Eden in edini Ronaldo. On je Bog, je častni Portugalec in za vse ljubitelje nogometa je car.
Je bilo že tisočkrat povedano pa moram še napisati in prebrati še mnenje SČ-jevcev.

Z eno besedo: virtuoz.

Ne glede na to, kaj še bo dosegel in koliko golov bo dal, to kar je včeraj naredil, je bilo neverjetno.

Lepa nogometna tekma je bila tudi med Hrvaško in Nigerijo. Vendar tam se ni videlo velike premoči Hrvaške na Nigerijo, saj so Nigerijci čisto vredu nogometaši in kar konkurenčni Hrvatom. Le gola jim ni uspelo zabiti, Hrvatje pa so dali dva, vendar so imeli srečo.

Sej ne veste, kaj govorite.

Bistvo sploh niso goli. Skoraj vsi igralci, ki jih vidite na SP; razen kakšnih iz eksotičnih reprezentanc, so milijonarji. Gre za igre milijonov. In čist vseeno je, kdo osvoji ta SP, še vedno bosta Messi in CR najbolje plačana igralca na svetu.

Kaj imata onadva skupnega s konjskimi dirkami?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Tekma med Rusijo in JAR?
Sem ljubiteljica nogometa, pa mi tale portugalski Ronaldo ni nič, vse prej kot bog, ne vem, zakaj ima enako ime kot pravi Ronaldo.
https://www.youtube.com/watch?v=qbkEFaBp5AQ

Če že pametuješ o nogometnih kao virtuozih, si vsaj zapomni, kdo je sploh igral. Rusija in JAR tudi slučajno ne. Kavčfudbaler. Bistvo nogometa je v ekipi, en sam Ronaldo ti ob preluknjani obrambi ne pomeni veliko.

En sam Christian Ronaldo zna uigrati ekipo tako, da je kot mora biti.
In sledi ZMAGA.
Tudi Nemci imajo smisel za nogometno umetnost.

Danes je ravno niso pokazali. So se pa nekateri vsaj nagledali lepih teleščkov. 😛

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Glede na to , da ima po vase nogometni bog ronaldo le šest razredov osnovne šole, pomeni, da je fuzbal sila primitivna stvar primerna zgolj za primate. V kateto vrsto spadajo pa navijači? Po moje nekako med enoceličarje…….saj nekih hujsih zivljenskih funkcij ne zmorejo z izjemo piva, cipsa, preklinjanja, dretja, ce so zunaj, se razbijanja.

Nocoj so nam Brazilci postregli s poslastico.

Kaj pa ti od navijačev na tekmi še pričakuješ? Na tekmi navijaš in preklinjaš, poješ čips in to je to. Kaj pa bi ti tam delal?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Ne vem, če smo gledali isto tekmo. Malo zaspano in rezervirano je bilo vse skupaj. So sicer tehničarji, ampak niso prikazali ne vem kaj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj pa ti od navijačev na tekmi še pričakuješ? Na tekmi navijaš in preklinjaš, poješ čips in to je to. Kaj pa bi ti tam delal?
[/quote]
Jaz od navijacev na stadionu in tudi na kavču ne pricakujem nič….mentalno so namreč, kot sem ze napisal, enoceličarji.


Jaz od navijacev na stadionu in tudi na kavču ne pricakujem nič….mentalno so namreč, kot sem ze napisal, enoceličarji.
[/quote]
Kaj lajko pričakuješ od mentalnih enocelicarjev? Nič. Koristi od njih ni, familja, če jo imajo, ima pa škodo.

Tudi VELIKIM se zgodi, da zatajijo. Nisem pričakoval, da bodo Brazilci odpovedali.

Tudi Nemci niso zmogli, Brazilija bolj tako, no pa Izstopajo naši južni bratje Srbi, predvsem pa hRvatje.

Ravnokar se je končala tekma Južne Koreje s Švedsko. Mislim, da smo gledali svetovne prvake 2018.

Popolnoma so onesposobili favorizirano Poljsko.
Tudi to je čar nogometa.

Kar se tiče nogometnega prvenstva v Rusiji vem samo to, da je zaradi le-tega moralo umreti 1.300 nedolžnih živali. Uživajte.
https://www.pesmojprijatelj.si/clanek/velik-krvav-madez-na-letosnje-svetovno-prvenstvo

Ja, nikoli ne veš, kaj se bo zgodilo 🙂
Senegalci :)))

Ok, očitno te ne zanima nogomet, da veš samo to.
Imam rada nogomet, to, kar si posredovala, je – zelo milo rečeno – žalostno, ampak da to omenjamo samo v zvezi z nogometnim prvenstvom pa ni fer. Saj veš, da se dogaja marsikaj marsikje, marsikdaj.

Rusija : Egipt
Za koga boste navijali? 🙂

Egipt, čeprav so mi tud rusi ok.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close