Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje naj kupi moz

Kje naj kupi moz

Kje naj kupi moz obleko.elegantno..pa cenovno ugodno..crno..do 300 evrov..

BTC diamanta palača (mislim da se tako reče ne me držat za besedo), tam je trgovina sens – občasno imajo znižanje pa lahko dražje obleke dobiš tudi po tej ceni.

V zari imajo tudi lepe moske obleke. Drugace pa modiana.

nova
Uredništvo priporoča

Kje pa je tvoj kje? Ljubljana, Maribor, Koper?

Mož večino kupuje v Klagenfurtu ali Gradzu v Dressmanu, v Ljubljani pa v Supernovi na Rudniku v Peek&Cloppenburg.
Če rabi kar eno obleko za 2x oblečt, potem so pa tiste iz C&A čisto ok, pa mogoče kako boljšo srajco zraven, dobiš že za dobrih 100€.

Kje pa je tvoj kje? Ljubljana, Maribor, Koper?

Mož večino kupuje v Klagenfurtu ali Gradzu v Dressmanu, v Ljubljani pa v Supernovi na Rudniku v Peek&Cloppenburg.
Če rabi kar eno obleko za 2x oblečt, potem so pa tiste iz C&A čisto ok, pa mogoče kako boljšo srajco zraven, dobiš že za dobrih 100€.
[/quote] Sem iz okice Lj.Obleka,bo v fazi oblecena res samo dvakrat,pricakujemo pogreb in v bliznji prihodnosti poroko hcere.Hvala vam vsem.

Sem iz okice Lj.Obleka,bo v fazi oblecena res samo dvakrat,pricakujemo pogreb in v bliznji prihodnosti poroko hcere.Hvala vam vsem.
[/quote]

Potem bo C&A čisto ok, pa za na poroko eno bolj nobel srajco 7cammice, imaš tudi v Supernovi trgovino. Samo pri hlačah glej material, da ni plastika, da ne švicaš in da se ne lepi.

Potem bo C&A čisto ok, pa za na poroko eno bolj nobel srajco 7cammice, imaš tudi v Supernovi trgovino. Samo pri hlačah glej material, da ni plastika, da ne švicaš in da se ne lepi.
[/quote] Srajco sva kupila,tudi kravato,elegantne cevlje ze ima,enkrat nosene.Crne elegantne hlace tudi ima,lahko se dokupi samo suknjic.Se mi pa zdi,da je bolj elegantna obleka.

Lahko zelo lepo obleko po ugidni ceni v C&A. Pa se ful majo dobro kvaliteto. Zara je kul, sam majo vse hlace na korencka. oz. vecino.

Srajco sva kupila,tudi kravato,elegantne cevlje ze ima,enkrat nosene.Crne elegantne hlace tudi ima,lahko se dokupi samo suknjic.Se mi pa zdi,da je bolj elegantna obleka.
[/quote]

Vzemi hlače in pojdita v C&A, mogoče najdeta suknjič iz enakega blaga, čeprav je kar težko zadet, ampak včasih rata. Lahko kupita en čisto kontra suknjič, znatudi bit ok. Lahko vzameta 2 suknjiča, črnga za pogreb in enega svetlejšega za na poroko. Drugače pa v C&A dobi komplet hlače in suknjič za 100€.

Vzemi hlače in pojdita v C&A, mogoče najdeta suknjič iz enakega blaga, čeprav je kar težko zadet, ampak včasih rata. Lahko kupita en čisto kontra suknjič, znatudi bit ok. Lahko vzameta 2 suknjiča, črnga za pogreb in enega svetlejšega za na poroko. Drugače pa v C&A dobi komplet hlače in suknjič za 100€.
[/quote]

V C&A?
Obleka mora biti taka, ko vstaneš, da ni na tebi ene gubice! Da ne boste kupili en pofl, ker taka obleka ni vredna pet para!
Mož jo je kupil v Manufakturi https://www.manufaktura.si/poslovalnice/, sin pa v Emporiumu, ko je bila znižana.

V C&A?
Obleka mora biti taka, ko vstaneš, da ni na tebi ene gubice! Da ne boste kupili en pofl, ker taka obleka ni vredna pet para!
Mož jo je kupil v Manufakturi https://www.manufaktura.si/poslovalnice/, sin pa v Emporiumu, ko je bila znižana.
[/quote]

Za obleko, ki jo boš oblekel 2x, nima smisla kupovat nekaj za 300€ ali več.
Ko sva se midva z možem morala poslovno oblečt, sva si kupila obleke v C&A in Neckermannu, ker sva rabila takoj več oblačil. Potem pa sva dokupovala boljše. Če verjameš ali ne, imam še zdaj dva kostima iz Neckermanna za en res mali denar, po moje sta stara 15 let, res pa je, da sta bolj za poletje in sta manj nošena.

Potem bo C&A čisto ok, pa za na poroko eno bolj nobel srajco 7cammice, imaš tudi v Supernovi trgovino. Samo pri hlačah glej material, da ni plastika, da ne švicaš in da se ne lepi.
[/quote]

Ko sem bila nazadnje tam, trgovine ni bilo več 🙁

Pozdrav

Sam sem bil tudi v zadregi kje naj pridem skozi z čim lepšo oblekico in sem končno našel v C&A čisto lepe kose in tudi ne preveč drage in sem jih nato kombiniral z unikatnim lesenim metuljčkom in manšetnimi gumbi -> http://www.kwood.si .Res priporočam hitra dostava in dobro razmerje med kvaliteto in ceno !

New Report

Close