Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali tla v stanovanju raje pometate ali sesate?

Ali tla v stanovanju raje pometate ali sesate?

Jaz veliko raje pometam. Samo primeš metlo v roke in v 10 min imam pometeno. Sesam pa res nerada že zaradi kabla in hrupa. Ko imam generalko pa tudi posesam.

Kaj pa vi?

Pometam. Mož je preškrt, da bi kupil tišji sesalec. Stene imamo pa tako tanke, da slišimo soseda smrčat in mi ga je kar žal zbuditi, ker je že v letih.

Rumba je zakon!
Metla samo gužvo dela v shrambi.

Rad pometam.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Kjer ni preprog sta metla in močo bolj priročna. Rad temlejito prebrišem fuspodn. Le tako očistiš ves prah ki se nabere na tleh.

Kaj je to metla? Folk dejansko še kupuje metle?

Metla je sofisticirana priprava za visoko šolane posameznike. Sestoji iz daljšega droga in ploskega nastavka s ščetinami.

Uoorablja se za čiščenje suhih kontaminantov površin.

Metla je sofisticirana priprava za visoko šolane posameznike. Sestoji iz daljšega droga in ploskega nastavka s ščetinami.

Uoorablja se za čiščenje suhih kontaminantov površin.
[/quote]

Hvala za strokoven pristop k razlagi predmeta, ki izhaja še iz kamene dobe. Je pa ena razlika, takrat so imeli ščetine iz ženskih las.
Kaj je narobe z manjšim priročnim sesalcem in malo večjim sesalcem in največjim vodnim sesalcem?

Hvala za strokoven pristop k razlagi predmeta, ki izhaja še iz kamene dobe. Je pa ena razlika, takrat so imeli ščetine iz ženskih las.
Kaj je narobe z manjšim priročnim sesalcem in malo večjim sesalcem in največjim vodnim sesalcem?
[/quote]

Cost-efficiency

Sesalnik je priročen za preproge. Za vse ostalo se kupi pometač ali metla.

Bolj priročno mi je, če posesam. Pa hitrej sem konec.

Cost-efficiency

Sesalnik je priročen za preproge. Za vse ostalo se kupi pometač ali metla.
[/quote]

In če nimaš preprog? Kako očistiš metlo?

Hvala za strokoven pristop k razlagi predmeta, ki izhaja še iz kamene dobe. Je pa ena razlika, takrat so imeli ščetine iz ženskih las.
Kaj je narobe z manjšim priročnim sesalcem in malo večjim sesalcem in največjim vodnim sesalcem?
[/quote]

Na metli se udobneje leti 🙂
Drugače pa pom

In če nimaš preprog? Kako očistiš metlo?
[/quote]

Enostavno. Na kovinski štangi jo bočno prežuliš levo desno. Sirkova je zakon.

Pometač pa lahko pod vodo spereš ker ima trde ščetine iz umetnega materiala.

Hvala za strokoven pristop k razlagi predmeta, ki izhaja še iz kamene dobe. Je pa ena razlika, takrat so imeli ščetine iz ženskih las.
Kaj je narobe z manjšim priročnim sesalcem in malo večjim sesalcem in največjim vodnim sesalcem?
[/quote]

Na metli se udobneje leti 🙂
Drugače pa pometem in pomijem vsak večer, sesam pa ob velikih čistkah.

Enostavno. Na kovinski štangi jo bočno prežuliš levo desno. Sirkova je zakon.

Pometač pa lahko pod vodo spereš ker ima trde ščetine iz umetnega materiala.
[/quote]

Kaj imaš doma po tleh?

Kaj imaš doma po tleh?
[/quote]

Parket, ploščice (jst polagal – fugameista), laminat, brušen beton v garaži….

Plus par tepihov. Mam kosmate in tiste “na kratko”.

Sesalnik uporabljam izključno za tepihe in sesanje večjih količin smeti ki se valjajo po tleh. Za vse ostalo z metlo nagrnam na kup, in s sesalcem potegnem not, ostalo pa prebrišem putzman alles inkluziv.

Parket, ploščice (jst polagal – fugameista), laminat, brušen beton v garaži….

Plus par tepihov. Mam kosmate in tiste “na kratko”.

Sesalnik uporabljam izključno za tepihe in sesanje večjih količin smeti ki se valjajo po tleh. Za vse ostalo z metlo nagrnam na kup, in s sesalcem potegnem not, ostalo pa prebrišem putzman alles inkluziv.
[/quote]

Skratka en sklop konfuznih materialov :). Potem res bolje, da ostaneš pri metli. Tepihe pa strkaj pri sosedi na dvorišču.

Skratka en sklop konfuznih materialov :). Potem res bolje, da ostaneš pri metli. Tepihe pa strkaj pri sosedi na dvorišču.
[/quote]

Odvisno od namena, kar sem že večkrat poudaril.

Sem si ene 14 dni nazaj rekel, da še dobo, da obstajajo lene babe! Sem kupil odličen vodni sesalec še v garanciji za mizeren dnar. Je rekel gospod, da je gospa rekla, da ne bo čistila posode, da hoče takega na vrečko.

RAJŠI POMETEM, SESALEC MI GRE NA ŽIVCE Z VSEMI KABLI VMES.

Sesam, metle sploh nimamo.

Odkar imam Dysona V8, je užitek posesat vsak kotiček naše hiše. Hitro, efektivno. Zakon.
Ajaj z metlo pa operiram samo zunaj okoli hiše, po tleh, ne 15 cm nad tlemi na njej 🙂

Jaz večinoma pometam, mož pa raje sesa.

Večinoma sesam, redko pometam.

Res je!
…pa še posesa takrat, ko me ni doma. 😉
Problem so samo koti, ki pa jih enkrat na teden posesam s sesalcem sam.

New Report

Close