Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cez 1 dan se poročim, začel se mi je delat herpes

cez 1 dan se poročim, začel se mi je delat herpes

Največja mora – herpes. V lekarni sem včeraj zvečer dobila Erazaban, ker sem čutila, da se mi bo naredil herpes. V navodilih piše, da se mažem spredno nastanejo mehurčki. Sedaj sem se pa zbudila s tremimi mehurčki. Jutri je poroka, a mi je kaj pomoči, da se mi herpes ne razvije. Imate kakšen nasvet, da bi ga preprečila. Hvala že vnaprej.

Zelo zalostna:(

v filmu Obilna grška poroka so v tem primeru mazali s stelexom. Ne vem pa, če deluje:)

sicer bi raje vzela sikapur – ti dobesedno izsuši herpes. Pa čimprej začni,

Prav na glas sem vzdihnila, ko sem prebrala naslov. Res smotano, no. Jaz ga nikakor ne uspem zajeziti, pa če se mažem z ne vem čim. Edino ene parkrat mi je ratalo, da sem ga zamrznila, ampak sem dala led gor za 30 min takoj, ko sem začutila, da nastaja (običajno nimam te možnosti, ali sem v službi, ali ravno nimam ledu). Ko pa so enkrat mehurčki tu, je vse prepozno. Jaz bi pustila čimoblj pri miru, da se ne naredi hrasta, ker če ni hraste, boš bistveno lažje z ličili prekrila to zoprnijo. Če ne bo prevelik, tudi ne bo otekline in potem sploh ne bo panike. Če ti pa ne bo sami ratalo uspešno prekriti, pa morda stopi do kake kozmetičarke. Gotovo so kaki triki, ki jih je vredno uporabiti v takih posebnih dneh.

Če pa bo viden, pa se ne sekiraj. Smej se, pokaži, da si vesela, ker je to tvoj dan, da ti ga nič ne more pokvariti in da se boš imela lepo neglede na to, kaj se dogodi!

Ja, pa pazi, da boš prvi poročeni poljub izpustila, da ga še tvoj bodoči ne stakne. Pa seveda tudi svate “kušuj” samo od daleč, saj veš.

Prikrivanje herpesa, tudi če še ni hraste, z ličili??? Mislim, da ga ni ličila, ki bi tega spaka zakril.

Meni samo herstat pomaga, da se ne razvije do konca.

Pa čestitke!!!! 💍
Briga te za herpes, najmanj pomembno, če smo iskreni. prekrijes pa je 🙂

Ampak meni čisto na začetku pomaga koloidno srebro. Poišči na internetu, če ga kje dobiš, samo res rabiš čimprej namazati. Če boš prepozna, ne bo pomagalo. Kot najbrž kaj drugega tudi ne.

Predvsem se pa ne sekiraj še zaradi tega, ker s tem bo le še bolj zrasel.

Pa veselo poroko!

Ti se samo ne sekiraj.
Jutri je tvoj dan, herpes boš zdravila kasneje.

Bodi srečna, vesela in herpes bo izginil.
Vem kako se počutiš, jaz se poročim čez 14 dni:)))
Srečno nevesta in vse dobro želim.

Iskreno prekriješ….

Avtorica, več ali manj prav vse kar se nam pojavi na telesu, so le posledice vzrokov v duši.

Iskreno prekriješ….

Avtorica, več ali manj prav vse kar se nam pojavi na telesu, so le posledice vzrokov v duši.
[/quote]

To so pa posledice dekliščine, ko se je z drugimi mečkala.

To so pa posledice dekliščine, ko se je z drugimi mečkala.
[/quote]

HMMM! Al pa ji hoče narava le povedati, da desc(i) ni(so) zanjo… ;-))))

Kakorkoli že, tudi s tem babšetom je nekaj hudo narobe, da se narava vmeša ravno v “najpomembenjšem” trenutku in to točno na določen način =onemogočanje poročnega poljuba.

Mogoče bi ti pa dohtar dal kaj konkretnega, ko bo takoj zaleglo. Lekarniške so al pa niso, če je stvar že v napredku.


pred leti taka, da sem imela 4 naenkrat. Sem šla takrat namesto v šolo zjutraj takoj k zdravniku, dobila sem takrat Virolex. Pomagal ni kaj bogve vsaj kolikor se spomnim.

Enkrat sem v podobnem scenariju imela razgovor za službo… celo dolgo sem se morala peljati nanj in v sneženju, pa sem se, se tam opravičila za trenutni izgled, ampak se je videlo takoj da me je tisti gospod debelo pogledal kakšna da sem v obraz (čeprav samo trenutno)…
eni ne cenijo niti truda,da tak prideš in pokažeš trdno voljo in željo.

Baje naj bi v začetku nastajanja pomagalo ušesno maslo. da si, ko nas začne srbeti, namažemo z lastnim ušesnim maslom. Baje da to zaustavi nadaljnji razvoj. samo bi morali takoj na začetku srbenja začeti mazati.

Opozorilo od zgoraj, da še enkrat dobro premisliš, če si se prav odločila….

Jaz uporabljam Virolex (oz. učinkovina aciklovir). Kolikor mi je znano, je aciklovir edino protivirusno zdravilo, ki učinkuje na viruse herpesa. Vse ostalo je le lajšanje simptomov. Na žalost učinkuje aciklovir le tako, da prepreči razmnoževanje virusov. Zato ga je potrebno vzeti čim prej, po možnosti takoj, ko začutiš “trn” v ustnici. Pomaga pa tudi kasneje ob že razvitem herpesu, saj se vsaj mehurčki ne širijo ter so manj boleči.
Ne vem pa, zakaj v lekarnah prepričujejo v nakup vsega drugega, le Virolex nekako nočejo dat. Kremo se dobi brez recepta (upam, da še), za tablete pa je verjetno treba do zdravnika.
Priporočam torej Virolex: čim prej, vsaka ura je važna.

Tudi mojemu možu se je 22 dni pred poroko spustil herpes. Konkreten.

Vseeno sva se poročila. 😉
Tudi poročni poljub sva uprizorila (se nama je neumno zdelo da bi kompliciralahko in župniku morala da ta del spusti). Pa sva se pač na lička kusnila.

Vedno me je bilo na smrt strah poroke, ker to pomeni, da je človek zapečen za celo življenje.

drug drugega programiramo

Saj ne bo viden. Spodnjih ustnic pač ne kažem.

bogec ti hoče povedat, da še nisi zrela za poroko 🙂
kaj pomeni “spredno” …in “tremimi”?

Hmm,
To bi bilo pa zelo zanimivo videti…

drug drugega programiramo

Hmm,
To bi bilo pa zelo zanimivo videti…
[/quote]

Ona se bo poročila, ti si pa že poročen in nimaš kaj gledati.

Valtrex tablete na recept, gotovo se te bo en dohtar usmilil, pohiti.

Tudi jaz sem nekoč poznal neko princess, samo zapisati ne smem njenega imena in ta princess tudi odlično ve kakšno moje je ime. Ta princess odlično ve, kje sva bila in kaj sva počela.

drug drugega programiramo


Kakšno opozorilo. Herpes se lahko pojavi kadarkoli, sploh v stresnih situacijah. Sama ga ukrotim z zobno pasto( ta se zasuši) in se vsaj ne širi oz razvija naprej. Drugače pa čestitke za poroko. Naj traja…

ewh

Danes je petek 15 junij in položnice imam za plačati. Ne vem, ali naj jih plačam danes preko interneta ali v ponedeljek.
Vse nas izredno zanima, katera oseba je to, ki se bo jutri poročila in s kom se bo poročila?

drug drugega programiramo

New Report

Close