Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A gledate Masterchef

A gledate Masterchef

Noro, kaj se grejo?
Zakaj tako forsirajo to zoprno Aljo? Pa saj se je že na pogled videlo, da je bil njen krožnik ene pomije?? Definitivno je morala bit hrana od Simone boljša.
Alja bi šla za zmago res čez trupla, ma me je minilo gledat!

Ogabno! Upam da zenska nima otrok, da jim ne dela sramote. Sodniki so pa tudi svojega denarja vredni. Alja NI sama naredila jedi in z Jako je delala mirno in ne kot ponavafi-panicno. NI POSTENO DA JE JAKA SEL Z BALKONA. In jed sigurno ni bila najbolj okusna.

A je kdo že probal njene čevlje? Če dela take čevlje kot kuha – buhpomagej!
Tudi sebe obleče buhpomagej! Samozavestna pa je, to pa!

nova
Uredništvo priporoča

Jaz mislim, da ženska sploh ne zna kuhat. Drugač sva pa glih z mojo dons mal komentirala ta slovenski masteršef. In sem ji dal prav. Tako slabe sezone midva nisva gledala še na nikol. Pa gledava tut po tujih kanalih. Prav moja – stari, a vidiš da znajo res samo meso vržt v pečico pa nekaj na putru popečt, pa samo njoke pa torteline pa pasto delajo, pa riž kombinirajo pa zelenjavo popekajo. In to res že celo sezono.
Krompirja sploh ne uporabljajo, ker je očitno važna pa fensi samo zelenjavca pa popražen rižek pa lososek.
Jaz se strinjam. Čakam, ko bodo neko sezono delal tut kakšne drugačne jedi. Neki mal bol spešel ali pa neki mal bolj zahtevnega.
Sladko kislih okusov sploh mešat ne znajo, vlečnega testa tut ne delajo… Kruhke ne znajo sami spečt, ene sladice, ki ni v obliki tistga mafina sploh nardit ne znajo.
Pa mam občutek da vsi, ne samo tekmovalci, tut ta žirija nima pojma o kuhni.
Jaz vam povem da je moja bolj kreativna v kuhni. Ko nardi polpetke iz krompirja, česna in petršilja, ter jih zavije in ocvre v pivskem testu, zraven pa omako iz škampkov pa vinčka. Priloga pa pečen ananas s parmezanom!

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Mjami! Dej recept.

Mjami! Dej recept.
[/quote]

Glede na to da že bolj na drobno gleda in se paca na sedežni upam da sem jo sploh prov zastopu ahahahha
Skuha krompir v slani vodi, pol ga pa spešta doda žlico kisle smetane, eno jajce zžvrklano, česen in sol, peteršilj alpa drobnak, loh tut mal moke alpa droptin. Oblikuje polpetke alpa lulčke, namoč v testo iz pira, moke soli in flikne v olje.
Omako dela iz gamber jih osuši, popraži nahitr na česnu, zalije z belim vinom, doda sol in duši dvajset minutk na mejhnmu ognu, vmes že doliva sladko smetano.
Ananas osuši in ga popeče na kokusovem olju, pokapa z limono, čez pa damo parmezan. Eto, simpl k pasulj. Samo men to neb ratal hahahha

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Glede na to da že bolj na drobno gleda in se paca na sedežni upam da sem jo sploh prov zastopu ahahahha
Skuha krompir v slani vodi, pol ga pa spešta doda žlico kisle smetane, eno jajce zžvrklano, česen in sol, peteršilj alpa drobnak, loh tut mal moke alpa droptin. Oblikuje polpetke alpa lulčke, namoč v testo iz pira, moke soli in flikne v olje.
Omako dela iz gamber jih osuši, popraži nahitr na česnu, zalije z belim vinom, doda sol in duši dvajset minutk na mejhnmu ognu, vmes že doliva sladko smetano.
Ananas osuši in ga popeče na kokusovem olju, pokapa z limono, čez pa damo parmezan. Eto, simpl k pasulj. Samo men to neb ratal hahahha
[/quote]

Super! Hvala za prijaznost! A veš, da sem pričakovala, da boš odgovoril (ali pa sploh ne), poišči na YouTubu. En velik + zate!!!

Super! Hvala za prijaznost! A veš, da sem pričakovala, da boš odgovoril (ali pa sploh ne), poišči na YouTubu. En velik + zate!!!
[/quote]

Ja zakaj pa nebi??? Sicer me je mal čudn gledala, kva me to zdej briga, ampak ona ve da tle vse sorte ropotamo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Vagabund ti pa si faca!

Ja res, največji troll.

Aljo rinejo naprej ker bo pop-u očitno v zameno zastonj čevlje dala, … pa še kaj 😉 (konkretno jezeršku)

ker je rahlo sumljivo vse skupaj, da čevljarka ki reče, da ima v hladilniku samo kaviar in vino, iz glave zna kuhat in vlečt recepte, itd. se mi lepo zdi, da ji določeni pri oddaji v naprej povejo na kaj se mora pripravit.

da ne omenjam tega, kako sodnike na ego-tripu peče, da jim Simone ne leze v rit. Karim je danes skoraj znorel, ko je videl da simone nima časa zanj. Njegov ego tega ne prenese, enako je pri Jezeršku.

medtem ko jim alja namenja pozornost, več kot očitno tudi stran od kamer.

in danes ja… Aljin krožnik je bil bež barve, pri Simone so se pa zapičili v lososa, ki je bil samo EN izmed MNOGIH komponent. Ampak Simone je dokazala, da je ženska z veliko začetnico.Pametna, razgledana, polna znanja in idej, taka ki ljudi ceni po drugih stvareh kot po titulah, ki jih “imajo” (ala jezeršek je kao hud, karim kao kralj sladic LOL). všeč mi je njena samozavest in istočasno skromnost in všeč mi je, da je pogruntala to glupo igro poptvja in da se ne da.

na eni strani imamo Simone, ki naredi sojino omako z limeto in ne vem še čim.. da Bine dobesedno dol pade ko jo proba
na drugi strani pa Aljo, ki je postregla prežganko, pa povedala neko tralalal zgodbico… in so jo sodniki poslali naprej.

sramota za pop in sodnike
kar se narcisa Karima tiče, lahko rečem samo, naj se raje koncentrira na svoje slabe, suhe macrone, predno se drzne napihovat v MC

Kolikor spremljam, je Alja že zdavnaj popušila s svojim poslovnim modelom delanja čevljev v Peku.

Tako da njeni čevlji niso razlog za to, da jo vlačijo iz oddaje v oddajo. Je pa najbrž šla v zadevo z nekim zagotovljenim zaslužkom. POP TV za svoje šove pač išče retarde (Ljubezen po domače) in folk, ki se nastavlja za par 100 EUR (masterchef, Zvezde plešejo).

Alja dela s pop-om! Je domača z Oto in še kom.

Tako slabega Masterchefa še ni bilo!

Ko so sodniki včeraj vprašali kdo je bolj zaslužen za ta krožnik je bila Alja tiho in čakala da pove Jaka. Prebrisano Alja, hinavsko in podlo je bilo tole!!!
Mene bi bilo sram v dno duše!!!
Alja, morala bi reči OBA, OBA sva zaslužila balkon, OBA!!!
Ko pa je Jaka rekel Alja, je ona rekla, da se strinja.
Kakšno podlo dejanje!!!

Dajmo Jaka, čas je da gre ta zoprna baba že ven, ker nima pojma o kuhanju.
Res čudno da sodniki tega ne opazijo.
Tukaj mi nekaj ne štima!

Navijam za Jaka in Simone, Vse ostalo je poden!!!

Točno tako. Jaka in Simone sta klasa zase, vsi ostali pa kažejo znake psihičnih in nevronskih motenj, Simke je hiper in kolerik, Alja dramaquin, Gašper nesposoben sprejeti kritiko, Leon pa zamerljiv in privoščljiv vasezagledan osebek, ki nikoli ni nič kriv.

OK, nič ne rečem, Alja je izpadla ven egoistično in tudi meni sicer sploh ni všeč ter bi po mojem mnenju že zdavnaj morala leteti ven, AMPAK se je Jaka včeraj obnašal kot neko usrane, pohleven, ponižen, tih in nesamozavesten. CHEFA naredi tudi samozavest, on pa je nima niti malo. Jaka zato za naziv “masterchef” sploh ni primeren!

Seveda je za naziv zelo primerna Simone:)) Navijam zanjo!

Jaz sem se že prejšnji teden spraševala, kaj zaboga imajo sodniki (in producenti oddaje, ki seveda točno vedo, kaj hočejo) proti Jaku, včeraj pa spet … Prav maltretirajo ga in izkoriščajo za več drame v oddaji.

Se mi je prav smilil, pa tak fejst fan! Tudi jaz upam, da pride daleč (če ga ne bodo danes spet zajebavali) …

Sicer pa izgleda, da bosta danes bolj na tapeti Leon in Gašper 🙂

Letošnji masterchef je res izpod vsake kritike. Kot bi šla jaz kuhat, ki res nisem kreativna. Znam skuhat dobro, ampak presežka pa ne znam delat. In vsi oni tudi ne. Mogoče edino Simone, ki ima zanimiv način kuhanja in tudi lepo preseneti, tako z idejo kot postavitvijo.
Vsi ostali pa res ena žalost no. Tale Gašper je tako nesamozavesten, da glava peče, ko ga opazuješ, Simke je malo siten 22-letnik, ki ga hormoni mečejo na polno in se potem tudi v kuhinji tako obnaša (čez ene 10 let bo bistveno bolj simpatičen in gledljiv, verjetn bo tudi v kuhinji bistveno boljši), Koprčan (ne spomnim se imena) je čisto povprečen, tale s čopom pa je prav tako povsem povprečen, Alja pa je tudi povsem povprečna, zna skuhat to kar kuha doma, pri vseh drugih zadevah pa zmrzne in bluzi. Je pa res, da je najbolj zoprneag karatkerja. Prav težko jo je gledati.
Tako, da mi je že prav hecno, ko jim vsi govorijo, da morajo iti za eno stopnično višje – ne morejo iti, ker nimajo tega potenciala. Edino Simone bi se lahko spravila tja, ostali pa žal ne.

halo še vedno vse v parih, kje se lahko sploh pokaže posameznik?
Sicer pa je Simke zelo samostojen, tudi Leon odlično obvlada tehnike, Jaka in Simone tudi zelo dobro.
Gašper – ta se je pa našlepal do konca, saj sploh ne zna huhati!!
Alja – groza od ženske, pri kuhanju ne odstopa od povprečaja

Sploh ne spremljam vec nasega sranja.

Letos je res preveč tega kuhanja v parih in skupinah. Potem gre pa še samo en od para na balkon. Brezveze.

Letošnji tekmovalci nimajo ne znanja, ne izkušenj, ne kreativnosti. Iztopa edino Simone, ki pa jo stalno tlačijo dol. Čeprav bi si več kot zaslužila zmago, bodo po mojem sforsirali naprej nekoga drugega. Upam samo, da ne Alje, ker je res ne morem več gledat. Leon se je na srečo mal umiril, Gašper bi pa itak že zdavnaj moral letet ven. Kar bi se zagotovo zgodilo, če bi več kuhali individualno, tako pa se v pravi skupini očitno lahko prišlepaš zelo daleč, tudi če nimaš pojma o kuhi.

Poteka pa sedaj tudi Masterchef na španski TV TVE, večina programskih shem jo ima not. Meni je sicer mal nadležen, ker tam pa skoz čvekajo (Španci pač), res ne utihnejo. AMpak zadnjič jih je bilo not še 9 in so kuhali vsak zase, krožniki pa taki, da je našim res lahko nerodno.

To ni gledljivo.

včeraj sem pa res na koncu skoraj bruhala od Aljinega kretenizma


in prejšnje sezone z veseljem gledala… letos sem enih par oddaj v delčkih na začetku, mene je minilo. sploh mi ni zanimivo, ta ženska mi je anti za gledati že od začetka.
Včeraj sem ravno na koncu preklopila in pogledala to kako se je spakovala tam kdo je top 5, in to po tem kar je naredila jaki… Sram jo je lahko. jaz ne vem kako lahko takšni živijo sami s seboj. Kote je rekel Jaka gazijo preko trupel.

Alja – egoistična, ukazovalna, preveč živčna, frfrasta in po značaju ni v redu. Kuharsko znanje je povprečno.
Jaka – dober in simpatičen fant, prijazen, pošten, ampak na žalost naiven. Kuharsko znanje – tudi on kaj več od povprečnega ne.
Leon – tečen, zbadljiv, zahrbten, nevoščljiv, tudi on egoističen. Kuharsko znanje – morda celo malo nad povprečjem, ampak nič takega, da dol padeš.
Sinke – res je preveč živčen. Gobezdav. Po svoje sicer kar simpatičen. Zagotovo talentiran kuhar, priden tudi zelo. Po karakterju nestabilen.
Simone – umirjena, izkušena, ve, kje so njene prioritete. V redu ženska, takoj bi jo imela za prijateljico. Kot kuharica zelo nadarjena, ena od redkih v tej sezoni MC, ki zna dostaviti kaj več na krožnik.
Gašper – najbrž v bistvu ni slab človek, čeprav najraje in najbolje dela sam. Če mora delati v skupini, je raje vodja. Zna biti, da je dober frizer, ker kot kuhar je do zdaj pokazal zgolj povprečnost.

New Report

Close