Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Eden reven se lahko proči z eno bogato

Eden reven se lahko proči z eno bogato

Spodaj vihate nosove nad tem, da se otroci revežev ne morejo družit z otroci bogatašev.

Kaj pa mislite o tem: kako je realno, da eden reven – recimo minimalka in avto za 2.000,00 ujaga eno bogato?

Ima sploh možnost?

Seveda, da lahko. Če ji bo osvojil srce. Bo njen.

Lahko, če se njihova družina ne vpleta in to leti na premožne starše.
Od mojega prijatelja torej od njegove bivše starša sta že bila takšna,da sta vihala nos nad njim,ker je bil navadni delavec, njuna hčerka pa seveda hčerka direktorjev.
Stalno sta ji tečnarila,kaj bo s takim navadnim in naj se druži z sebi enakimi.

nova
Uredništvo priporoča

Denar vleče k denarju. Gledam naokoli že leta in vidim da je tako.

Ti bom iskreno povedala brez olepšav. Brez težav (vsaj začetnih) ponavadi ne gre, ker to sta čist dva drugačna svetova.
Jaz sem se porocila s fantom iz Nevem kako bi temu rekla, bom rekla iz drugačnega okolja. Ko sem jaz njega spoznala ni imel nič se avta ne, jaz sem ga dobila takoj ko sem izpit naredila to je bilo samoumevno. On je delal vse živo preko študenta da je imel nekaj denarja zase. Jaz v življenju za denar nisem delala. Njegova mama je bila delavka v tovarni in dva otroka je imela za preživljat in to sama, trije so živeli na 50 kvadratov, moja mama visoko izobražena in oče tudi,njegova mama je komaj iz meseca v mesec moja dva sta hodila povsod, živela v lepi hiši itd.. . Ko sem ga prvič pripeljala domov ga je mama hitro sprejela, takoj ji je bil simpatičen in všeč, oče je bil bolj zadržan (ne zaradi financ ampak drugih razlogov)
Ampak največji problem je bila babica (mamina mati) Tako smo potem izvedli misijo babica. To je bil cel projekt, najprej ni hotela nič slišat o njem. Dedek je pa njej kljubovala in naju iz inata podpiral.
Prva stvar ki mi jo je rekla ko je končno pristala na to da ga spozna (ko je vidla da bo poroka) veš ta se ne zna niti pravilno slovensko knjiznoizrazat zato mi ni všeč, nič nima, odraščal je v blokovskem naselju in ostali bla bla bla…
Se dobro da je moj fotr zajebant in se je norca delu v smislu babici ni lahko prvo ji hči bosanca pripelje, pol pa še vnukinja mrgosinjo brez prebite pare 🙂
Ampak vse je bilo na koncu ok. Tako da če je res ljubezen in si trmast pri svoji odločitvi je tudi tak zakon lahko uspešen.

Od kje pa ti slišiš za moške, ki jagajo bogate ženske? Ponavadi je ravno obratno.

Moški bodo jagali ženske, ne glede na njihov finančni položaj. Pička je že več vredna kot keš za večino moških in edino merilo.

Moja mami je men zmeri rekla, samo tako mi prpel, da me bo vsaj pozdravla, če me bo srečala, ne da se bo okrog obrnila. No, mojo sem slovensko besedo dober dan takoj nauču.
Punce pa nisem pol leta nikdar vprašal kolk ma dnarja, pa kva delajo njeni starši. Nikol. Še dons ne vem kolk ma na kartic (no velik ne, ker je od včeraj spet spet nekaj novih stvari v spalnic, pa v kopalnic tut… pa čevle k jih je zjutrej obula tut nisem še nikol vidu…) me niti ne zanima.
Pr njenih je bil bolj ta problem, da nista mogla razumet, kako lahko dobi neka pravnica dobi nekoga k dela nočne, pa je večkrat na dan pobruhan in posran. Edin to. Ampak sem ji lepo razložu, da je edina tašča delč na okol, k ji bo na stara leta zet rit ubrisal. Še dons se smejemo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Haha vidim da imaš ti tud problem s torbicami, čevlji in podobnim 🙂 tko k moj fotr
Ko pride mami iz sopinga začne fotru lej kaj sem kupila a paše k temu pa ta k temu.. on pogleda na cene in začne e ženo dobro si kupila ova žuta sigurno priča bar na cetri jezika, uu a vidi ova crna e ova priča najmanje 7+1, kineski je gratis
Itd..
Nič mu ni jasno.. A ko ona se njega v stacuno zvlece in zacne tole srajco bova vzela zate pa te hlače pa ta kravata gre zraven.. on sam kima

Bi se kar strinjala, sploh dekleta iz premožnejših družin se redko poročijo z reveži. Pri moških je pa obratno, velikokrat si, zlasti sinčki po poklicu, najdejo eno lepo, pa ni važno a je revna al ne, k potem tko njegovi tastari oba futrajo do konc lajfa

Daj no, nehaj s sanjami in naivno romantiko. Taka punca si najde bogatega fanta, saj so tudi bogati fantje lahko dobri po srcu in jo imajo radi.
Za reveža se bo odločila le v primeru, če ji manjka zdrave pameti.

Daj no, nehaj s sanjami in naivno romantiko. Taka punca si najde bogatega fanta, saj so tudi bogati fantje lahko dobri po srcu in jo imajo radi.
Za reveža se bo odločila le v primeru, če ji manjka zdrave pameti.
[/quote]
Babi a si to ti.?

Kurc ste neumni. Res ne vem, ali je polovico MONovcev mati na glavo spustila kot dojenček.

Haha vidim da imaš ti tud problem s torbicami, čevlji in podobnim 🙂 tko k moj fotr
Ko pride mami iz sopinga začne fotru lej kaj sem kupila a paše k temu pa ta k temu.. on pogleda na cene in začne e ženo dobro si kupila ova žuta sigurno priča bar na cetri jezika, uu a vidi ova crna e ova priča najmanje 7+1, kineski je gratis
Itd..
Nič mu ni jasno.. A ko ona se njega v stacuno zvlece in zacne tole srajco bova vzela zate pa te hlače pa ta kravata gre zraven.. on sam kima
[/quote]

Ma kje pa, nimam problema. Se ne obremenjujem nič. Res ne. Vidim pa da je nova, pa da se pojavi kšn nov parfum, pa da se pojavi nova šminka, pa da je kakšno novo perilo… Seveda opazm. Torbico opazm vedno. Ampak ne sprašujem. Sej si kup za svoj dnar in mene prav nič ne prikrajša. Tut ona mene ne sprašuje zakaj sem si recimo kupu nov kolo.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Ma kje pa, nimam problema. Se ne obremenjujem nič. Res ne. Vidim pa da je nova, pa da se pojavi kšn nov parfum, pa da se pojavi nova šminka, pa da je kakšno novo perilo… Seveda opazm. Torbico opazm vedno. Ampak ne sprašujem. Sej si kup za svoj dnar in mene prav nič ne prikrajša. Tut ona mene ne sprašuje zakaj sem si recimo kupu nov kolo.
[/quote]

Moj sploh opazi ne šele pol ko se oblečem mogoče pogrunta 🙂
Jaz pa takoj opazim ko pride iz trgovine


Babi a si to ti.?
[/quote]

Čisto možno :))

Ma kje pa, nimam problema. Se ne obremenjujem nič. Res ne. Vidim pa da je nova, pa da se pojavi kšn nov parfum, pa da se pojavi nova šminka, pa da je kakšno novo perilo… Seveda opazm. Torbico opazm vedno. Ampak ne sprašujem. Sej si kup za svoj dnar in mene prav nič ne prikrajša. Tut ona mene ne sprašuje zakaj sem si recimo kupu nov kolo.
[/quote]

Noben nobenga nič ne vpraša. Se sploh o čem lahkotnejšem kdaj pogovarjata? Jaz se možu vedno v vsem pokažem, takoj ko pridem iz trgovine imam modno revijo zanj. Tudi otroci so se tega navadili…

“denar ni vsem važen” je citat revežev ! Možnosti, da revež osvoji bogato punco so skoraj nične. Odreči se udobju življenja in svoji družbi zaradi seksa z revežem ? Ne hvala !

Čisto možno :))
[/quote]

Si se reinkarnerala 🙂

Si ti tud čist po protokolu :))

“denar ni vsem važen” je citat revežev ! Možnosti, da revež osvoji bogato punco so skoraj nične. Odreči se udobju življenja in svoji družbi zaradi seksa z revežem ? Ne hvala !
[/quote]
O hebote danes na monu same moje babice 🙂

Mešanje svetov ne pije vode, bogati naj se družijo z bogatimi , luzerji so in bodo luzerji, nimajo oni kaj početi v našem svetu.

Pa saj se tudi pogovarjat ne znajo.


Babi a si to ti.?
[/quote]

[img]https://media.tenor.com/images/0b2e8973ec3973837672e19df74f09ff/tenor.gif[/img]

Ima;) Če raste skupaj z njo in je ne vleče dol.
Velja za oba spola, ne glede na to kdo je bogatejši:)

[img]https://media.tenor.com/images/0b2e8973ec3973837672e19df74f09ff/tenor.gif[/img]
[/quote]
🙂
Jaz sem se zdaj natelovadila in štusirala in zdaj sem polna energije
Ampak res same reinkarnacije danes tuki
Čist sem v spomine padla
Sedimo za mizo in jaz sred kosila :jaz morm lulat in grem od mize. Samo pogledala me je in sem vedla
Da po kosilu sledi predavanje o manirah
To se ne počne to ni vljudno, od mize se gre res če je zelo nujno, se prej se pa opravičis in počakaš da odrasli privoli,šele potem lepo vstaneš in gres od mize počasi in tiho ne pa da tečeš, sploh pa ne razlagaš da te lulat. Ko prideš nazaj se ponovno opravičis in nadaljuješ s kosilom ker te bojo morali drugi zdaj čakat da poješ in da lahko prinese desert ker ne more (gospodinja) deserta prinest vsem ostalim ti pa si se vedno pri krompirju in mesu. To ne gre, to se za mlado damo ne spodobi. Ne cmokaj, lepo vilco primi, kako to držiš noz, ne spraznis na enkrat celega kozarca pije se po pozirkih
And so on

Pa komolce dol z mize, hrbet se ne dotika naslonjala, glavo pokonci (kot bi mela knjigo gor) in hrana se nosi v usta in ne usta k hrani!
:):):)
Got it!
To se za mlado damo ne spodobi:)

New Report

Close