Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pediatrinja Nadica Hleb

Pediatrinja Nadica Hleb

Pozdravljeni,

zanima me, če ima katera za pediatrinjo izbrano Nadico Hleb? Kakšno mnenje, priporočilo?

Je res, da je njena hči več po zaporih kot v službi?

pa kaj ona ni v penziji?
bila moja pediatrinja pred tridesetimi leti, pa že takrat bila stara ko zemlja

Ja uh groza no. Pa od moza bratranec se vlaci po sodiscih za pol metra meje na parceli. Da ne omenim svakinje od sestricne, katere hci ze drugic ponavlja letnik…zgleda, da ne bo spacala srednje sole. Ti recem…sami odlocilni faktorji za izbiro pediatra !!!!


saj ženska sploh otrok nima. edini namen tega posta je bilo pljuvanje bo hlebovi.

He he, stara ko zemlja …
Tudi za moje dete je skrbela točno pred 30 leti. Takrat se je zelo potrudila in izbrskala vsako podrobnost, ki bi bila lahko pomemban za otrokovo zdravje.
Ta komentar, ki se nanaša na hčerkin arest, pa itak nima nobene teže.

Zadetek v polno!

Pa kaj te briga njeno privat življenje?
😡🤦‍♀️
GOSPA DOKTOR Nadica je bila in je še vedno moja zdravnica od prvega dne in tudi moja otroka pregleduje ona,same pohvale za njo zdravnica kot se pritiče…! Skrbna,natačna, aja in predvsem dostopna za ljudi ne pa tako kot podmladek v zdravstenem domu Dravograd (Arogantneži😡)
Kar se pa tiče njenega privat življenja se pa vtikajo ponavadi tiste Dravograjške cvetke,ki imajo svojih problemov več kot dovolj!
SRAM NAJ VAS BO!

Hvala končno se nekdo postavi na njeno stran. Strinjam se s tabo vem da je pozen odgovor ampak Nadica hleb je najboljša pediatrinja kar jih je. Kot nekdo ki jo osebno pozna lahko rečem da te vaše govorice sploh niso resnične in da z njimi iščete samo pozornost.

11 Jun 2018 10:06

Živjo,
jaz se bom pa tukaj vmešala.
1. Nehajte se vtikati v njeno osebno življenje, vas čisto nič ne briga kaj se dogaja tam. Nehajte tako grdo govoriti o njenih otrocih, kako bi bilo vam če bi se tako govorilo o vaših otrocih na internetu. NJENO OSEBNO ŽIVLJENJE JE NJENO NE VAŠE ZATO SE NEHAJTE VTIKATI VANJ. IŠČETE SAMO POZORNOST.
2. Je in vedno bo najboljša pediatrinja/zdravnica in oseba na splošno. Je ena najbolj delavnih oseb na tem svetu in njena želja po pomoči vsem je velika. TISTIM, KI NI VŠEČ POJDITE K DRUGIM ZDRAVNIKOM, KI JIM NI NITI MALO MAR ZA VAŠE OTOKE.

NEHAJTE GOVORITI GRDO, ZAMISLITE SE KAKO BI BILO VAM. MISLIM KOLIKO STE STARI 10 ALI STE ŽE ODRASLE OSEBE. OBNAŠAJTE SE LETOM PRIMERNO.
TA FORUM JE ZA TO DA SE POVE SVOJE MNENJE NA LEP, PRIJAZEN NAČIN NE PA NAPADA IN GRDO GOVORI.
ČE NIMATE KAJ LEPEGA ZA POVEDATI BODITE TIHO.

Sem hotela samo info, pa se moram oglasiti po takem pisanju, ker tudi mene boli, če se blatijo ljudje na tak način, je super zdravnica, ki reče bobu bob, seveda hipohondrom to ni všeč, če sama ne more pomagati, te pa napoti naprej, dokler ti ne pomagajo, ja res je stara, pa še vedno srčna, odgovorna in dobra ne samo pediatrinja, nasploh zdravnica in  človek.

 

New Report

Close