Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vlado,basist skupine Panda

Vlado,basist skupine Panda

Ali ima basist skupine Panda Vlado Pirc pri svojih sicer zelo fit-vitalnih 59-ih letih malega sinčka, ali je to njegov vnuk? A kdo ve? Videla sem ga v Lidlu s ta malim, ki je bil popolnoma izrezan Vlado ter z močno plavimi učkami kot nebo. Prav luštkana sta bila. Fantek mu je tako zelo podoben, da se mi zdi skoraj nemogoče, da bi bil vnuk, po drugi strani pa so taka leta kar mal pozna za otroka. No ja, moški je…

On ima precej starejše otroke, dejansko bi to lahko bil vnuk, lahko pa tudi ne…..

Ja že, že, vem da ima 2 otroka starejša od 24 let, ampak imel je pa tudi razmerja s precej mladimi puncami. Možno, da je šlo celo za njegove učenke (srednja šola).

nova
Uredništvo priporoča

ima sina, imel in še ima razmerja z mlajšimi….menda tudi dijakinjami

ima majhnega otroka…..dve ali tri leta starega……su mu všeč mladenke…. 🙂


v srednji šoli? V takšni izobraževalni ustanovi?? Da se profesor speča z dijakinjami?? Adijo pamet…..


v srednji šoli? V takšni izobraževalni ustanovi?? Da se profesor speča z dijakinjami?? Adijo pamet…..
[/quote]
Ježešna, to se je včasih še bolj dogajalo kot danes. Samo iz moje generacije so se tri sošolke poročile s profesorji.

Ima sinčka, baje tretji al četrti njegov otrok. Mamica je pa ena njegova (bivša) dijakinja. Je že desetletja znano, da so dijakinje njegova šibka točka.

Zanj so vsi vedeli, da je dijakinje okrog vozil in menda še danes ni nič drugače. Če bi bila pa ženska pedofilka, bi jo pa linčal. Kakopak, on je muskontar, on lahko … 🙂

Otroka ima z dijakinjo – pa kje so njeni starši???

kako ima otroka z dijakinjo – kje so njeni starši???

Otroka ima z dijakinjo. Je bilo pred casom v časopisih

New Report

Close