Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fakulteta za logistiko v celje

Fakulteta za logistiko v celje

živjo
namen se imam vpisati na logistiko v celje, ker me zanima in je tudi blizu doma. Me pa zanima , če kdo obiskuje to fakulteto in če prosim pove svoje mnenje o tem faksu(težavnost,kako se mu zdijo profesorji…), zanima me tudi koliko krat na teden so vaje?
Lepo prosim, ker bi mi zelo pomagalo pri moji odločitvi.
Lp

Ne poznam nobenga. Kaj pa medicina, farmacija v tej smeri si razmišljala kaj?

Ne poznam nobenga, ki bi jo obiskoval. Kaj pa medicina, farmacija v tej smeri si razmišljala kaj?

Z eno besedo: runkl faks.
Ko končaš ni zaposlitve.

Zakljucujem 3 letnik. Prvi letnik je najtezji, je prava selekcija ker se jih vednk vpise ogromno. Najvec problemov ustvarjajo teorija sistemov, matematika in mehanika. Drugi letnik opet matematika, statistika, optimatizacijske metode. 3 letnim sem z lahkoto zrihtal vse izpite. V 3 letniku mas 360 ur prakse. Sam sem jo imel pri VELIKEM transportnem podjetju. Delal sem v organizaciji prevozov in lahko iskreno povem da nisem imel POJMA o pojmu in tudi nimam se sedaj ampak kljub vsemu ker pac ni za dobit dobrega organizatorja prevozov sem dobil ponudbo za siht kljub temu da se nisem niti prav zakljucil faksa.

Znanja uporabnega neboste pridobili, en kup brezveznih predmetov ki so samo zato da imajo “profesorji” kje za bit. Zahtevnost bi oceno z eno solidno 6 ko. Odmislimo da sem se 2 leti jebal z matematiko ker mi pac ne gre mi pa.zato gredo druge stvari tolko bolj. Glede sluzbe pa ni problem ce le nisi cisti imbecil na razgovorih in ce se le znas malo prodat na trgu.

New Report

Close