Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

Čuden lik Irene iz Reke ljubezni

A ni malo čuden postal Irenin lik? Čisto negativka. Pa nič noče povedat, ves čas joka … res je tale Reka postala negledljiva.

Ni negativka. Negativka je Marija, je Maja, je Mojca. Irenin lik je čisto nekaj drugega. Res pa je, da ga scenaristi ne znajo vodit in je postal popolnoma brez veze.

Ne zdi se mi negativen lik. Je pa prepuščen sam sebi. Secnaristi so katastrofalni.

nova
Uredništvo priporoča

se strinjam, naši scenaristi pač ne znajo ustvarjat nanizak/nadaljevank. Prvo sezono sem rada gledala, mi je bila zanimiva, zdaj tole je pa katastrofa, eno in isto se non stop ponavlja, vleče se k čreva vse skup

se strinjam, naši scenaristi pač ne znajo ustvarjat nanizak/nadaljevank. Prvo sezono sem rada gledala, mi je bila zanimiva, zdaj tole je pa katastrofa, eno in isto se non stop ponavlja, vleče se k čreva vse skup
[/quote]

A producenti, ustvarjalci serije ne dobivajo, pohval (teh nikakor ne morejo!) in graj? Najbrž je vse skupaj ena ogromna graja. Že lani je bilo pogojno gledljivo, letos je katastrofalno slabo. Pa kljub temu ne vzamejo novih piscev teksta? Zakaj?

A producenti, ustvarjalci serije ne dobivajo, pohval (teh nikakor ne morejo!) in graj? Najbrž je vse skupaj ena ogromna graja. Že lani je bilo pogojno gledljivo, letos je katastrofalno slabo. Pa kljub temu ne vzamejo novih piscev teksta? Zakaj?
[/quote]
Vprašanje, če jih sploh briga, kako je gledalcem všeč. Važno , da imajo odobreno predvajanje in plačano.

A producenti, ustvarjalci serije ne dobivajo, pohval (teh nikakor ne morejo!) in graj? Najbrž je vse skupaj ena ogromna graja. Že lani je bilo pogojno gledljivo, letos je katastrofalno slabo. Pa kljub temu ne vzamejo novih piscev teksta? Zakaj?
[/quote]

Dobijo že,ampak jim je vseeno izgleda. Res je ,da ena ,ki je verjetno zaposlena na Pop tv ju,ali kaj sem hodi brati kritike in bolj jezna sopiha na tiste ,ki jim ta serija ni več všeč.
Domnevam ,da je lahko tudi ena iz produkcije te nadaljevanke, da je takoj užaljena,če kdo kaj kritizira nadaljevanko.

Meni osebno nadaljevanka ni več všeč. Prva sezona je bila še v redu, to sedaj je pa žalost.
Irena se mi je smilila od začetka, sedaj ne več tako. Res je tako kot je že nekdo omenil tu,da
Irena samo se joče in pritožuje. Zakaj se je ženska sploh poročila tako hitro,če sedaj jamra na veliko? Komaj nekaj mesecev je poročena ,se že poljublja z drugim.
Ko ji je Marija tečnarila v prvi sezoni bi morala takrat spakirati in iti z Rokom nekam za sebe.

Nenehna prepiranja v drugi sezoni tudi ni za nikamor.
Tudi takojšno sovraštvo na začetku te serije med sestrama je pretirano.
Irena ni videla svoje sestre od najstniških let in toliko kujanja med obema.
Maja je sedaj hinavska, ampak Irena je tudi ni pričakala odprtih rok, ampak po sistemu te sezone z jamranjem in vihanjem nosa.

Tudi meni je Irena čudna postala. Koliko mi je bila prej v redu, je sedaj prava nezadovoljna cmera. Dobim pri njej občutek ,da ona vedno hoče biti pri vsem in vseh številka ena.
Če ne dobi takoj potrdila,da je v redu ,pa jok in na drevo kot razvajeni otrok.
Ni nič narobe,če si čuden,ali Irena deluje nezadovoljna z vsem. Če bo sedaj šla kam z Markom tudi tisto ne bo dolgo trajalo,ker bo sigurno našla spet kakšno napako pri drugih.

Ta sezona ima še 12. delov. Zaradi mene lahko to telenovelo prekinejo kot na Planet tv ju Gorske sanje. Ne bo škode.

Ta Irena je poglavje za sebe kot vsa čudna zgodba,ki je nastala.
Namesto,da bi se razumeli med seboj ,ali vsaj poskušali, se vsi drkajo drug drugega v glavo in meni lih ni to simpatično.
Verjetno bi Irena dobila napad panike,če bi jo obiskali še drugi člani njene družine.
Te bi tako znorela,ker je očitno da ne čuti nič do svoje družine.

zadnjih 20-30 delov je slabših od Gorskih sanj. Padli so na čisto dno.

zadnjih 20-30 delov je slabših od Gorskih sanj. Padli so na čisto dno.
[/quote]

Se strinjam.

Če se malo pohecam, je očitno Maja Ireni v otroštvu počečkala vse njene zvezke in Irena Majinim lutkam potrgala vse glave,ker se tako otročje obnašata.
Se spomnim ,da je Irena razlagala ,da ko so prišli novi otroci v novih zakonih njunih staršev , torej bratje ali sestre se je ona počutila zelo odrinjeno in je raje šla. Torej tudi drugih polbratov in polsester ne mara,ker ona ni alfa in omega pri staršah. Ta je enako ljubosumna kot njen Rok.
Sedaj si bo še Marka dala ob stran kot ljubimca.

Še druge stvari so smešne in čudne.
Taki halo delajo okoli ene navadne amaterske predstave v vasi. Potem Sonji se je mudilo z Bojanom in Zalo na letališče ,ampak Sonja je še tam klepetala 5. minut. Lahko bi jih poklicala po telefonu in vse objasnila.
Blaž se spet repenči. Sara nosi informacije o Maji Blažu, ta ponori. Mojca bi rada še šla poslovno žensko z Lekičevim podjetjem, čeprav nima pojma o tem. Franc je še vedno copata.

Vse je brez najmanjše logike. Res najmanjše. No, temu bi lahko rekli umetniška svoboda, a le do neke mere. Recimo 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} . Tukaj je te svobode najmanj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Res ni več za nikamor. Gorske sanje so bile precej bolj “logične”.

Scenaristke tako nimajo več idej, igralke in igralci so pa izgleda lepo plačani,da se nihče ne pritožuje. Edina ,ki se je pritoževala nad svojim likom je Anja,ki je igrala Natašo in potem tudi šla iz nadaljevanke, ker ni hotela biti negativka.
Produkcijsko hišo očitno ne moti plehki scenarij ,brez repa in glave.
Mislijo,da je zabavno za gledalce,ko se liki med seboj prepirajo in varajo.
Cela sezona se že tudi vleče.
Ireno so tako in tako uničili kot lik z svojim jokanjem in lizanjem z Markom ter prihodom sestre.

Se strinjam s teboj, meni je glede te predstave čudno predvsem to, da tri dni pred premiero še kar nekaj berejo iz skript, niti nimajo postavljene scene, tako da tole je svetlobna leta od kakšnega dobro organiziranega vaškega društva, kjer pa predstave naredijo že skoraj kot profesionalci. Malo bolj bi se pa le lahko potrudili glede te scene, ne pa da dotični igralci berejo nek tekst iz igre, kot da je to sploh bistveno za samo nadaljevanko.

Vse je brez najmanjše logike. Res najmanjše. No, temu bi lahko rekli umetniška svoboda, a le do neke mere. Recimo 25{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} . Tukaj je te svobode najmanj 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.
Res ni več za nikamor. Gorske sanje so bile precej bolj “logične”.
[/quote]

Je kar veliko nebuloz v Reki ljubezni. Katja govori o svojem očetu,ki ga nikoli ni kazalo,ker je že približno 1 leto v zdravilišču. Inšpektor Gašper govori o svoji mami, ki je tudi nikoli ne kaže. Vida se pojavi po več kot 20 letih. Razumem,da je začela piti ob taki tašči kot je Marija.
Jasno mi je ,da bi tudi,če bi Vida pisala in klicala sina,da bi Marija vedno posredovala, ampak
lahko bi vseeno kot ozdravljeni alkolik prej prišla pogledati svoja sina.
Sara je zadnjič rekla Ireni o Maji,saj veš kakšna je Maja, ampak Sara pozna Majo celi 1 mesec,
saj Irenine družine nikoli ni spoznala in govori kot, da je že pozna najmanj 10 let.
Pa Blaž v sredo,ko je nahrulil Majo pred Ireno,ji je rekel glede Maje,če je to sploh njena sestra.
Verjetno je Irenina sestra,če jo je takoj na začetku 2. sezone Irena prepoznala.
Potem se Vida nekaj dere na Terezo, naj ne vtika nosa v njene zadeve ko pa je Tereza bila
prej bolana in jo nihče niti ni obiskal. Tudi Tereza je drugače od vseh še najbolj topla oseba.

Take ven mečejo ti liki,da se smejiš in primeš za glavo ob enem.

alkoholik, ne alkolik…

In vi se tko razburjate zarad ene telenovele? Hahahahahha. Sej bo še katero kap ruknla no…

Se ne sekiramo zares;). Vsaj večina ne. Na živce nam gre nesposobnost scenaristov, to je vse.


Kaj bi se sekirali zaradi vsebine. Saj je ni .

Nihče se ne skrbi zaradi te telenovele, ampak scenarij res
že škripa. To že pišejo na družabnih omrežjih,da je ta telenovela postala čisti dolgčas.
Kaj Irena se je potem z Markom v penzionu?
Je že postala taka cipa?

Slab scenarij je. Ni pa tako zelo slab, da bi ga navaden, preprost človek ne razumel;). Sem in tja si ga kakšen bolj po svoje razlaga.

Tebi pa kuraq seka iz vsake črke v temah o Reki ljubezni. Moraš biti precej obupana, hahaha.
Ziher ti je dedec ušel zaradi kakšne dobre jebozovne babe, hehe.

No, seksa praktično ni. Še Mojci gre bolj slabo zadnje čase ;). Res pa je, da tudi nič drugega ni.
Me prav zanima, koga bosta scenaristki še sparčkali? Pri njunih izvirnih idejah se nikoli ne ve. Sicer pa več kot do kakšnega poljuba itak ne pride.
Tako da, tisti, ki govorite, da je to le varjanje, seks, sploh ne gledate. To je enostavno neka agonija….v obupu zmišljeno, skupaj sestavljeno…

Tebi pa kuraq seka iz vsake črke v temah o Reki ljubezni. Moraš biti precej obupana, hahaha.

Ziher ti je dedec ušel zaradi kakšne dobre jebozovne babe, hehe.
[/quote]

Jaz z razliko od tebe že imam dolgo partnerja in mi nihče ni všel.

New Report

Close