Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek laptop se mi ugaša

laptop se mi ugaša

Prenosnik Lenovo, z Windowsi, včeraj posodobljeni, pa še scan za viruse sem včeraj zagnala in zdaj se mi kar ugaša, baterija polna, pa tudi če ga priklopim na elektriko, se kar ugaša…

Kako ga rešit? Kaj ga pere?

Al se ti pregreva, mas kaki virus, display driver, al je mogoce v zadnem casu biu polnilec zamenjan?

Vroč ni, virus menda ni, ker je bil včeraj skeniran za viruse, sem vklopila skeniranje potem, ko se je windows posodobil, polnilec ni menjan, display driver???

A comp normalno dela, če je priklopljen na elektriko a brez baterije? Če da, je lahko težava v bateriji, ki jo rešiš tako, da zamenjaš baterijo.

Baterije nisem dala ven, je treba odšraufat, a je komp še v garanciji. Lahko to poskusim?

Moji službeni nimajo za odšraufat, a so starejši model kot tvoj.
Lahko probaš, če ne boš ničesar poškodovala – glede na garancijo. Mogoče bolje, da ga odneseš na servis?

prodaj in kupi macbooka pro (če nimaš denarja, pa macbook air)

Meni se je enkrat en ugašal zaradi pregrevanja. Nekaj časa sem reševala tako, da sem vilico dala spodaj, tako da je bil zadnji del odmaknjen od mize, ko se je pa enkrat forever ugasnil, sem pa novega kupila.
Ampak če bi imela ta problem, bi ga slišala, kako se hlajenje trudi…tisti moj laptop je bil cca 10 let star. Možno, da še več, sem že malo pozabila.

Če ni vroč, potem ni težava pregrevanje (čeprav 1x letno ga je fino spihat).

Znale bi biti težave v posodobitvah… trenutno ima kar nekaj prenosnikov težave. Če še ni minilo 10 dni, lahko povrneš v prejšnje nastavitve brez teh posodobitev.
Bo verjetno pomagalo. Ponavadi pomaga tudi nova inštalacija iz nule. Ampak potem je treba vse podatke in programe shranit na varno in potem ponovno nazaj kopirati.

Lahko pa da bi bilo dovolj tudi posodobiti gonilnike in BIOS prenosnika. Zadnje se vedno dobi na uradni strani, je pa potrebno vedeti točen model.

New Report

Close