Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek prirejenost anket

prirejenost anket

zakaj vsi mislite, da so ankete o volitvah prirejene? prav smesno mi je ker veliko ljudi to pise.. delam namrec za anketni studijo, ki izvaja to anketo. ko anketirance sprasujem koga bi volili, ce bi bile volitve danes dejansko res vecina ljudi rece SDS. nevem od kod vam podatek da so prirejene. morda imajo pri spletnih anketah res kasne robote za klike, pri telefonskih pa se ne da goljufati. samo v vednost..

Kdo pa še danes uporablja stacionarne telefone? Upokojenci a ne. Za njih se pa itak ve koga častijo.

Pogosto pride potem preobrat, ker med neodločenimi je ponavadi več volivcev SDSove konkurence, volivci SDSa imajo večinoma že leta vnaprej sprane možgane in fanatično podpirajo firerja, zato jih med neodločenimi ni.

Kdo pa še danes uporablja stacionarne telefone? Upokojenci a ne. Za njih se pa itak ve koga častijo.
[/quote]

aja to sem pozabila dodati, imamo razlicne kvote ljudi, npr zenske od 25 do 30 let iz primorske regije ipd. vse kvote moramo izpolniti.

aja to sem pozabila dodati, imamo razlicne kvote ljudi, npr zenske od 25 do 30 let iz primorske regije ipd. vse kvote moramo izpolniti.
[/quote]

Pri teh letih je folk samo še na gsm-ih! Kje ste jih vi dobili na stacionarcih, mi ni jasno.

Pri teh letih je folk samo še na gsm-ih! Kje ste jih vi dobili na stacionarcih, mi ni jasno.
[/quote]

Kje tu si prebral/a da gre za stacionarne telefone?

klice se na stacionarne telefone, ter na mobilne stevilke, katere uporabniki so dovolili objavo stevilke v imeniku.
hvala enemu zgoraj ki mi je razlozil kaj je misljeno s tem, da so lazne ankete, da tisti ki so se neodloceni niso za janso. hvala za pojasnilo.

Jaz jih ne bom, pa če sem edina.

no, jaz v vsaki anketi povem, da bom volila SDS

😀 😀 😀

samo mi to na kraj pameti ne pade 😀

Kje pa to anketiraš? ;). Ljudje, ki jih poznam (če bi med njimi izvedla anketo) ne bi niti eden bil za SDS. Eto, toliko o prirejenosti, ….če si razumela.)


Ah, ja, tale klicni center v katerem delaš je pa neverodostojen.
Še vedno kličeš stacionarne številke iz imenika? Fuj in fej? Pa starce in starke, ki imajo svojo mobi številko ( še iz časov ko je bil to prestiž) objavljeno.
Ker vsi drugi normalni teh številk ne objavljamo. Ker to nikoga nič ne briga, imenik pa še za podkurit ni dober, v star papir pa ga ne vzamejo.
Babše, ki piše “nevem” skupaj, sploh ne bi smelo nikjer delati, ker ni končalo niti 6 razredov bivše osemletke.

BTW: izbris svoje številke iz telefonskega imenika sem naredila več kot 6let nazaj. In vsakič, ko anketarja vprašam kje so dobili mojo mobilno tel št, je odgovor: v telefonskem imeniku.

Toliko o upoštevanju izbrisa in/ali ažurnosti podatkov.


Ah, ja, tale klicni center v katerem delaš je pa neverodostojen.
Še vedno kličeš stacionarne številke iz imenika? Fuj in fej? Pa starce in starke, ki imajo svojo mobi številko ( še iz časov ko je bil to prestiž) objavljeno.
Ker vsi drugi normalni teh številk ne objavljamo. Ker to nikoga nič ne briga, imenik pa še za podkurit ni dober, v star papir pa ga ne vzamejo.
Babše, ki piše “nevem” skupaj, sploh ne bi smelo nikjer delati, ker ni končalo niti 6 razredov bivše osemletke.
[/quote]

verjamem, da klicni centri svoje baze podatkov črpajo od vsepovsod. večinoma kupujejo osebne podatke od razno raznih nagradnih iger, kjer ljudje z največjim veseljem napišejo vse o sebi, od telefonske cifre, maila, do številke spodnjih hlač, samo zato, da bi bili izžrebani za dvajset dek barkafeja.


Ti si fanatični udrihač, ki sploh ne ve, zakaj udriha. Udrihaš pač po naročilu, ker imaš sprane možgane.

dvomim da so prirejene, je pa vzorec premajhen in sds ima bazo volivcev, med neodločenimi ni potencalnih sds volivcev.
kar se tv glasovanj tiče pa glasovalni stroji naredijo svoje in je bv take rezultate sploh omenjat oz. komentirat.

__________________________________________________ °°° Stay Hungry, Stay Foolish °°° [url]https://www.youtube.com/watch?v=JJ9IX4zgyLs [/url] ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

New Report

Close