Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A bi šla katera monklja z mano naga v hosto na preživetje

A bi šla katera monklja z mano naga v hosto na preživetje

Verjetno ste že gledali tisto, kao, resničnostno serijo po tv, ala “Naked and Afraid ” ko gredo pari nagi v hosto in tam, preživijo določeno število dni kakor vedo in znajo. Jedo polže, črve, kače, koreninice, želve, ježe itd… Jaz bi tud se šel to.
Imam hosto že ugledano. Se pa malo klopov bojim.
A bi šla katera z mano?

Saj ne moreš sam izbrati družbe!

Kot vidiš, si jho že izbiram.
Saj ne mislim, na bi se šla pred kamero. To bi se šla privat v lastni režiji, za lastno dušo, ne za film.

nova
Uredništvo priporoča

Kot vidiš, si jo že izbiram.
Saj ne mislim, da bi se šla pred kamero. To bi se šla privat v lastni režiji, za lastno dušo, ne za film.

Kot vidiš, si jo že izbiram.
Saj ne mislim, da bi se šla pred kamero. To bi se šla privat v lastni režiji, za lastno dušo, ne za film.
[/quote]

Jaz bi šla! Samo ne bi jedla tega, kar naštevaš.

Jaz bi šla! Samo ne bi jedla tega, kar naštevaš.
[/quote]
Kako ne bi jedla tega kar sem naštel? Kaj pa bi ti jedla v divjini?
Jedla boš tisto, kar bom jaz ujel. Če bom ujagal medveda, bova pa medveda spekla. Al bova nardila pa lisico na buzaro. Ti boš nabirala gobice, jaz bom pa kakšnega zajca počakal in bova pol zrihtala zajčji ajmoht v gobovi omakci.
Njami, se mi že sline cedijo….

Da mene pošlješ po gobe..ne boš dolgo Robinzon:):):)

Zakaj je potrebno biti gol? A ni dovolj izziva že vse ostalo?


Kako ne bi jedla tega kar sem naštel? Kaj pa bi ti jedla v divjini?
Jedla boš tisto, kar bom jaz ujel. Če bom ujagal medveda, bova pa medveda spekla. Al bova nardila pa lisico na buzaro. Ti boš nabirala gobice, jaz bom pa kakšnega zajca počakal in bova pol zrihtala zajčji ajmoht v gobovi omakci.
Njami, se mi že sline cedijo….
[/quote]

No, to kar si zdaj napisal bi pa jedla! Sva že na pol zmenjena, samo tali Olivija naj se neha zraven tlačit baba trapasta poročena.


Kako ne bi jedla tega kar sem naštel? Kaj pa bi ti jedla v divjini?
Jedla boš tisto, kar bom jaz ujel. Če bom ujagal medveda, bova pa medveda spekla. Al bova nardila pa lisico na buzaro. Ti boš nabirala gobice, jaz bom pa kakšnega zajca počakal in bova pol zrihtala zajčji ajmoht v gobovi omakci.
Njami, se mi že sline cedijo….
[/quote]

In s cim bos ujagal medveda, mogoce s kamenckom, ce ne smes imet nic pri sebi!? 😉

In s cim bos ujagal medveda, mogoce s kamenckom, ce ne smes imet nic pri sebi!? 😉
[/quote]

Z golimi rokami ga bo zadavu, a ti je jasno, zdej pa bejž še ti nekam! In ne moti!

Z golimi rokami ga bo zadavu, a ti je jasno, zdej pa bejž še ti nekam! In ne moti!
[/quote]

:))) ti si pa ena od ljubosumnih k sto hudicev. Pa za medveda bos morala tudi ti kaksno roko posodit, ce ga bosta hotla pojest 🙂 No, zdaj pa grem, da vaju ne motim pri lovu. 😀

In s cim bos ujagal medveda, mogoce s kamenckom, ce ne smes imet nic pri sebi!? 😉
[/quote]

Napravil bom past.
Na rob prepada bom zakotalil velik kamen in ko bo medved prišel, bom ta kamen z velikim kolom, po principu vzvoda, zakotalil na medveda. Pri tem bom moral paziti, da bo kamen padel točno na medvedovo glavo in mu tako povzročil pretres možganov, potem mu bom pa samo še kri spustu.
Če bom s kamnom slučajno falil in bo kamen medvedu padel na noge, bo medved potem samo šepal in po treh nogah pobegnil. Moram pazit.

:))) ti si pa ena od ljubosumnih k sto hudicev. Pa za medveda bos morala tudi ti kaksno roko posodit, ce ga bosta hotla pojest 🙂 No, zdaj pa grem, da vaju ne motim pri lovu. 😀
[/quote]

Mene samo to jezi da vse čakate ko ene podgane, pol se pa ena prijavi, se pa usujete!
Sej ste ga že prepodile!

No, to kar si zdaj napisal bi pa jedla! Sva že na pol zmenjena, samo tali Olivija naj se neha zraven tlačit baba trapasta poročena.
[/quote]
Prostovoljka, a bi znala ti medvedu odret kožo? Bi potem to kožo imela za pokrit, namesto spalne vreče, da naju ne bi zeblo ponoč?

Napravil bom past.
Na rob prepada bom zakotalil velik kamen in ko bo medved prišel, bom ta kamen z velikim kolom, po principu vzvoda, zakotalil na medveda. Pri tem bom moral paziti, da bo kamen padel točno na medvedovo glavo in mu tako povzročil pretres možganov, potem mu bom pa samo še kri spustu.
Če bom s kamnom slučajno falil in bo kamen medvedu padel na noge, bo medved potem samo šepal in po treh nogah pobegnil. Moram pazit.
[/quote]

Mi deluje kot risanka od Villy Coyota ampak nacrt pa ni slab ha, ha 🙂

Mene samo to jezi da vse čakate ko ene podgane, pol se pa ena prijavi, se pa usujete!
Sej ste ga že prepodile!
[/quote]

Ti si tudi smesna, koga smo ti sedaj prepodile, medveda ali robinzona? 🙂

Mi deluje kot risanka od Villy Coyota ampak nacrt pa ni slab ha, ha 🙂
[/quote]
Sem že napravil načrt, kako bom ujel lisico.
Tista, ki bo šla z mano v hosto (torej ti ali pa Prostovoljka) boš s kokodakanjem oponašala kokoš, pod rit pa si boš podložila en kamen, da bo izgledalo kot da si znesla jajce. . Ko bo lisica slišala tvoje kokodakanje in videla jajce pod tvojo rito, bo mislila da si kokoš in te hotela ugrabit, bom jaz takrat po istem principu kot medveda, torej s kamnom, onesposobil.
Potem pa enako spet kožo dol, orzelar rep in ušesa itd…. pa v pisker z njo.
Le pazit bom moral, da ne bo kamen padel nate.

Mi deluje kot risanka od Villy Coyota ampak nacrt pa ni slab ha, ha 🙂
[/quote]
Sem že napravil načrt, kako bom ujel lisico.
Tista, ki bo šla z mano v hosto (torej ti ali pa Prostovoljka) boš s kokodakanjem oponašala kokoš, pod rit pa si boš podložila en kamen, da bo izgledalo kot da si znesla jajce. . Ko bo lisica slišala tvoje kokodakanje in videla jajce pod tvojo rito, bo mislila da si kokoš in te hotela ugrabit, bom jaz takrat po istem principu kot medveda, torej s kamnom, onesposobil.
Potem pa enako spet kožo dol, odrezat rep in ušesa itd…. pa v pisker z njo.
Le pazit bom moral, da ne bo kamen padel nate.


Sem že napravil načrt, kako bom ujel lisico.
Tista, ki bo šla z mano v hosto (torej ti ali pa Prostovoljka) boš s kokodakanjem oponašala kokoš, pod rit pa si boš podložila en kamen, da bo izgledalo kot da si znesla jajce. . Ko bo lisica slišala tvoje kokodakanje in videla jajce pod tvojo rito, bo mislila da si kokoš in te hotela ugrabit, bom jaz takrat po istem principu kot medveda, torej s kamnom, onesposobil.
Potem pa enako spet kožo dol, orzelar rep in ušesa itd…. pa v pisker z njo.
Le pazit bom moral, da ne bo kamen padel nate.
[/quote]

Ne, mene kar odračunaj in se zahvali tej kokoši ki se hinavi zraven.
Sem se pa že veselila.

Ti si tudi smesna, koga smo ti sedaj prepodile, medveda ali robinzona? 🙂
[/quote]

Punce, ne se preštirat! Če bo vas več kandidatk, bom vse vas uzel sabo v hosto. Več vas bo, več bo rok za delo.

Ne, mene kar odračunaj in se zahvali tej kokoši ki se hinavi zraven.
Sem se pa že veselila.
[/quote]
Daj še enkrat razmisli, če bi vendarle šla, da ti ne bo žal pol.
Za vsak slučaj si že zdaj pusti rast dolge nohte na nogah, da bo oprijem pri plezanju na drevo, boljši.

Ne, mene kar odračunaj in se zahvali tej kokoši ki se hinavi zraven.
Sem se pa že veselila.
[/quote]

Saj jaz nisem izrazla zelje, da grem, tako, da gresta lahko mirno lovit tistega medveda in lisico. Srecno!

Pa ste mi monovske butare spet sfižile temo.
Če bi vas jaz dobil v hosto, bi padala šiba po vaši goli celulitasti riti.
Za kazen bi vaju dal z golo ritjo sedet na mravljišče.

Uf! Midva bi bolj rastline jedla, ne pa živali odirala;)

S tole kokoško boš imel več kot dovolj dela;)

Srečno!

PS: What does “Ms.” mean?:):):)

Ah daj ne pretiravaj. 🙂
Pomoje se je prostovoljka ustrasila odiranja medveda, pa se ne javi vec…

New Report

Close