Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj ste moški tako ljubosumni na Kemala

Zakaj ste moški tako ljubosumni na Kemala

Prebiram moške komentarje ob novici da k nam prihaja turški igralec. Dragi moški ne rabte zganjat ljubosumja, če igralec boljše izgleda kot vi!

Kakšnega Kemala??

Ha ha ha ha. Sedaj boste šle orgazmirat na tega turčina. Jao, ste poknjene v glavah.

Joj pa tako fajn jih je dražit 😀

sicer ne gledam te nadaljevanke, turk je pa simpatičen in to je to. Ampak če je treba dražit, je pa super tema 🙂

Moj moz
Dobi pike, ko je kemal po tv
In se prov vidno jezi in gre iz dnevne.
Bog ve kaksna zgledam ko gledam kemala.
Foke na koke, jezik do tal.

Gre se za to, da je turk, musliman, prebivalec nasilne države, prebivalec, kjer je dovoljeno žensko kamenjati do smrti zaradi prevare, prebivalec, kjer v njegovi limonadi govorijo njim čisto normalne stvari, nam pa nagnusne… Ne vem, samo par minut sem gledal to sranje, in kaj sem notri videl? Stari od ene, verjetno glavne igralke, je s tem tvojim kamelom grozil eni igralki, da ji bo roke polomil itd, če odide z nekom. Tisti tvoj kamelo pa ji je grozil… Resnično turško življenje.

Ko se dedci slinijo po raznih igralkah, pevkah, manekenkah…. je to vse OK, če je pa ženskam všeč kakšen igralec, pevec in pohvalijo njegovo postavo, pa dedci takoj v luft:)) So ljubosumni, ampak tega nočejo priznat in se kao samo iz bab norca delajo.

Ko se dedci slinijo po raznih igralkah, pevkah, manekenkah…. je to vse OK, če je pa ženskam všeč kakšen igralec, pevec in pohvalijo njegovo postavo, pa dedci takoj v luft:)) So ljubosumni, ampak tega nočejo priznat in se kao samo iz bab norca delajo.

pa kere ženske se slinijo po Bureku?’

Sem ženska, pa mi tale turčin ni nič posebnega, skoraj malo zoprn s tistimi kao mačističnimi pozami in pogledi – no, vsaj kar je videt fotk po 24 ur, serije ne gledam. Tudi moje frendice in sodelavke ne vidijo na njem nič takega, da bi se morale sliniti in vzdihovati.

Ne razumem, katere so te, ki jim je ta turek tolk zmešal hormone? Majo turške gene, pa jih domotožje daje? Pop tv pa tole tolk oglaša, kokr da smo vse babe smotane in bomo drvele v (haha) šoping centre enga limonadarja gledat.

Gre se za to, da je turk, musliman, prebivalec nasilne države, prebivalec, kjer je dovoljeno žensko kamenjati do smrti zaradi prevare, prebivalec, kjer v njegovi limonadi govorijo njim čisto normalne stvari, nam pa nagnusne… Ne vem, samo par minut sem gledal to sranje, in kaj sem notri videl? Stari od ene, verjetno glavne igralke, je s tem tvojim kamelom grozil eni igralki, da ji bo roke polomil itd, če odide z nekom. Tisti tvoj kamelo pa ji je grozil… Resnično turško življenje.
[/quote]

ah kolko maš takih slovencev ki izvaja nasilje do žensk in otrok, pa ne rabiš daleč it. Se mi zdi da gre moškim bolj v nos, ker je igralec lep moški in so ženske nore na tak videz, ki ga pa povprečen slovenec ne premore. Mene moški z nagravžnim pivskim trebuhom in splešo na glavi enostavno odbijajo, tak je pa vsak tadrug v sloveniji

Ha ha ha, tako kot ste poknjeni moški, ko orgazmirate na zretuširane kokice polne silikona, ki se nahajajo v reviji pod vašo posteljo.

Tip je lep, to je treba priznati. Ravno v nezavest padala kot najstnica pa vseeno ne bom zaradi tega. Veliko lepih moških je na svetu, ta je le eden od njih.

Ne zganjam evforije, ne bom se udeležila njegovega obiska, tudi nanizanke ne spremljam redno, ampak kot moški mi je pa lep, temen, uštiman, nekaj posebnega, privlačen, to kar pri naših moških redko še vidiš

Tista, ki je usekana na tega turčina mačističnega, ki se strinja s tem, kar on predstavlja, že ne more biti feministka. Je tudi med Slovenkami še kar nekaj srednjeveških, ki bi se dale za takega kurca zapret v kuhinjo do konca življenja.

Gre se za to, da je turk, musliman, prebivalec nasilne države, prebivalec, kjer je dovoljeno žensko kamenjati do smrti zaradi prevare, prebivalec, kjer v njegovi limonadi govorijo njim čisto normalne stvari, nam pa nagnusne… Ne vem, samo par minut sem gledal to sranje, in kaj sem notri videl? Stari od ene, verjetno glavne igralke, je s tem tvojim kamelom grozil eni igralki, da ji bo roke polomil itd, če odide z nekom. Tisti tvoj kamelo pa ji je grozil… Resnično turško življenje.
[/quote]

Povej si že od rojstva tak bebec ali imaš samo urice debilizma?

Na Kemala pa nisem niti malo ljubosumen. Ce je zenskam vsec prav. Naj uzivajo, ko pride v Slovenijo.

Če ostane tako lep vse življenje in me vsak dan dobro po*seksa, si v kuhinji še posteljo postavim. 🙂

Če ostane tako lep vse življenje in me vsak dan dobro po*seksa, si v kuhinji še posteljo postavim. 🙂
[/quote]

Če te prav razumem, nisi ravno neka borka za žensko emancipacijo?


Ti samo provociraj in glej te nizkoproračunske nadaljevanke v turški izvedbi. Itak, da je zakon
saj živi samo v irealnosti. Rad bi ti dal takega tipa za 24 ur. Bolje za 2400 ur, saj prvih 24 bi bil idealen.
Ja težave imaš z realnostjo, pa si to malo priznaj, še bolje pa da to sama ugotoviš. Foušija moška, pa dej no nehi s tem.
Mrzla brisača za vrat in realen pogled v prihodnost. To, to ti bo v pomoč. Da bi šel pa enga takega osladnega filmskega tipa gledat , to pa je v nasprotju z mojim predvsem časom.
Ve pa kar opalite, pa še dedci bodo bili doma zadovolnji, da imajo mir pred takimi “kurami ” , ha, ha.
Bodo že bolje izkoristili čas, vsaj upam. Ljubice in oštarija so boljši rezultat.

Jaz dam kemalu in emirju
Obema hkrati.
Postlo v kuhno je rekla hahahaha.dobr si se spomnila.
Kemal je dec taprav in pika
Je pac turk bog pomagi.
Je pa taprav dec .
Pa hb da ni vsem vsec. Juhuhu za tvoje sodelavke in tebe k ti ni. Vec za nas ostane.



Če te prav razumem, nisi ravno neka borka za žensko emancipacijo?
[/quote]

Seveda sem. Mnenja sem, da ima ženska pravico do tistega, kar si želi. In če se je zaradi sanjskega moškega pripravljena odpovedati lastnemu življenju in se za to zavestno odloči, pa naj.

In konec koncev je dostikrat najlažje človeka držati v šahu prav tako, da mu daš občutek, da je nekaj več od tebe in da brez njega ne moreš. 🙂 Zato nikar ne podcenjuj žensk za štedilnikom. So velikokrat večje lisice od tistih, ki so enakopravne partnerju.

Zanimivo je, da so pred slovenčki take Viktorije vse zoprne in feministične. Če pride kakšen Kemal turčin, pozabijo na ves feminizem in borbe njenih babic za emancipacijo, tako pohlevne, da bi se še spolne sužnje čudile, kdo jo je treniral za to vlogo.

To kaže na to, da določenih žensk ne smeš jemati resno, ampak z batinami vzgajat skozi življenje. Jim paše, da so podrejene.


Ti samo provociraj in glej te nizkoproračunske nadaljevanke v turški izvedbi. Itak, da je zakon
saj živi samo v irealnosti. Rad bi ti dal takega tipa za 24 ur. Bolje za 2400 ur, saj prvih 24 bi bil idealen.
Ja težave imaš z realnostjo, pa si to malo priznaj, še bolje pa da to sama ugotoviš. Foušija moška, pa dej no nehi s tem.
Mrzla brisača za vrat in realen pogled v prihodnost. To, to ti bo v pomoč. Da bi šel pa enga takega osladnega filmskega tipa gledat , to pa je v nasprotju z mojim predvsem časom.
Ve pa kar opalite, pa še dedci bodo bili doma zadovolnji, da imajo mir pred takimi “kurami ” , ha, ha.
Bodo že bolje izkoristili čas, vsaj upam. Ljubice in oštarija so boljši rezultat.
[/quote]

… če ima srečo, da ljubica tudi ni šla Kemala pogledat.

Moja sorodnica je poročena s Turkom. Takega moža si lahko le želiš. Pa še odlično kuha poleg vsega. Da ne govorim, da pri 60 + še vedno zgleda bogovsko. Pri njih ni bilo nikoli batin, je bil pa pri hiši red. Tega se pa danes v zahodnih družinah še kako manjka.

Seveda sem. Mnenja sem, da ima ženska pravico do tistega, kar si želi. In če se je zaradi sanjskega moškega pripravljena odpovedati lastnemu življenju in se za to zavestno odloči, pa naj.

In konec koncev je dostikrat najlažje človeka držati v šahu prav tako, da mu daš občutek, da je nekaj več od tebe in da brez njega ne moreš. 🙂 Zato nikar ne podcenjuj žensk za štedilnikom. So velikokrat večje lisice od tistih, ki so enakopravne partnerju.
[/quote]

Ti si najbrž lepotica, naravno obdarjena ženska, ki se lahko preserava, pa še tastari premožni. Nekako se ni moralno važit s tistim, kar ti je bilo dodeljeno brez lastnega truda. Zavist ali foušija, je kar na mestu, da s pomočjo socialnih vzvodov te odklone postavi nazaj v ravnovesje. Minimalno plačo je treba zvišat, socialko pa tudi.

Mah, jaz nisem… Gremo enkrat po centru na sprehod, pa mislim, da je precej več lepih žensk, kot pa takih Kemalov. Če bi moja ob vsaki ko dobro zgleda in je mlajša al pa se še celo posmeje, zganjala ljubosumje, pol gremo pa res lahko sam še na neko planino za pastirje…

Ce bi moski delal tako z zensko kot dela kemal.ce bi bil tko lep mocn seksapilen.
Ni problema puzam po vseh stirih pa se lajat zacnem.
Pa sem drugace ponosna in egocentricna baba k dobi vse kar hoce iii n si zapic v glavo.
Za kemala tud jaz dam postlo v kuhno hahaha

New Report

Close