Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Zakaj ne volite NSi

Zakaj ne volite NSi

NSi imajo klasicen neoliberalisticen desen program, so brez vecjih afer, diktatorskih tezenj in obsesivno razdiralne agende. Imajo normalnega predsednika brez komunisticne preteklosti in brez masla na glavi. Razsvetlite me, zakaj SDS, zakaj ne NSi?

Zato ker se Toninu ne sanja o ničemer razen o tem, kako vse ve. Je res dober v podajanju političnih floskul. V realnosti njegove izjave niso uresničljive, ponavlja naučeno in ne razmisli o ničemer in ve3dno cepne na argumentih, ker mu osnove niso jasne.

Mentalno močni so na primer Erjavec, Janša, Jankovič. Vendar pa niso dovolj moralni.

Glede na zadnja štiri leta, ko ni bilo kakšnega res velikega zajeba in nam dejansko gre na bolje, bo vsak, ki ne misli s čustvi in ki ga ne kupijo brezvezni politični pamfleti, znova volil Cerarja.

Moj glas gre JELINČIČU.

Moj glas gre JELINČIČU.

Lepo od tebe. Si bo koncno lahko dal zlate pipe v kopalnici na vikendu na morju. Samo se to mu manjka.

Janša je edini, ki bo držal vlado skup, tako kot jo je včasih Drnovšek. Vsem drugim je razpadla. Poglej si Cerarja na primer. NSi je po mojem čist OK za koalicijskega partnerja. Ja, zaupanja vredna stranka.


Tudi jansi je razpadla.

Avtorica, to tudi mene zanima. Če bi jaz volila desno, potem bi gotovo Novo Slovenijo. Še raje pod vodstvom Novakove, ampak tudi Tonin je v redu. Meni se zdijo na desnici edini normalni in vredni, da se jih voli.

Se strinjam s tem zapisom. S tem, da je Tonin še hujši populist od Janše.

a pa kdo voli po tem kakšen program ima in kaj (vrednote) zagovarja posamezna stranka??

1. Tonin je bil prvič izvoljen za poslanca netransparentno, NSi ni dopustila ponovnega štetja glasov v njegovem okraju.
2. Glasoval za dvig Kučanove pokojnine.
3. Prišel na oblast v stranki netransparentno, brez kongresa.

NJegovo ime se večkrat pojavi v povezavi s Škrabcem, Škrabec sodi v Kučanov krog, oz. Forum 21.


Za razliko od janše, ki je poosebljena transparentnost?


Za razliko od janše, ki je poosebljena transparentnost?
[/quote]

Da. Za poslanca je bil izvoljen transparentno.
Za predsednika stranke je bil izvoljen transparetno.
Če želiš, da bi imela SDS drugega predsednika, je začetni korak preprost.
Včlani se v stranko.

Kaj vse bi levičarji naredili, da bi na teh volitvah zmagali. Žal ne bo šlo.

Sem prebrala del programa NSi in zaradi tega, kar imajo zapisano pri delovno-pravni zakonodaji in spremembah le-te, niti slučajno ne morejo dobiti mojega glasu.

A lahko poveš, zakaj bi volili? Ne, ne volim jih, ker nimajo nič skupnega z mojim načinom razmišljanja. Enako ne bi nikoli volaila SDS…

Janšatov drugi mandat si prespala? Koalicija ni razpadla, raztreščila se je.

Tonin bi rad privat zdravstvo. Drugače pa pojma nima kaj govori. Ker ni Ljudmile bo NSi pogorela.

Ampak TONIN misli resno??

Janšatov drugi mandat si prespala? Koalicija ni razpadla, raztreščila se je.
[/quote]

Jaz se tega spomnim. A niso bile tudi neke demonstracije?

Ja dreka, Ivan je verjetno še sestavit ne bo mogel, kaj šele, da bi jo skupaj držal.

Ker se bo takoj, se pravzaprav ze udinja janshatu, ki je zame pojem za diktaturo, da ne govorimo, kako ne zna pojasniti svojega premozenja, klicanje trojke, sposojanje denarja pri sumljivih. Dijanah, milo receno seve. Zato folk, pejete na volitve, ce nocete gledat grimse, tanke, mahnjene, zjansane v glavnem,. Res lahko zmaga, ceprav razen tonina ne vidim nikogar ,da se bo z njim zlizal. No, razen ce bi se kaksna sls prisla not, bohmeneprizaden


ko te šljivi

Ker niso to, kar oglašuješ in kar oni oglašujejo.
Moj glas bodo dobili, ko bodo nehali držat svečo rdečim in ko bodo v program dali:
– uvedbo enotne davčne stopnje,
– vpeljavo nove davčne zakonodaje, ki bo bistveno zmanjšala birokracijo povezano z davščinami in poenostavila postopke,
– odpravo najvišjo dohodninsko stopnjo obdavčitve (50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}),
– odvzem volilne pravice vsem, ki niso neto vplačniki v državni proračun,
– striktno uporabo veljavne zakonodaje povezane z migracijami in prestopi meje.

Evo meni je pa Tonin v redu, realen. Tako da verjetno bo šel ravno tej stranki moj glas. Mesec je pa živa katastrofa, pa lažnivi Erjavec. Za ta dva si pa res želim da ne bi prišla v parlament.

New Report

Close