Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Odmevi včeraj Janša

Odmevi včeraj Janša

Včeraj na odmevnih je izgledal Janša zelo slabo. Je kaj bolan?

Stara se, izčrpan mogoče, manj iskrivih misli …

Odlicno je zgledal! Moj tip moskega.

nova
Uredništvo priporoča

Sem preklopila, ko se je pojavil.

Sem mislila, da si moški. Ups!


Stara, ko se ti pojaviš, napraviš temo, ker s svojo ritjo zastreš sonce.

Ti imaš janšofobijo. Fobije se zdravijo tako, da se osebo izpostavi “nevarnosti”, torej ga boš morala povabiti na kavo ali celo večerjo. :))))


Stara, ko se ti pojaviš, napraviš temo, ker s svojo ritjo zastreš sonce.
[/quote]

Pojdi spat.

Sem mislila, da si moški. Ups!
[/quote]

Saj sem!

Ti imaš janšofobijo. Fobije se zdravijo tako, da se osebo izpostavi “nevarnosti”, torej ga boš morala povabiti na kavo ali celo večerjo. :))))
[/quote]

Motiš se. Nimam janšofibije. Janše pač ne maram. Baje imamo svobodo, celo svobodo govora, kot nekateri pogosto kričijo, in ne vem, zakaj ga tako na daleč ne bi smela ne marati in to celo povedati. Zasledovati ga pa ne bom dala in grozila mu tudi ne bom.

Pojdi spat.
[/quote]
Stara, odkorakaj.

Ne gledam zombijev po tv.

Saj sem!
[/quote]

odličen človek je, ti si pa pokvarjena baraba.

odličen človek je, ti si pa pokvarjena baraba.
[/quote]

Joj, pozabil tablete vzet in zmerjam sam sebe 🙁

Za komuniste se je včasih reklo, da so ljudje posebnega kova. In Janša je star komunist. Nikar ga podcenjevat.

Joj, pozabil tablete vzet in zmerjam sam sebe 🙁
[/quote]

očitno bom moral zaradi enega podlega pokvarjenca še enkrat zamenjat svoj nick:-(((

Kako se lahko enemu lopovu vse zamizi, vse kraje? Res vse zakone piseju ti usrani politiki?
Ce je pravica se ne sme pocutiti dobro. On in se kdo.

očitno bom moral zaradi enega podlega pokvarjenca še enkrat zamenjat svoj nick:-(((
[/quote]

Drži se, pravi hhm-jček. Ti si naš, čeprav si zoprn kot kamen v čevlju.

Motiš se. Nimam janšofibije. Janše pač ne maram. Baje imamo svobodo, celo svobodo govora, kot nekateri pogosto kričijo, in ne vem, zakaj ga tako na daleč ne bi smela ne marati in to celo povedati. Zasledovati ga pa ne bom dala in grozila mu tudi ne bom.
[/quote]
ti se sklicuješ na svobodo govora le ko ti odgovarja, ko ti kaj ni po formi se ti povesi surla….mesečna sestra


ti se sklicuješ na svobodo govora le ko ti odgovarja, ko ti kaj ni po formi se ti povesi surla….mesečna sestra
[/quote]

Ne, tvoje ugotovitve o meni ne držijo. Verjetno si pa ti tak, kot opisuješ mene.

Ne, tvoje ugotovitve o meni ne držijo. Verjetno si pa ti tak, kot opisuješ mene.
[/quote]

al si otročja s to obratno psihologijo, levosučni ste točno taki kot sem vas opisal, ko teće voda na vaš mlin ste glasni, drugače pa se derete ko mačka ko ji stopiš na rep, ko ni nekaj p ovaši formi, samo poglej si svoj vzor in stvor ki sliši na ime violeta tomić in njeno agonijo ob blagoslovu osnovne šole… zgolj kot en primer…in tvojega svetnika jankoviča in njegovo farmacevtko in gonjo proti Bitencu itd…

al si otročja s to obratno psihologijo, levosučni ste točno taki kot sem vas opisal, ko teće voda na vaš mlin ste glasni, drugače pa se derete ko mačka ko ji stopiš na rep, ko ni nekaj p ovaši formi, samo poglej si svoj vzor in stvor ki sliši na ime violeta tomić in njeno agonijo ob blagoslovu osnovne šole… zgolj kot en primer…in tvojega svetnika jankoviča in njegovo farmacevtko in gonjo proti Bitencu itd…
[/quote]

Nak, nič obratne psihologije ni tukaj. Preprosto se pač o meni motiš.

Pa tudi slab spomin imam verjetno. Ker se ne spomnim, da bi kdajkoli na MON pisala, kakšne politične preference imam (razen tega, da ne maram SDS, za kar so si s svojim obnašanjem krivi povsem sami, tudi z obnašanjem na MON). Tudi nikoli nisem pisala, ali podpiram begunce ali ne, motilo pa me je, da se nekaterim zdi, da lahko pozivajo k pogromu zoper kogarkoli, vključno z begunci in migranti, vključno s pripadniki drugih ver, vključno z istospolno usmerjenimi. In to pozivanje se je na tem portalu dogajalo v enormnih količinah. In takim sprevrženostim se je treba upreti. In potem ste se, golazen (ja, ta naziv si zaslužite), spravili na vse, ki smo nastopali proti vašim pogromom.

Če izrazimo mnenje, da lack-of-sex invazivci v Evropi niso zaželeni, to ni pogrom.

Hja, descu je kapnilo, da je zabredel…. Na soočenju so ga ostali raztrgali – z dejstvi. Lolek je večkrat ostal brez argumentov – jasno, saj jih ni mogel imeti.
Sicer je pa lahko vesel, da živi v Bananistanu, kjer takšni lopovi lahko hodijo po ulicah… V razvitih državah bi že zdavnaj sedel, pa njegova falanga bi bila na kantu.

Niti nisem gledal … pa naj ugibam: pri Rosviti je bil, ker k drugim ne upa. Je tako?

New Report

Close