Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Vprašanje za anticepivce

Vprašanje za anticepivce

Je kakšen od vas, nasprotnikov cepljenja, ker gre samo za farmacevtski biznis in blablabla, ki se je kdaj odpravil v Indijo, Afriko, nekam v tretji svet, kjer vladajo težke nalezljive bolezni, katerih v Evropi več ne poznamo, in se priporoča preventivno cepljenje pred potovanjem? Kako ste ravnali? Se kljub pomislekom cepili proti malariji, koleri in ostalim izmišljotinam globalnega zdravniškega lobija, ali ste tvegali in se zanesli na lastno higieno, ki menda odžene vse bolezni?

Oni celo menijo, da je okužba pozitivna stvar in tako dobimo močan imunski sistem.
Trenutno imajo na voljo izbruh ebole in če to ne, potem ne vem kaj res okrepi imunski sistem.


Kar nas ne ubije, nas okrepi, kot je menil Hitler, preden je preizkusil imunost pred zastrupitvijo s svincem…

nova
Uredništvo priporoča

Ne lezem v takšne države.


Tudi mene to zanima že lep čas, a nihče se še ni opredelil do tega vprašanja. Zanima me pa predvsem, ker naj bi to bili izobraženi ljudje odprtih glav in bodo najbrž dosti hodili okoli, pa želim vedeti, kaj bi naredili v primeru, ko bodo njihovi sončki potovali v te države.

Ja, kako bi šele sončkom svetovali. Glede na to, da je njihovo mnenje, da so se množične epidemije v Evropi nehale samo z boljšimi higienskimi pogoji in navadami, si mislim, da jim najbrž sugerirajo samo malo pogostejše ščetkanje zob in tuširanje, ko se enkrat znajdejo v državi z običajno rumeno mrzlico.


Ha ha, itak da ne. Je bolj varno v državah, kjer je prebivalstvo precepljeno. Dvolična sebična pič.kica.

Meni pa ni jasno, kako so lahko vsi Antivaxxeri take ovce, da ne stekajo, da je to samo false flag operacija!

Pravi problem je v Dihidrogen Monoksidu, ki ga je POVSOD polno, je smrtno nevaren, in te lahko umori ma v 2 minutah, ampak ne, oni so slepi in kupijo “cause”, ki jim ga prodajajo.

Ma ne se hecat, no.

Mah ne, oni se spet zanesejo na lastne pristope: pride virus, oni prd***jo, virus pade mrtev ko snop!


Ha ha, itak da ne. Je bolj varno v državah, kjer je prebivalstvo precepljeno. Dvolična sebična pič.kica.
[/quote]

Itak. Jaz bi jih poslala v te države tudi zato, da vidijo, kako izgleda epidemija, kjer ni na voljo cepiva. Lahko je kokodakat pri nas, ko si bolj ali manj na varnem zaradi precepljenosti. Tam bi prav hitro drugače zapele.

Itak. Jaz bi jih poslala v te države tudi zato, da vidijo, kako izgleda epidemija, kjer ni na voljo cepiva. Lahko je kokodakat pri nas, ko si bolj ali manj na varnem zaradi precepljenosti. Tam bi prav hitro drugače zapele.
[/quote]

Jaz bi poslala tudi vse odrasle, ki so bili nazadnje cepljeni pred 5 do 15 leti, odvisno od bolezni. Nekako se mi zdi, da ti sodis mednje.

Zakaj mešaš otroške bolezni z malarijo in kolero?

Zakaj mešaš otroške bolezni z malarijo in kolero?
[/quote]

Sem kje omenjal kakšne “otroške bolezni”? Katere pa so otroške, za katerimi odrasli postanejo z leti sami od sebe imuni?

Jaz bi poslala tudi vse odrasle, ki so bili nazadnje cepljeni pred 5 do 15 leti, odvisno od bolezni. Nekako se mi zdi, da ti sodis mednje.
[/quote]

Ja in? Ni problema. Če cepivo ne bi več bilo učinkovito, grem na ponovno cepljenje in me lahko pošlješ kamorkoli. Pa ti? Bi šla z mano?

Zakaj mešaš otroške bolezni z malarijo in kolero?
[/quote]

Govori se o cepivih. So torej cepiva za otroške bolezni nevarna, za malarijo in kolero pa ne?

Ja in? Ni problema. Če cepivo ne bi več bilo učinkovito, grem na ponovno cepljenje in me lahko pošlješ kamorkoli. Pa ti? Bi šla z mano?
[/quote]

Torej priznavas, da tvoje cepivo verjetno ni vec efektivno . In ti si drznes drugim solit pamet?

Torej priznavas, da tvoje cepivo verjetno ni vec efektivno . In ti si drznes drugim solit pamet?
[/quote]

Torej bi na potovanje v področje malarije vzela s sabo farmacevtske preventivne tablete ali bi se zanesla na zobno krtačko in pogostejše umivanje pazduh?

Torej priznavas, da tvoje cepivo verjetno ni vec efektivno . In ti si drznes drugim solit pamet?
[/quote]

Ne. Kar govorim je, da tudi če bi tvoja teorija o popuščanju cepiva držala, bi šla po novo dozo in bila spet zaščitena. Še vedno pa tudi meni solite pamet in to tisti, ki se izmikate vprašanju, če bi si upali z mano in se zanašali na umivanje rok in to, da vas je mama dojila in ne vem v kaj še vse verjamete. Itak ste generacija, ki je cepljena, a recimo, da ne bi bili. Bi šli?

Ne. Kar govorim je, da tudi če bi tvoja teorija o popuščanju cepiva držala, bi šla po novo dozo in bila spet zaščitena. Še vedno pa tudi meni solite pamet in to tisti, ki se izmikate vprašanju, če bi si upali z mano in se zanašali na umivanje rok in to, da vas je mama dojila in ne vem v kaj še vse verjamete. Itak ste generacija, ki je cepljena, a recimo, da ne bi bili. Bi šli?
[/quote]

Sem bila večkrat, v tako odročnih področjih, da tvoj um sploh dojel ne bi. In ne, nisem obnovila cepljenja, ki sem mu bila podvržena v otroštvu. Sem pa na začetku jemala tablete proti malariji (da te razsvetlim, proti malariji cepiva ni, samo tablete, ki delujejo v cca 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), dokler nisem več mogla prenašati stranskih učinkov in sem raje tvegala bolezen kot tisto sranje. In še bom šla. In kaj zdaj? Si happy? Nisi happy z odgovorom?

Sem bila večkrat, v tako odročnih področjih, da tvoj um sploh dojel ne bi. In ne, nisem obnovila cepljenja, ki sem mu bila podvržena v otroštvu. Sem pa na začetku jemala tablete proti malariji (da te razsvetlim, proti malariji cepiva ni, samo tablete, ki delujejo v cca 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), dokler nisem več mogla prenašati stranskih učinkov in sem raje tvegala bolezen kot tisto sranje. In še bom šla. In kaj zdaj? Si happy? Nisi happy z odgovorom?
[/quote]

Torej si bila cepljena pa še tablete preventivno pila.

Ne. Kar govorim je, da tudi če bi tvoja teorija o popuščanju cepiva držala, bi šla po novo dozo in bila spet zaščitena. Še vedno pa tudi meni solite pamet in to tisti, ki se izmikate vprašanju, če bi si upali z mano in se zanašali na umivanje rok in to, da vas je mama dojila in ne vem v kaj še vse verjamete. Itak ste generacija, ki je cepljena, a recimo, da ne bi bili. Bi šli?
[/quote]

Ti resno verjameš, da si še zaščitena?

Anticepilci imajo zamegljen um. Pri tem jim še cepivo ne bi moglo pomagati.

Sem bila večkrat, v tako odročnih področjih, da tvoj um sploh dojel ne bi. In ne, nisem obnovila cepljenja, ki sem mu bila podvržena v otroštvu. Sem pa na začetku jemala tablete proti malariji (da te razsvetlim, proti malariji cepiva ni, samo tablete, ki delujejo v cca 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}), dokler nisem več mogla prenašati stranskih učinkov in sem raje tvegala bolezen kot tisto sranje. In še bom šla. In kaj zdaj? Si happy? Nisi happy z odgovorom?
[/quote]

Drugic ne bodi skrtuhinja, in vzemi Malarone, ne pa cheap shit s stranskimi ucinki 😀

Razen, ce so ti zeleni zajcki in roza sloni kul, potem pa navali!

Ko necepljen otrok zboli, ko ne primejo več alternativne vraže in bioenergetiki in homeopatija, potem pa šibamo na urgenco. Potem pa ni več jezikavega nasprotovanja uradni medicini in farmacevtskim terapijam. Potem pa lahko otrok prejme petdesetkrat večje odmerke kurativnih farmacevtsko – lobističnih zdravil namesto ene injekcije preventive.

Kaj vas pa briga kaj počnejo tisti, ki ne želijo (več) cepiti svojih otrok? Zakaj se tako obregujete ob njih? A vas kaj boli, če oni niso cepili sebe in svojih otrok, vi pa ste? Zakaj?

Verjetno so oni zadnji, ki pridejo k dežurnemu zdravniku z otrokom, ki ima drugi dan vročino 38.7, in delajo paniko.

New Report

Close