Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Prijava nevarnega voznika

Prijava nevarnega voznika

mene pa zanima ali lahko prijavim voznika k me je prehitel čez polno črto mam posnetek na kameri v avtu

Lahko ampak boš imel več sitnosti s tem kot koristi. Hoditi na sodišče na obravnave je izguba časa. Potem se lahko začneš ukvarjat samo s tem ker je vsak dan na cesti milijon norcev.

Če je bil voznik BMWja, Volkswagna ali Audja, to lahko naredi. Za njih veljajo drugačna pravila, oziroma za njih pravil ni.

nova
Uredništvo priporoča

Če je bil voznik BMWja, Volkswagna ali Audija, to lahko naredi. Za njih veljajo drugačna pravila, oziroma za njih pravil ni.


Najdi si bolj pameten hobi kot špecanjs

Kako je s posnetki ne vem.

Vem pa, da policisti takoj reagirajo na klic, da na cesti nekdo vijugasto in nevarno vozi. Ko sem jih poklicala, povedala po kateri cesti vozim za njim, registrsko št. avta, kje na cesti približno se nahajam in na naslednjem odseku, sta bili dve policijski vozili: eno je zapiralo pot v najino smer, drugo je zapiralo pot nama, so ga ustavili in odstranili iz vozišča, mene brez problema spustili dalje.

izdajalcev nikoli nihče ni maral…

Res je izdajalci so pizde

No, mogoče je pa tebi s tem rešila življenje, ko so policisti voznika, ki je vijugal po cesti sem in tja izločili iz promet…
Lahko bi ji kaj € nakazal, ko ti je mogoče rešila življenje tebi ali komu drugemu nedolžnemu….

Vozi po pravilih in te nihče ne bo prijavljal


Kaksen izdajalec? Prav je da se psihopate izvrze iz druzbe. Ce nisi sposoben upostevat druzbenih pravil in norm ne mores biti clan druzbe ker jo ogrozas. Kdo rabi take kretene da zaradi lastnega egoizma ali slabega IQ in EQ dometa po svetu sejejo zalost? Ko bi se taki bolniki vsaj v zid razkantal sami pa celo zivljenje kot invalidi,ki bi jim pocasi vsi obrnili hrbet (sluzba,zena..) placevali svoje grehe in neumnost. Ne..taki imbecili obicajno unicijo tuja zivljenja. Ne rezgetaj o izdajalcih.

Če se nočeš izpostavljati odpri nov e-naslov in podrobno opiši dogajanje, ki mu priloži posnetek ter oddaj anonimno prijavo na pristojno PP. Hkrati napiši, da te lahko na ta e-naslov obvestijo o ukrepu.

vi niste normalni tip vas prehiti čez polno črto na neki cesti ki ni tako nevarna in vi bi ga že prijavljali. vsi ste bolniki

Dajva skupaj: prehitel čez polno črto.
Še enkrat: prehitel čez polno črto.
Gre?
A greva še enkrat za ziher: prehitel čez polno črto.
Bo zdaj šlo?

PS: Prehitel. Čez. Polno. Črto.

Dajva skupaj: prehitel čez polno črto.
Še enkrat: prehitel čez polno črto.
Gre?
A greva še enkrat za ziher: prehitel čez polno črto.
Bo zdaj šlo?

PS: Prehitel. Čez. Polno. Črto.
[/quote]

in kaj se imaš ti za mešat v delo policistov?
ali mogoče tudi spoveduješ grešnike, če slučajno župnik nima časa?

Saj kakšen teden ali dva nazaj je tudi eden prehiteval preko polne črte. Umrl pa je tretji ( ne tisti, ki je prehiteval in ne tisti, ki je bil prehitevan).
Če bi v tem primeru ta tretji bil tvoj brat, oče, sin, žena… bi bil še vedno tako toleranten do tistih, ki prehitevajo preko polne črte?

koliko si pa ti pelala ? predvidevam da 20 pod omejtivijo …budala čudna , upam da tebe kdo prijavi

in kaj se imaš ti za mešat v delo policistov?
ali mogoče tudi spoveduješ grešnike, če slučajno župnik nima časa?
[/quote]

Saj se ne mesa, naredila je prav – poklices policijo, pa je – oni so pa zrihtali. 😀

a če bi pa prehiteval pri prekinjeni črti v škarje a to je pa bolj pravilno kot pri neprekinjeni na ravnem brez promwta

Ce en naredi narobe, se ne pomeni, da lahko drugi tudi. Polna crta je ponavadi z razlogom. Omejitve tudi.
Fajn se je navadit, da premaknes r*t pravi cas s tocje A in si potem pravi cas na tocki B, brez ogrozanja vseh okoli sebe.

vi ste eni bolniki sam da jebete folk v glavo a to da se vozte 40 km/h na uro a to je pa uredu al kaj da se tam po Celovški k je omejitev 70 km/h vi vozte 40 km/h ker ste ene presrane pičke zarad unga radarja


Ni prepovedano, ves. Na beli tabli z rdecim robom je napisana NAJVISJA dovoljena hitrost, ne najnizja.
In na odseku 2 km ne pridobis nic, ce se zaganjas, potem pa cakas na semaforju.

S tem naredite ostale voznike živčne da se vi cijazite 40 km/h

To je pa problem popolnoma in samo “ostalih” voznikov. Spet, napisana je NAJVISJA dovoljena hitrost. Edino AC imajo predpisano najnizjo dovoljeno (hint: 50!).

Jaz sem to že storil. Nič nisem anonimno klical, podal izjavo se predstavil in tudi potrdil, da želim pričati, če se osebo najde. Rekli so mi, da me bodo skoraj zagotovo poklicali v kratkem, četudi se voznika ne najde. Do danes nisem prejel klica. Se je pa zgodilo na odseku, ki je pod kamerami, tko da možno, da niti priče niso rabili ali se pa sploh niso ubadali. Jaz sem prijavil v dobri veri, da se bo takega voznike v bodoče odvrnilo od ogrožanja ostalih. Znamka, model in registracija…

Šlo se je za namerno ogrožanje. Nekomu pač ni bilo všeč, da sem prehiteval počasnejše vozilo na AC in se umaknil šele ko je bila varnostna razdalja dovolj velika… hvala bogu da nisem menjal pasu takoj, ker čim sem se umaknil na vozni pas, je nestrpnež ostro zavil predme in do konca pritisnil na zavoro. K sreči sem se trčenju lahko ognil ker kombi ni bil natovorjen. Če bi se pa takoj umaknil bi tistega za sabo fasal v zadnji konec. Ne zamerim toliko da je živčno blendal in tiščal v odbijač. Lahko bi šel po umiku mimo in briga mene potem zanj… ampak tak odziv mi pa dvigne pokrov. Me zanima, če bi upal to storiti polpriklopniku. V zadnji konec se je moral prilimati z dokaj veliko hitrostjo, ker preden sem izvedel manever prehitevanja, daleč za mano ni bilo videti nobenega vozila. Pa razumi take ljudi, če moreš.

New Report

Close