Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Negativni ljudje

Negativni ljudje

Pri nekaterih ljudjeh mi je zanimivo, ko bi vsi radi srečo, veselje, pozitivo, nič od tega pa ne najdeš pri njih. Noben se ne vpraša, če bi marali biti v zvezi sami s sabo, ko bi se videli kaka negativa jih obdaja. Še preveč jih misle, da bo kar od nekje prišel nekdo, ko bo vse popravil na bolje. Nekdo, ki komaj čaka, da se zaplete okoli negative.

Tisti samski, ne po svoji izbiri, bi se mogli zamisliti kakšno vzdušje ustvarjate, ko nekoga vabite v svoje življenje, preden razmišljate o novi zvezi.

Pač če si gnoj, si gnoj…

Eh, negativni ljudje. Imaš še hujše patrone. Človek, ki ne vidi okrog sebe (in ne vidi, kaj vse ljudje okrog njega delajo in se trudijo), ljudem okrog sebe očita, kako nič ne delajo in se ne trudijo. Saj ne vem, kaj sploh narediti s takimi ljudmi. Najboljše se je potruditi, da si izven dosega njegovih nesmiselnih obtožb in delaš lepo mirno dalje.

Zakaj si pa pravzaprav ravno TI kliknila na to temo?

Zakaj si pa pravzaprav ravno TI kliknila na to temo?
[/quote]

Poskusi z odgovorm, da ne maram negativcev. Jih pa srečujem, kakšen se celo name obesi, za kar si dokaz ti. Zdaj pa pojdi lepo spat.

Tema, v kateri se zatrjuje, da so samski ljudje negativci. Ne vem, zakaj je potem toliko varanja in družinskega nasilja, če so vsi vezani tako pozitivni.

Poskusi z odgovorm, da ne maram negativcev. Jih pa srečujem, kakšen se celo name obesi, za kar si dokaz ti. Zdaj pa pojdi lepo spat.
[/quote]
Meni je Tara_S negativec brez primere. Negativna ko negativ.


Meni je Tara_S negativec brez primere. Negativna ko negativ.
[/quote]

Vidim, da si si za nocoj splaniral zabavo z mano. Če se ti bo za bava sfižila, boš pa planil v jok in na drevo. Negativci, sploh tisti, ki se spravljate na pozitivne ljudi, niste primerni zame.

Vidim, da si si za nocoj splaniral zabavo z mano. Če se ti bo za bava sfižila, boš pa planil v jok in na drevo. Negativci, sploh tisti, ki se spravljate na pozitivne ljudi, niste primerni zame.
[/quote]
Zabava s staro? Ti samo misliš, da si duhovita.

Nekateri pa se ne zavedajo, da imeti na sebi roza očala in svet videti rožnato, ni pogoj za srečo. Raje imam realne ljudi, ki včasih povedo tudi kaj skabega, kot pa take, ki mi vsiljujeo “pozitivizem”. Zame je realen, čustveno inteligenten človek, razumevajoč, zanesljiv več vreden kot vsa “pozitivna” srenja.

Ko boš imela opravka s kakim negativcem, ki ti bo izpil vso energijo, nate preložil svoje “breme” in se boš po druženju s takim človekom zelo slabo počutila, boš vedela, kaj je to. Bodi vesela, da ga še nisi srečala.

Lažni pozitivci tudi meni niso najbolj všeč, vseeno pa niso “škodljivi” za okolico, tako kot negativci.

negativni ljudje…. Vsi imajo svoje travme iz otroštva in jih pač ne popravijo, ker se jih ne zavedajo, če tudi se zavedajo zakaj bi se sploh popravili, če se ni treba. Torej imajo potuho od drugih ljudi, ki jim dovoljujejo takšno obnašanje…..Dobesedno. in močan vpliv katoliške cerkve, ki ljudem odsvetuje imeti svoj prav, ker moraš ljubiti svojega bljižnega pa če ljudje počnejo karkoli……… Torej smo vsi odgovorni. Lažni pozitivci pa škodujejo samo sebi, ker so ponavadi izredno pasivni in ne vidijo sveta okoli sebe. Torej zelo brezbrižni ljudje. Oziroma spet odgovornost prelagajo ne neko energijo in da je ta energija tako mogočna, da že ve zakaj nekdo trpi in podobno. torej isti šmorn kot vsa verstva……

Najhujši negativci so tisti, ki sebe nikoli ne vidijo prav. Nimajo ogledala, ni jim treba nič, ni se jim treba prilagajat. Taki tumbajo svoj prav in ker bi se jih drugi radi hitro losali, jim pač dajo prav in gredo hitro stran.

Taki se ne vprašajo, zakaj jih ljudje ne marajo. Taki govori, da so drugi slabi, da so drugi krivi, da so drugi negativci, da je drugim luštno, samo njim je hudo, da je cel svet zato, da se njim pomaga. Skratka oni, oni, oni…

Primer je polarni sij iz foruma, čistokrvni negativec.

30mg prednisone buy prednisone 50 mg prednisone 10mg
https://prednisonet.com order prednisone online canada
prednisone 10mg prices prednisone 60 mg prednisone brand name

Odgovor na objavo uporabnika
Kekkec5, 21.05.2018 ob 22:32

Pri nekaterih ljudjeh mi je zanimivo, ko bi vsi radi srečo, veselje, pozitivo, nič od tega pa ne najdeš pri njih. Noben se ne vpraša, če bi marali biti v zvezi sami s sabo, ko bi se videli kaka negativa jih obdaja. Še preveč jih misle, da bo kar od nekje prišel nekdo, ko bo vse popravil na bolje. Nekdo, ki komaj čaka, da se zaplete okoli negative.

Tisti samski, ne po svoji izbiri, bi se mogli zamisliti kakšno vzdušje ustvarjate, ko nekoga vabite v svoje življenje, preden razmišljate o novi zvezi.

Podpišem. Sem samska (ne po svoji izbiri; zapustil me je patološki lažnivec9). Trdno stojim za prepričanjem – bodi sprememba, ki jo želiš v svetu, najprej sam. Torej – vsak naj bo to, kar želi od drugih. 🙂

Vse dobro! Vsem.

New Report

Close