Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Fb kje nastavim

Fb kje nastavim

Da me nekdo, ki ga ne želim dodati kot prijatelja, več ne more zaprositi za prijateljstvo.

Vpr v postu zgoraj..

blokiraš ga

nova
Uredništvo priporoča

Ni to. Če nekoga blokiraš, ga sploh ne najdeš na fb, obstaja pa, da osebo najdeš, ni pa opcije, da te zaprosi za prijateljstvo. Sem zaprosila bivšo sošolko iz srednje šole, pa sem sedaj čisto po naključju ugotovila, ( ker je nekomu nekaj komentirala in sem šla na njen profil), da me ni potrdila, niti zavrnila, nikjer pa je ne morem zaprositi za prijateljstvo. Kje to naštimam?

Če nekoga zaprosiš za prijateljstvo in on ne potrdi, niti ne zavrne prošnje, potem ti ne moreš ga zaprositi še enkrat, ker on ima še vedno tvojo prošnjo na čakanju in dokler ne klikne sprejmi/ne sprejmi ti ne moreš nič, razen če prekličeš prošnjo za prijateljstvo in potem ponovno klikneš dodaj prijatelja.

Dvig teme


se ukvarjate ljudje…jaooooo…
s fa.king fejstbruhom….bu.talci…

lahko nastaviš, da te prosijo za prijateljstvo zgolj prijatelji od prijateljev, ali pa nihče.
ne moreš pa za specifično osebo nastavit, da te ne more zaprosit za prijateljstvo. lahko jo pa blokiraš

https://www.file.si/public/viewset/176

Da se in to ni blokada uporabnika, saj v tem primeru niti osebe nebi prikazalo.

Dvigam temo, morda kdo že pozna odgovor, googlam pa nikjer ne najdem.

ne moreš nastavit za specifičnega uporabnika, da te ne more dodat

ali nastaviš na splošno, da te nihče ne more dodajat, ali nastaviš, da te lahko dodajo samo prijatelji od prijateljev. lahko tudi določeno osebo blokiraš, ne moreš pa določeni osebi in samo določeni osebi preprečit, da te zaprosi za prijateljstvo

lahko pa vedno prošnje za prijateljstva ignoriraš. in dokler jo ignoriraš, ti človek prošnje še enkrat ne more poslat

New Report

Close