Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Soočenje na popu danes

Soočenje na popu danes

A noben ne gleda haha.
Komedija.

Sem pravkar začela gledati. Bom videla, koliko časa bom zdržala, preden se mi bo obrnil želodec.


Meni se je že, kmalu na začetku. Ne gledam več.

nova
Uredništvo priporoča

Mesec je udaren in razumen. Odlično.
Janša medel in neprepričljiv.


Jansa bi rad usekal v svojem primitivnem stilu, a so mu ukazali naj bo priden, da ne bo ze v prvem soocenju izgubil pol glasov.

Smesn ko je rekel tip da je mel sds ze 200 glasov ko se do besede ni prisel Jansa.

Same zlagane ankete

Zat

Zato

No ja, bomo videli če imajo slovenski volilci kaj boljši spomin od človeške ribice.

Zato je pa tak prijeten mir na SČ. 🙂 Del monovskih sds-sovcev besno glasuje, del jih je pa na soočenju.

In čeden.

Jest pa glih goni po ene 14. dnevih, ker iščem, če bi mi kdo znal s sufliranjem popraviti pomivalca

Čeden je mesečnik. Saj zato ga pa stare mamce volijo, na lepe oči.

Pri SDS bi lahko odprli kinoloska drustva, ko znajo tak zveste pse ustvarjat.

A da je čeden? A res?

A ti misliš da je vsak ki je proti talevim za SDS?

Tonin bi druzbena koristna dela. A polpo novem socialna ne bo vec zahtevala socialne nazaj po smrti ce bo clovek vse sproti odplacal z druzbenokoristnim delom?

Aja a s socialno vplacujemo tudi v pokojninsko blagajno, podaljsujemo delovno dobo, ali to kar takk zarad lepsega enacijo z minimalcem.


Jansa bi rad usekal v svojem primitivnem stilu, a so mu ukazali naj bo priden, da ne bo ze v prvem soocenju izgubil pol glasov.
[/quote]

Mislim da je za to že Grims poskrbel dva dni nazaj. Oni bodo z obnašanjem sami volitve zgubili.

A se temu meša?!
Za 270€ bom še javno koristno delal?!!!! ( Delodajlec me je ožel, dolguje mi 4000,00€…..)
Idiot! Naj proba!

Minimalne plače so PRENIZKE, ne pa socialna visoka!Tiski, ki ima službo, jo naj pusti, pa proba preživet z 270€!

Seveda delodajlecem bi zelo pasalo, da plača vse delavce minimalno, sam pa bi pobiral lepe dobičke za svojo rit!!


TONIN se mi je zasral z izjavo glede socialne!!
Tip očitno še v življenju ni bil lačen in brez službe!
Bit na socialno je že samo po sebi stresno, strašljivo in mizerno, pa iskanje službe in 100kratno zavrnitev…ni ti majhna zadeva za prežvečit!

Naj si proba!

Tisti, ki ste za Janšo!!!
Pa kaj hudiča je dobrega na njem, na njegovi politiki???
Zakaj ga imate tako zelo radi? Kaj dobrega je on naredil mi povejte???
Od osamosvojitve je že v politiki in kaj je naredil dobrega?
On dela samo za sebe, tako kot vsi ostali do sedaj!!!

Čas je za nove ljudi!!!

Jaz pa kriminalk ne gledam.

čisto nič ni imenil povojnih pobojev, murgel… samo enkrat je bilo malo slišat o stricih

Pa niti mi ni šlo na bruhanje. Pa nekaj dobrih odgovorov sem slišala (saj ne, da na fore na soočenjih padam, a vseeno…).


Verjetno nisi noceča, probaj z ribami!☺☺


Verjetno nisi noceča, probaj z ribami!☺☺
[/quote]

Hvala. Zlat si. :-*

New Report

Close