Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Star sem 35 let, iščem 18 letnico

Star sem 35 let, iščem 18 letnico

Nimam nič proti starim babam ampak 18 letnice so le 18 letnice. Čvrsta koža, brezcelulita, dost še neumne… same prednosti, nobene slabosti.

Iščem nasvet kako zapecati eno tako mlado.

V avstriji za 50€… Pa slinček si daj gor da ne boš čest slinast po srajčki…


Pokaži ji svet, ki ga še ni videla – tako ali drugače. Sam dvomim, da imaš kaj takega za pokazat – tolk mlade praviloma pač ne padajo na nezrele starce.

Če maš dnar, ni ovir in si lahko tudi grd, slinast….ni da ni.

V zadnjem stavku si povedal VSE O SEBI.

Res je, da so večinoma 18-letnice še naivne in neumne, spet pa ne toliko, da ne bi znale ceniti denarja!
Torej, če nimaš denarja, ne bo nič s pecanjem 18-letnic.

A veš, moraš vedeti, da se skrivaš na neviden način globoko v globinah srca vsake 18 letnice. 🙂
Vas zanima še kaj?

Ahm, jaz iščem 18 letnice že cel lajf. Problem je v tem, da imajo tako hudičevo kratek rok trajanja.

Ja, to bi znal biti nek problemček.
Najbolj zanimivo bi bilo pretvoriti npr. neko 100 letnico v 18 letnico.
Vsi vemo da gre obratno mnogo lažje.

V bistvu bi bilo najbolje, če bi nekje staknil datoteko matične knjige in potem fino začneš z akcijo takoj prvi dan po rojstnem dnevu … A ima kdo predstavo, koliko jih ima rojstni dan znotraj enega tedna?

Vprašaj 18 letnico, kaj si misli od 35-letnih starčkih..

Jaz mislim, da ne razmišljajo vse 18 letnice enako. In navsezadnje je splošno znano, da ima ogromno 18 letnic (tudi nekaj 19 letnic je vmes) fetiš na zelo stare moške.

Tukaj ni 35 letnih starčkov, so samo večni mladeniči in sem ter tja kakšna večna mladenka.

Ti rajši išči Matildo,da te ne lopne s koso po neumni glavi.Vlak je tebi že zdavnuj odpelu.Teci po bljižnjici,mogoče ga ujameš.Sporoči nam,da se malo nasmejimo.Ima tvoja mašinca še 100 konjev,a ti je že kakšen konj crknil.


18-letnice danes iščejo velikega tiča in dober avto! Če nimaš pač nimaš!!


Ustrezam vsem tvojim zahtevam. Povej kaj več o sebi morda je interes celo vzajemen.

Če tule gor sprašuješ kako ujeti mlado srnico, žal nisi v tistem razredu, v katerem bi moral biti. Po domače povedano, očitno nisi ne privlačen, ne dovolj situiran, še manj atraktiven, da bi jih privlačil.

Žal.

Kmalu bom stara 18 let, imam fanta dve leti mlajšega. Oči pa je star 34 let. Dedek pa 52. Lahoo nočko, Lisa.

Pred davnimi davnimi časi, ko sem bila stara 18-20 let, so me privlačili 28-35 let stari fantje. Mislila sem, da so bolj zreli (niso bili), izkušeni (tudi ne vsi) in da približno vedo, kaj želijo od življenja. Če znaš torej prodajati iluzijo, boš uspešen. Pomembno je tudi, da si aktiven, vljuden do določene mere in negovan. Morda se ti nasmehne sreča.

35 let stari moški imajo že vse viseče in smrdeče med nogami. Mlade punce imamo rade mlado meso.

18 letnica je za mojega sina ne pa zate. Namesto da si najdeš sebi primerno žensko in spočneš družino in zazivis odgovorno ti loviš mlecnozobke.
Zresni se mislim da si dost star.


Tiho lezbača stara

Jaz bi bil navsezadnje zadovoljen tudi z 17 letnico :/

17. letnice so super.

Samo povem. V mojih mladih časih so se v družbi takšnim moškim kot si ti za hrbtom posmehovali. Vsi smo vedeli, da ženske njihovih let ne morejo dobiti, pustimo razloge, lahko pa so dobili kakšno naivno najstnico. Dva takšna še videvam, en ima več kot 20 let mlajšo, ki ga vara, drugi je samski.

New Report

Close