Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ali lahko z posnetek iz kamere v avtu služi kot dokaz za prometni prekršek?

ali lahko z posnetek iz kamere v avtu služi kot dokaz za prometni prekršek?

danes, ko sem šla iz službe proti domu po dvopasovni cesti (tržaški) se mi je eden hotu urint pred mano in ga nisem spustila nato je pa agresivno zapeljal pred mene in ker je bla na semaforju rdeča je zabremzal kar na močno. mam posnetek na kameri ali lahko to prijavim?

Kar nesi posnetek na policijo. Upam, da dobiš kazen, kot si jo zaslužiš! ti kokoš egoistična
Vedno moraš imet pred sabo dovolj prostora, da nekdo ki želi zamenjat vozni pas, to lahko varno naredi!! Kaj ti ni jasno??!! Saj nisi na tekmi.

Križišča so kar dobro pokrita s kamerami.

Spustis nestrpneza predse in se zadaj v miru vozis naprej. Varno. A je to res tako tezko?

ste pa vozniki, ki vozite pred križiščem prav počasi v drugi ali prvi, ko vidite rdečo, da vam ja ne bi bilo treba ustaviti.

pač tip me je hotu prehitet in sem malo dodajala na gas da me ni moge pol je pa pomojem pospešu na ene 90 pa pred mano zapeljal pa zabremzal na 0 ker je bil rdeč semafor

Si imela srečo – danes.

Ravnajo pravilno.

Kar nesi posnetek na policijo. Upam, da dobiš kazen, kot si jo zaslužiš! ti kokoš egoistična
Vedno moraš imet pred sabo dovolj prostora, da nekdo ki želi zamenjat vozni pas, to lahko varno naredi!! Kaj ti ni jasno??!! Saj nisi na tekmi.
[/quote]

Prvič slišim, da se na večpasovnicah lahko menja pas, če so na njem vozila. A se je menjal kak člen v zakonu?

A ti si tista v pasatu, ko si se mi skoraj v rit zabila.

Če pa smsas in se sminkas spotoma.
Sploh nisem menjal pasu… edino en avto je šel na desni pas… za mano..
no pred tabo..

Prvič slišim, da se na večpasovnicah lahko menja pas, če so na njem vozila. A se je menjal kak člen v zakonu?
[/quote]

Če hočeš zavit za Polhov Gradec, ne smeš menjat pasu, ampak se moraš peljat do Trbovelj in potem po svojem pasu nazaj – pravi čas na pravem voznem pasu.
Ja, teb se je člen zamenjal.

Danes videno na Tivolski en Pegouth vozi prav počasi po levem pasu ene 30-40 km na uro med tem ga hoče en BMW prehitet zavije na desen pas na dovoljenih 60 km na uro medtem pa tisti Pegouth pospeši tudi na 60 km/h in se vozita vzporedno ker je pa BMW hotu zavit notri proti Maxiju in mu ta Pegouth kljub žmigavcu to ni omogičil je pa BMW stopil na gas in zapeljal pred Pegotuha in bremzal ker so spredaj že bila vozila za na levo ki so stala na levem pasu ob rdečem semaforju. Nakar se sliši troblenje tega Pegoutha in kazanje srednicev.

mislim da ne

zakaj bi pa mel folk pol kamere

Oba sta nestrpna in sta kršila prometne predpise.
Plačal pa bi vsak svoje prekrške, ki jih je storil.

A to je kakšna nova znamka vozil? 😀

ni potrebmo zajebavat

Voznik Pegoutha je kriv

Voznik Pegoutha je kriv
[/quote]

Tudi ona je po lastni izjavi pospeševala do 90, čeprav je gorela na semaforju rdeča luč…
posnetek bi pa še bolj natančno razkril še ostale morebitne njene in njegove prekrške

jebenti kakšne pizde ste, evidentno je da je voznik BMWja hotel se samo vključit na lev prometni pas

kakšne pizde izdajalske ste da bi kar nekaj ljudi prijavljali

eni navadni brezveznjaki ste

Posnetek kamere velja samo, če so ogrožena človeška življenja…..in ti si ena tistih, ki se vozi po levem pasu na avtocesti 100km potem se premakne na desni in pospešuje zelo zrelo.

A si retardirana? Prijavila bi ga ker je ustavil pred rdečo lučjo na semaforju?

Meni pa gre na kurac, da se zaletavaš v rdečo luč, pol pa tam stojiš 30 sekund. Najprej po gasu, pol pa še po bremzi. Zato, da boš lahko čakal? Hehe

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close