Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek socialna pomoč

socialna pomoč

Kako je s socialno pomočjo v primeru vračila stroškov od zavarovalnice. Sem prejemnica DSP-ja in pričakujem vračilo stroškov približno v vrednosti 1500€. Mi bo potem socialna naprej zavrnila ali zmanjšala?

Hvala za odgovor.

Lep pozdrav

Vrni za tisti mesec pa bo.

Nisem ravno dobro razumela, kaj naj vrnem?
Vrni za tisti mesec pa bo.
[/quote]

nova
Uredništvo priporoča

Pejt do odvetnika pa praši če mu lahko nakažejo na fiduciarni račun, če ni nekaj, kar je vezano na davčno.

Pravzaprav sem že dala svoj TRR…Prvič slišim za ta račun. A potem pa meni nakažejo ali kako?

Fiduciarni racuni so racuni ki jih majo odvetniki, notarji odprte da na njih prejemajo denar za svoje stranke. Odvetnik gre dvignit in izplaca stranki njen denar.

Ampak ce se kaj izplacuje preko tvoje davcne stevilke, bojo videli kamorkol nakazejo.

Zal vpliva, in sicer kot obcasni dohodek.

o boh pomagaj..
vseh so polna usta, kako ljudje kradejo in so nepošteni…ampak samo tisti na položajih..
jasno, da so njihove cifre večje, ker so višje na lestvici..
a glej ga zlomka, ti ki jih imajo tako v zobeh, ko se na njihovem nivoju kaj “dogaja”..
bi pa tud mal ….mahiniral.. pa goljufali…
skratka polna usta obsodb, dokler gre za druge, zase..ni problema..
pejte vsi taki… u 3pm..

če povem še drugače..
men ne sme bit žal, tistih € ki jih prispevam v ta kup..da se daje tebi..
tebi je pa žal dat nekaj svojega…
še enkrat.. pejte u3..

vpliva že, vendar a mi bodo preklicali ali zmanjšali?

Seveda gledajo.

Je pa odvisno, če imate npr. odločbo DPS, ki se vam izteče čez npr. 5 mesecev, potem ko na novo vlagate itak oddate izpiske le za 3 mesece za nazaj. V tem primeru se ne šteje. Sicer pa ja. In boste kar ostali brez nekaj mesecev.

Odvisno je od visine tega obcasnega dohodka. Na pamet pa ne morem preracunat. Odvisno torej od visine denarne pomoci in visine obcasnega dohodka.

New Report

Close