Forum.Over.Net

Starševski čvek

Kakšna se vam je zdela poročna obleka Meghan?

Default avatar

daj lapaj še naprej

prečudovita je napisal/a:
Tore ne lapaj in ne imej ljudi za neumne. Nekaj procentov ljudi živi od kraljevine. Devetdeset pa misli da živijo vendar živijo normalno, pestro, bogato življenje evolucije. Zato šarap in ti si odvisna od kraljevine psihično ali denarno. Ostali nismo, niti britanci. MIsliti ne pomeni veliko, dejanja pa veliko pomenijo za koga služiš......Torej, če si ti odvisna od njih prav bodi. Ne tlači pa drugih notri, ker nismo tako blesavi, da bi na treh možičkih služili. So bolj pomembne stvari v življenju, kot trije možički, ki mislijo, da vedo zakaj živijo. Obup od obupa ste nekateri.
Default avatar

prečudovita

daj lapaj še naprej je napisal/a:
Šarap -D

Vse si povedala, hvala :)
Default avatar

ne bo držalo

nič se ji ni slabo prilegala je napisal/a:
Nič ni delovala širše, ravno nasprotno, delovala je, kot da ji je obleka preširoka.
Default avatar

Tisa_R

sshtrw je napisal/a:
Se strinjam, da obleka ni bila dobro krojena v zgornjem delu. Mogoče bi morala imeti na trupu pod blagom oporo oziroma životec, da bi blago lepo stalo in se material ne bi gubal. Tudi rokava so bila pri nadlahteh preširoka in so se potem gubala.
Tu se to lepo vidi:
https://goo.gl/images/PJ7fCJ

Kakšen dodaten detajl bi tudi prišel prav. Lahko zelo neopazen, samo da bi obleka imela malo karakterja. Če bi izbrali material, ki se manj mečka, bi bilo pa sploh krasno.
Minimalizem mi je sicer všeč, da ne bo pomote, ampak ta obleka je žal izgledala nedodelano.
Default avatar

Cena

Za ta denar bi jaz kupila to obleko in še hišo:)))
Default avatar

prečudovita

Tisa_R je napisal/a:
To se je pa res videlo.Obleka mi je bila sicer všeč, A vmes v cerkvi je nekaj časa sedela in ko je prišla ven, so bile vidne gube okrog bokov, in malo na rokavih.
https://www.telegraph.co.uk/fashion/peo ... y-designs/
Mene ni motilo, zdelo se mi je človeško. Ko grem sama kam lepo opravljena, se tudi naredijo take gube, pa kaj zato :) Mogoče jih za 200k ali koliko že res lahko ne bi bilo. Ampak vprašanje, ali sloh obstaja material ki se na teh delih ne bi gubal.
Default avatar

prečudovita

Cena je napisal/a:
Z bazenom :) Nekateri pač znamo z denarjem, ne? :) Ampak ena je že rekla, prodali jo bodo na dražbi za velik denar in rešeno :)
Default avatar

Extrasonce

poroka je napisal/a:
Punce qurac vas imam s to Meghan in vso to angleško kao tradicionalno hohštaplarijo!
Default avatar

JAZ TUDI

Extrasonce je napisal/a:
PODPIS
Default avatar

prečudovita

JAZ TUDI je napisal/a:
https://ibb.co/jEAoFo

Cheers!
Default avatar

žlahtnost materiala

Tisa_R je napisal/a:
A ti ne zmoreš razumet, da je razlika med materialoma - čipka od Kate je bila elastična, tole je pa saten? šantung? ker mora bit "stoječe" - sploh za "ladja" izrez okoli vratu, da ne veže -ne sme bit popeto, ker potem niti ne zgleda svečano, ampak "ceneno".....

In še tole: pri katki je v prsnem predelu izgledalo zelo "ubogo, ker je bilo "popeto" po telesu, pa še nesrečni V izrez, ki optično pomanjša že tako male prsi.

Pri Meghan pa male prsi niso bile potlačene, niti preveč na izvolte, kot pri "Katki". Meni je zgornji del poročne obleke od Kate deloval malce kmetičkasto, sorry. Ampak ja, čipka je aristokratska, in je pač mogla bit. Pa sedaj je že druga moda :)
Default avatar

material je dvojno vezana svila

žlahtnost materiala je napisal/a:
Material obleke: double bounded silk caddy..... torej dvojno vezan svileni šantung....

Svila se pa jasno mečka.
Default avatar

Extrapodpis

JAZ TUDI je napisal/a:
Podpis. Saj jih ni toliko kot se zdi, 1 - 2 multinicka brez zivljenja, obsedena z monarhi, smetita s to temo po celem forumu, vsake toliko se potem se kdo vkljuci za kratek cas in to je to.

Te teme odrazajo intelektualno stanje na tem forumu... Royals in najlonke.
Default avatar

Extrapodpis

JAZ TUDI je napisal/a:
Podpis. Saj jih ni toliko kot se zdi, 1 - 2 multinicka brez zivljenja, obsedena z monarhi, smetita s to temo po celem forumu, vsake toliko se potem se kdo vkljuci za kratek cas in to je to.

Te teme odrazajo intelektualno stanje na tem forumu... Royals in najlonke.
Default avatar

jaz pa ne

Extrapodpis je napisal/a:

Kaj pa ti kaj konkretnega odpreš kot temo? Dobrodelnost? investicije? Novogradnje po ugodnih cenah za povprečno denarnico? Kako porabiti čimmanj za tedenski jedilnik? Kako spucat dom samo s sodo bikarbono in kisom? Kako postravit generalno bajtno v treh dneh?.......

Živi življenje, ženska, ne si ga grenit po forumu :) Forum je za zabavo, četudi na tematiko kraljeve poroke - face it!
Default avatar

ja no ja no

žlahtnost materiala je napisal/a:

Pa saj nihče ne zanika, da sta obliki iz različnih materialov. Govora je o tem, kako je obleka izpadla oziroma, kako je delovala Meghan v njej. Izgubljeno.
Problem je v tem, da so (očitno) izbrali napačen material in kroj za za ta material. Že če primerjaš to obleko s tisto drugo, v katero se nato preoblekla, vidiš da je bila ta obleka zgrešena, ker je v njej delovala izgubljeno. To je vse.

Aja, glede mode. Sploh letos je modna čipka, bolj kot kadarkoli doslej, tudi za tiste, ki niso aristokrati :-))
Default avatar

gkjmjgbjmhgvbm

jaz pa ne je napisal/a:
kura prfuknjena puhloglava
Default avatar

meni všeč

mi je bila všeč je napisal/a:
Tudi meni je bila zato všeč.
Default avatar

lepa a nič posebnega

Meni osebno je bila lepa, preprosta in nič posebnega. Vredna mogoče največ 5.000 eur. Kaj so pa delali za 240.000 eur mi pa ni jasno. Za ta denar dobiš stanovanje v Ljubljani.
Default avatar

halihaloekspres

Malo me je spomnila na: What I ordered vs what I got.

Slika