Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meghan before in after

meghan before in after

http://stevepafford.com/wp-content/uploads/2017/11/meghan-markle-nose-job-childhood-photos-pp.jpg

https://www.thirsty.co/wp-content/uploads/2017/12/meghan-markle-young.jpg

https://www.usmagazine.com/wp-content/uploads/1-school-mega53015_005-e2f03f61-87e8-4386-b2cc-b25327e4fd84.jpg?w=706

prej je zgledala precej bolj črnsko ampak ok

Neverjetno, kako ste nekatere obremenjene s to Meghan. Če ste tako bolezensko zavistne do ženske, ki je nikoli ne boste srečale, kakšne ste šele do žensk, ki so v vaši bližini. Obup. Pa kaj, če je imela bolj skodrane lase in jih več nima. Njeno življenje, njena odločitev.

kako ste nekateri*

nova
Uredništvo priporoča

Kot da je druga ženska, res..jaz do zdaj sploh nisem vedela, da je mama črnka.
Glede na zdaj, ce pogledaš pa slike iz otroštva, pa ni dvoma.

Kot berem na portalih da je Meghan podobna Rebeki Dremelj. In res je.

Lepotica.
Kaj naredi redna telovadba in make up.
Glede las pa se mi prav smili. Tisti kodrcki so kot bi bila potujoči grmiček.
Evo kaj lahko ženska naredi iz svoje zunanjosti, če se dela loti pravilno. Ampak ok, meni se ne bi dalo vsak dan las ravnati in barvati vsak mesec. Njena polt je pa čudovita za razliko od moje snežno bele katastrofe. Ja, jaz sem ji fouš. Rada bi imela tako polt.

Ja in kaj potem? Smo nekatere ženske, ki smo bile v mladosti “črni labodki”, ko ste bile ve morda v razcvetu vse svoje najboljše lepote kadarkoli dosedaj, me pa smo se “razcvetele” tudi šele pri 30ih , celo po porodihih,pa še desetletja kasneje bolje izgledamo, kot v mladosti. nekatere ste pa ravno obratno. In ste tako preklemno zavistne… obirljive.. privošljive…. Sprijaznite se, tako je. Pa naj bo to pri Meghan, ali pa v vaši bližini, v vsakdanjiku.

Ohh, avtor tukaj. S to temo sem le želel pokazat kako je izgledala prej in kako izgleda zdaj, niti v pozitivnem niti v negativnem smislu 🙂
Glede las pa si jih je pomojem dala kemično zravnati.
Včasih sem gledal njeno serijo Suits in na začetku nisem mel pojma, da je črnka ampak je bila potem ena epizode v kateri je omenila, da je njen oče črnc (v seriji seveda) pa sem jo potem šel pogooglat in ugotovil, da je resnično 50/50 samo da je njena mama črna in ne njen oče kot je bilo v seriji…

Jaz se vseeno čudim, da so na dvoru požegnali poroko s črnko. Resnično mi je neverjetno. Poleg tega ni ravno mlada in še ločenka povrhu. Pa saj je ja Hary princ in lahko izbira.

reakcija mnogih. mene le zanima kaj ga je tako privlačilo na njej…?

In je izbral črno ločenko…

Kaj mi vemo, kaj je v ozadju ali ospredju, poznamo zgodbo, ki so jo prodali medijem, kaj je pa resnica, nimamo pojma…
Mogoče so na dvoru nasprotovali, pa sta objavila zaroko javno in dvor nič ni mogel….
Kao njen oče je bolan… Isto zgodba, ki nam jo prodajajo, prepovedali so mu udeležbo, ker ni zaupanja vreden… Kaj msliš, kakšne pogodbe vse je morala podpisati njena mama, ko je spoznala kraljico in ostale člane? Misliš, da so se to vsedli skupaj, pa malo popili in pojdli, kot se dela pri nas?
To je tak protokol, taka pravila, vse strogo zategnjeno in še velika stopnja varovanja.. Ob vsem tem pompu okoli te poroke sem se zamislila, da ne vem, če bi bila jaz pripravljena zamenjat svoje življenje za življenje na dvoru v VB… Pri 20 verjetno bi, zdaj pri 37 pa zelo dvomim!

reakcija mnogih. mene le zanima kaj ga je tako privlačilo na njej…?
[/quote]

…če se bo VB kdaj opravičila za laži na katerih so jo ujeli.

…če se bo VB kdaj opravičila za laži na katerih so jo ujeli.
[/quote]

Kakšnih laži??

Kakšnih laži??
[/quote]

Recimo tistih zaradi katerih so bombardirali Sirijo. Pa še kaj se najde.

Recimo tistih zaradi katerih so bombardirali Sirijo. Pa še kaj se najde.
[/quote]

Aja. Jaz sem mislil, da se je Meghan kaj zlagala VB..

Gledala sem direktni prenos. Kraljica in Princ Harry sta bila zelo slabe volje, medtem ko je Meghan to igralsko skrivala.
Kaj se je dogajalo na dvoru vedo le oni.
Kot je brati sta večji del poroke financirala William in Kate.
Še enkrat toliko, kot poroka sama, je stalo varovanje, kar celih 34 mio.
Mi izbiramo, ljubezen izbere. Prihodnost bo “povedala” več.

Saj sem že v eni drugi temi pisala, ampak moram tudi tukaj, ker mi ta rasizem na želodec udarja.
Meghan ni temnopolta ali afro-američanka (dajte no se malo bolj korektno izražat), ampak potomka dveh rasno različnih staršev.
Prav tako ni prva na kraljevskem dvoru, ki ima afro-ameriške gene, tudi kraljica Charlotte izpred več kot 100 let jih je imela.
Meghan ni prva ločenka, ki je omožila princa (Camilla in Charles??? Pa je on celo prvi v vrsti za prestol).
Tako, da očitno ste nekateri bolj zategnjeni in zadegrgnjeni kot stereotipna angleška kraljeva familija, ki pa očitno ni več taka.

Poravnani lasje, popravljeni zobje, makeup in manj polna lica, ker ni več otrok. Nos težko komentiram, ker ga z makeup-om navidez zoži ter od njega odvrne pozornost z močno naličenimi očmi in obrvmi ter našminkanimi ustnicami. Ima pa zelo drugačno konico nosu, kot jo je imela v otroštvu. Ali je to posledica rasti (v najstniških letih se lahko nos kar opazno spremeni) in močnega senčenja (ličil) ali lepotne operacije, pa ne mislim ugibati.
Mislim, da bi za kaj takega potrebovali sodobno fotografijo, na kateri ni naličena, ter eno iz njih poznih najstniških let.

Ja potrudi se, razišči ane. To je zelo pomembno vprašanje, od tega je odvisna prihodnost človeštva!

Bolj slabo su poučena! Nič nista Kate in William plačala večino denarja za poroko!! Zakaj le??? Kje si to prebrala?
Opazuješ pa tudi bolj slabo. Harry je bil zelo dobre volje, tudi jaz sem gledala prenos. Prav vidi se, da je močno zaljubljen. Bil je dobre volje, na začetku malo živčen, potem pa se je sprostil. Le vroče mu je bilo v tisti uniformi.
Kraljica je pa v javnosti itak vedno podobno resna – poker face:))

Bolj slabo su poučena! Nič nista Kate in William plačala večino denarja za poroko!! Zakaj le??? Kje si to prebrala?
Opazuješ pa tudi bolj slabo. Harry je bil zelo dobre volje, tudi jaz sem gledala prenos. Prav vidi se, da je močno zaljubljen. Bil je dobre volje, na začetku malo živčen, potem pa se je sprostil. Le vroče mu je bilo v tisti uniformi.
Kraljica je pa v javnosti itak vedno podobno resna – poker face:))
[/quote]

thumbs up

Ja potrudi se, razišči ane. To je zelo pomembno vprašanje, od tega je odvisna prihodnost človeštva!
[/quote]
Naj kar avtor teme poišče boljše fotke, če želi, da jih komentiramo, jaz bom pa medtem raje počela kaj drugega.


Naj kar avtor teme poišče boljše fotke, če želi, da jih komentiramo, jaz bom pa medtem raje počela kaj drugega.
[/quote]

Hvalabogu, mišljeno je bilo sarkastično.

New Report

Close