Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Luka Mesec je ‘solastnik avtomobila’, kako smešno

Luka Mesec je ‘solastnik avtomobila’, kako smešno

Na pop so imeli malo ‘v paci’ premoženje politikov, pa smo izvedeli, da tovariš Mesec tako rekoč nima premoženja, z izjemo, da je solastnik avtomobila.

Od kdaj pa je avto lahko v ‘solastništvu’, saj ni ladja!!!!

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Normalno, da še ni nagrabil veliko, saj ni tak fosil kot ostali v parlamentu.

Poanta je v tem, da pri nas imeti avto v solastništvu pač ni ravno po reglcih.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.
nova
Uredništvo priporoča

Je pa že 4 leta pri koritu. Plača = 3000+ na mesec. Na leto je to 30 000 €! Višek odštejmo za stroške /sajje on kričal “poslance na minimalce”). Znat bi moral preživet na minimalci, zdaj ima pa še top hrano za par centov v parlamentu!!

4 x 30 000 = 120 000 € !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tak dnar si vsak luzer nardi bajto! Ali vikend, ali ‘neki’ – a ta LUNATIK ima pa eno kripo v solastništvu?
——————————————————————
Plus tega ima doma vso zelenjavo pa še kakšen priboljšek.
OČITNO MULC NE ZNA S KEŠEM.
Tako kot Violeta Tomič – njej je tudi sekira padla v med. 🙁

PROKLETA GOLAZEN!!

In kaj so zrihtali?

Je pa že 4 leta pri koritu. Plača = 3000+ na mesec. Na leto je to 30 000 €! Višek odštejmo za stroške /sajje on kričal “poslance na minimalce”). Znat bi moral preživet na minimalci, zdaj ima pa še top hrano za par centov v parlamentu!!

4 x 30 000 = 120 000 € !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za tak dnar si vsak luzer nardi bajto! Ali vikend, ali ‘neki’ – a ta LUNATIK ima pa eno kripo v solastništvu?
——————————————————————
Plus tega ima doma vso zelenjavo pa še kakšen priboljšek.
OČITNO MULC NE ZNA S KEŠEM.
Tako kot Violeta Tomič – njej je tudi sekira padla v med. 🙁

PROKLETA GOLAZEN!!

In kaj so zrihtali?
[/quote]

Vse spremeni v drek. Blato.
Prej je imel trdo blato, sedaj pa imata z Violeto drisko.

a ni mel neko podobno lastništvo mel Vlačič od SDja kak ovlado nazaj? ja seveda tile nimajo nobenega premoženja, sirotinje. Hvala bogu da majo starše, pa stare starše, pa strice&tete da lahk kak € primaknejo, da si sploh lajk kako malenkost privoščijo….

no mogoče bo lukec (če bo tel bit polni lastnik prevoznega sredstva) šel delat za trak za nimimalca, pa si bo z enoletno plačo lahk kaj privošču

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Kako naj si revež sam kupi avto, saj so njegovi na minimalcih!? Vsaj tako so vpili pred štirimi leti!!

Cez leto si bo pa kupil kak Bohinjski hotel in ga oddajal, kor Sava Dominik Černjak….

Bešlič Loredan pa brez prihrankov, delnic in nepremičnin, z 50.000 EUR kredita.

Kirurg po letih dela?

To je tudi meni pridvignilo levo obrv.

V reviji Zarja sta bila 24.4. na naslovnici Luka Mesec in njegovo dekle Manca G.Renko.Takole je pisalo : Luka Mesec in njegova Manca – prvi skupni intervju.

In ker je gospodična doktorica ne vem česa že , se je takoj v naslednji številki revije pritožila , da ona ni njegova Manca , ampak je “avtonomna oseba s svojo kariero , političnimi prepričanji, mišljenjem in življenjem”
V glavnem , napisala je še mnogo od tega, kako je ona oh in sploh.
Meni zveni vse to njeno pisanje v naslednji številki Zarje obupno zoprno in naduvano.
Sem si mislila : Ma kaj fotografirate za naslovnico te zoprne naduvanke , raje poslikajte kake otroke.
Tudi naslovnica bo stokrat lepša.

https://novice.svet24.si/clanek/novice/slovenija/5aec55624ae16/cesa-se-bojita-luka-mesec-in-njegova-partnerka-manca-g-renko

https://reporter.si/clanek/slovenija/feminizem-do-absurda-manca-g-renko-nikakor-noce-biti-mesceva-je-sama-svoja-636827

Mlada, naduvana , nesimpatična do konca!

Joj, ta Dominik. Sem ga že takoj, ko se je pojavil v politiki, imela na sumu, da bi iz politike zgolj za svoj žep rad kaj potegnil. Saj tudi drugi so večinoma takšni, samo kaj, ko se je on predstavljal kot nek rešitelj… Kako so taki tipi odvratni. Pa Gašpar Gašpar, pa Požar… :-S

Takole analiziral:

– obraz izraža hladno preračunljivost = zvita lisica!!! Podobno, kot sem še pred izvolitvijo pisal o Katarini Kresal

– priimek je Ukrajinskega izvora

– ime je tako otročje, kot da si jo “menca”

Kaj pa je tisti G.? Morda Genovefa po stari mami? Ginekologinja? Ali pa točka v njeni pički?

Tale pa je Mesca vredna izjava:

Ekonomist Keynes je leta 1930 v tistem slavnem spisu o naših vnukih zapisal, da kapitalizem potrebujemo, ker bo ustvaril bogastvo in izobilje, zato bodo čez sto let, torej leta 2030, ljudje delali samo še od dve do tri ure na dan. Takrat bomo lahko imeli socializem, ker delo ne bo več nuja, ampak neka postranska stvar.

Vsekakor bo ta lisička izžela in zavrgla tega mlečnozobca. Pristal bo tam, kamor spada, med klošarji. Ona pa bo odprla kakšen nov hotel v Bohinju, kot recimo Sava Černjak (sin lažnega ginekologa….)

Daleč od tega, da sem kakšna Lukova fenica, ampak danes mladini lastnina pač ne pomeni veliko in je raje nimajo, ker to je samo dodatna ovira v življenju. Povprašajte malo, da boste na tekočem.

Luka Mesec je eden najbolj poštenih in pametnih politikov in če je solastništvo njegov glavni problem, ste pa res v dreku.

Prvo morda, drugo po njegovih modrovanjih o izvoznikih smeh.

Prav pameten ne more biti , če se druži s tako samozadostno žensko, ki misli , kaj da je.

Še vedno ne vem, kako si lahko uradno ‘solastnik avta’. Ne gre za nepremičnino, niti za plovilo, kjer pa si lahko solastnik.

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Če Luka nima nobene lastnine razen solastništva avtomobila, nobenih prihrankov … to pomeni, da vse porabi kar pomeni, da izpolnjuje to kar potrošniška družba potrebuje. Država spodbuja, da bi vsak tudi varčeval v resnici si pa želi da bi vsak vse zapravil.

Če drži izjava iz leta 2015 glede prihodkov in članarine, ki jo plačuje stranki mu po plačilu članarine ostane cca 2.000 EUR na mesec s katerimi razpolaga. Kakšne stroške ima ne vemo. Če mu pri 2.000 EUR ne uspe prihraniti vsaj 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mesečno je to nenavadno, vsekakor je pa to njegov problem.

Če maja leta 2018 nima nobene lastnine razen solastništva avtomobila in se mu bo npr. pojavila maja leta 2021 neka precej vredna lastnina bodo na mestu vprašanja od kod zdaj to, če pa maja leta 2018 ni ničesar imel itd.

http://outsider.si/trolastnistvo-enega-avtomobila/

Primer iz prakse, skupaj z razlogi zakaj solastništvo in ne, ni zato, ker bi bili tako revni.

Prej sem bila do Luke Meseca nevtralna, politika me namreč ne zanima preveč. Intervju sem prebrala in mi je bil čisto ok.
Ko pa sem v naslednji številki prebrala napihovanje te dr. Mance, sta pa pri meni oba dobila veliiiik minus. Zagotovo ga bo to napihovanje njegove stalo kar nekaj glasov.

Prej sem bila do Luke Meseca nevtralna, politika me namreč ne zanima preveč. Intervju sem prebrala in mi je bil čisto ok.
Ko pa sem v naslednji številki prebrala napihovanje te dr. Mance, sta pa pri meni oba dobila veliiiik minus. Zagotovo ga bo to napihovanje njegove stalo kar nekaj glasov.

To je tudi meni pridvignilo levo obrv.
[/quote]
Če bi bil jaz kirurg, bi tudi bil brez premoženja. Nikoli ne veš, kdaj se ti zareže in te potem olupijo za naslednijih poet rodov v naprej.

______________________

Hohohoho, to ni nič. Mi poznamo take siromake, ki sta 2 solastnika štirih kokoši. Smeje se cela Slovenija. Hvalita se pa ohoho, ni da ni.

New Report

Close