Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek poroka v zrelih letih

poroka v zrelih letih

Je tukaj kdo, ki se je poročil v zrelih letih, po dolgih letih skupne veze?
Kaj vas je pripeljalo do te odločitve?

Stara sva 45 let, skupaj od 18 leta in sedaj razmišljava o poroki brez prič, samo midva…
Kaj mislite, je to čudno?

Ne more biti čudno, če to želita oba. Niti ni pomembno, kaj bi mislil kdorkoli drug.

Srečno še naprej!

Skupaj od 18 leta in bi se sedaj šele poročila?? Čudno!

nova
Uredništvo priporoča

A otroke bosta povabila?

Zakaj bi bilo čudno? Se vama je pač šele zdaj zaluštalo še formalno urediti vezo. Če sta oba za, res ni razliga, da se ne bi poročila.

Men je to fajn. Pa otroke za pričo. Super zadeva. Jaz bi se, če se ne bi v mladih letih.

TO dragi moji, TO je ljubezen.

Je malo nenavadno, ampak ne v negativnem smislu. Sem bila na dveh takih porokah, obe sta bili zelo luštni in neobremenjeni.

Če si to želita, dajta! Z negativnimi komentarji se pa ne obremenjevat, teh smo bili deležni vsi ženini in neveste, ne glede na starost in tip poroke. Haters gonna hate.

Super, tudi moja znanka je imela enako razmerje (skupaj od 18-tega, pri 45-ih sta se pa poročila) in se je večini zdelo zelo lepo ko je celo na fb-ju objavila slike ko sta se sedaj poročila. Poroka, skupno kosilo in to je to… Prav lepo je videti, da še po več kot četrt stoletja skupne poti ljubezen živi…
Tudi z mojim sva dogovorjena da se čez par let poročiva, ampak za naju je to že “tadruga” izkušnja…..enkrat tam okrog “abrahama”… Na druge se ne oziraj, kar vidva čutita…


Ne ni čudno. Tudi ne vem, zakaj bi bilo čudno?

Ni prav nič čudno.
Čudno bi bilo, če bi si želela poročiti, ampak se ne bi, zaradi drugačnega mnenja drugih ljudi.
Poslušaj sebe, svoje želje in želje svojega partnerja. Le tako bosta srečna!!. Svojega življenja pa res ne moreš krojiti in živeti na podlagi mnenja ostalih ljudi. To bi bilo tako, kot da bi hotela pojesti zrezek, ampak ga ne bi, ker bi soseda bila proti.

Mani je to lepo, pol se jih ločuje, vidva pa poročit. Zelo lepo.

Predvsem pa se nikoli ne oziraj na mnenje drugih, verjemi mi, da ker izgleda da je vajina veza lepa, je več ljudi ki vama zavida, kot pa takih ki iz srca privošči.

Pa eno lepo poročno potovanje si privoščita… 🙂

Jaaaaaa O kok kjut!
Čestitke!!!!

Odvisno kdo je zaprosil? 🙂 Če je res želja obeh enakovredna, ni vprašanja.

Zaprosil me je partner, pred 25 leti in rekel da še vedno velja 😉

Definitivno to naredita, midva sva se 5 let nazaj, po 12 letih zveze in pri dveh otrocih. Sicer sva še morala imeti priče, ampak to je bilo pa to. Poroka pri matičarju, potem pa na kosilo pa konec. Prav luštno je bilo in ni nama žal, čeprav sva rpi bolj “frišnih” letih razmišljala, da brez orenk ohceti pa ne gre…. še dobro, da takrat ni bilo financ 🙂

Če želita se porocita a ne !!
No,bosta lahko končno rekla mož, žena.

Tudi midva sva se poročila točno na 25 letnico poznanstva in še enkrat bi se tako, brez pompa, samo midva…
V dobi ločitev je lepo videti pare, ki jim gre odlično.
Srečno!

Sicer ne razumem, kako to, da vaju je ravno zdaj “pičilo”, da se poročita, ampak mislim, da je tako povsem v redu – sama in brez prič. Tako poroko sploh podpiram takrat, ko so čudni odnosi v širši družini in bi lahko na večjem dogodku prišlo do neljubih situacij.


Menjati status ni čudno, ampak bedasto!


Menjati status ni čudno, ampak bedasto!
[/quote]

Lahko to razložiš??
Zakaj bedasto?

Poznam dva takšna para, ki sta se poročila po približno 25 letih zveze. Oba pa sta se nekaj let po poroki že ločila. Hmmm, morda pa sprememba statusa še kaj drugega spremeni…

Zakaj bi bilo to čudno?

Pa tudi če bi bilo čudno, zakaj bi se ozirala na druge. Če je vama prav, potem je prav.

Meni osebno pa se zdi zelo lepo.

Meni to ni čudno. Nimam takih izkušenj, ampak se mi zdi precej pametnejše, kot pa divje poroke v mladih letih, cel show in ognjemet in 24kur poroča o tem in nevemekajše – potem pa dramaaa….varanje, nasilje, otroci trpijo, cel paket.
Tisti, ki pravijo, da je to čudno, so malo preveč poslušali vse druge prej kot sebe in partnerja.

Če sta živela skupaj 20 let in več, je poroka le še češnja na torti in priložnost za prijetno druženje.
Nikakor pa se ne strinjam s porokami na stara leta parov, ki so se našli po prejšnji ločitvi, imajo po možnosti še otroke iz prejšnjih zakonov in se potem v poznih 50tih poročijo. Če ti ni uspelo hraniti zakona – smola. Da rineš še enkrat v to – neumnost.

New Report

Close