Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Radar in gospod Policaj

Radar in gospod Policaj

Mobilna aplikacija BrezKazni.si omogoča anonimno medsebojno obveščanje med vozniki. Deluje po principu voznik – vozniku. Opažen radar ali policijska kontrola se doda na podlagi lokacije in vsi vozniki, ki se približujejo tej lokaciji prejmejo zvočno opozorilo.

Pokukaj na spletno stran in preberi več -> https://brezkazni.si[/b%5D

Kakšne so prednosti mobilne aplikacije BrezKazni.si?
– Anonimna
– Brezplačna
– Brez reklam
– Zvočna opozorila
– Dodajanje novega radarja ali policijske kontrole je preprosto
– Enostavna za uporabo
– Urejen, jasen in hiter pregled
– Radarji in policijske kontrole samo v tvoji trenutni okolici

[img]https://brezkazni.si/images/about/list-view.png[/img]

Pokukaj na spletno stran in preberi več -> https://brezkazni.si[/b%5D

Poskusila, super dela! Upam, da je že veliko uporabnikov, da bodo podatki zelo ažurni.

Joj, radarji… To pa bi bilo za poskusiti. Kako pa te potem to obvešča?

Aplikacijo imaš odprto ali pa jo postaviš, da deluje v ozadju. Ko se pelješ in se približuješ aktivnim lokacijam (kjer so radarji ali policijske kontrole, ki so jih dodali drugi uporabniki) si obveščena z zvočnim opozorilom.

Ej, stari, mam FUL dobro idejo, kako resiti ta problem!

Vozi po omejitvah, pi*ka jadna.

Bonton in odražanje na velikem vrhuncu. Takšni odnosi med ljudmi, res ne razumem…

Kaj pa naj recem kriminalcu, potencialnem morilcu?

Naj v kotu pogine, kot podgana na podstresju.

Aplikacijo imaš odprto ali pa jo postaviš, da deluje v ozadju. Ko se pelješ in se približuješ aktivnim lokacijam (kjer so radarji ali policijske kontrole, ki so jih dodali drugi uporabniki) si obveščena z zvočnim opozorilom.
[/quote] zakaj bi morala biti na kaj opozorjena, če iz spoštovanja do udeležencev v prometu vozim po omejitvah in pravilih? Zakaj?

Komu je aplikacija namenjena????

Sklepam, da vsi vozite natančno po omejitvi, nikoli niti 1 km/h ne prekršite. Prideš do table za novo naslednje in imaš pri njej točno 50 km/h? Jaz iz prakse vem, da se tu in tam pripeti, da še vedno imam pri tabli za novo naselje lahko imam par km/h preveč.Sicer pa ob raznih facebook skupinah, kjer uporabniki pišejo, prilepijo slike, je to boljše! Le nadaljujte!

Se sploh ne čudim, da toliko zijate v mobi med vožnjo in povzročate tragične nesreče!

Deluje po principu voznik vozniku: a to pomeni, da folk tipka med vožnjo in obvešča?

Jebala vas ta vožnja po omejitvah! Pri nas na isti cesti vsakih nekaj let menjajo omejitev. Pred dvajsetimi leti je bila omejitev petdeset skozi celo naselje, potem so na nekaterih odsekih znižali na 40, čez nekaj let že na 30, kasneje spet nazaj na 40, zdaj smo po dvajsetih letih končno spet nazaj na 50. Cesta se v tem času ni spremenila prav nič kot tudi naselje praktično ne. Če bi pred leti na istem odseku vozil več kot 40, bi bil po vaše tempirana bomba in morilec, če danes tam vozim 50, je pa vse v redu, ker je po novih (starih) predpisih. Birokrati vas drkajo z oslarijami, vi jim pa še pritrjujete in se spravljate na tiste, ki poskušajo ohraniti zdravo pamet in se izogibajo nesmiselnim predpisom. Prav zaslužite si zmešano državo.

Še kakšno leto prej so bile pa omijtve skozi naselja 60km/h

Dobra stvar 🙂

Zaustavi na varnem mestu in doda, lahko doda tudi od doma, lahko doda sovoznik, itd.

Zanimiv koncept.

Tale zahteva preveč moje dejavnosti:
– zaradi vnosa podatka o radarju, se ne bom ustavljala: npr na obvoznici/AC moram na odstavni pas, na normalni cesti na bus postajo kjer motim bus ali iskati parking
– ko pridem domov je na programu že več stvari: družina, pes, starši, trgovina vmes, vrt…da se spomnim na radar npr ob 21h, pa podatek kje je bil ob 15h ni več aktualen
– vnos sovoznika: telefon je v torbici, mora seči v mojo torbico, mi ga podati, da ga odklenem, najti vašo app in vnesti podatek
Too much ane 🙂

So mi ljubše app, s katerimi se minimalno ukvarjam 🙂 Plug and play stil 😉


[/quote]

Nope, vozit po predpisih:) :):)

Voziti po predpisih je precej zahtevno: stalno buljit v tiste table, ki se menjavajo na vsakih trideset metrov in kar naprej spreminjati hitrost vožnje.

Takšnim norcem, ki jim je prezahtevno upoštevati predpise, bi morali odvzeti izpit.

S čim imaš pa ti opravek v avtu, da ne zmoreš predpisom slediti?

Ne, da ne morem, ampak je zahtevno. Ti najbrž niti ne veš, kolikokrat na prevožen kilometer kršiš predpise. Vi vsi si samo domišljate, da nič ne kršite. Če bi se poleg tebe usedel kakšen inštruktor vožnje, bi ti najbrž po desetih kilometrih naštel cel spisek napak.

Se strinjam. Dokler tist vnese podatek mene lahk radar že 100x ujame. Mah jaz imam na telefonu inštalirano eno App za radarje, ampak tud skoz piska :)) mi gre to piskanje že rahlo na živce 😉 se pa drugač v naseljih kr nekak probam držat omejitev, bolj je kriza kje izven naselja, sploh pa AC.

Yeap!

pol si šele v peto, šesto deseto naredila vozniški izpit, ali kako? OK, Ok, saj te razumemo potem…. Samo povej, kje in kdaj voziš z avtom naokoli, da se izognem terenu in srečanju s teboj.

New Report

Close