Forum.Over.Net

Starševski čvek

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Default avatar

TruCasanova

Revolucionarka je napisal/a:
Če boš 30 let iskreno ljubil zenske z vsemi pomankljivostmi in nic konkretnega dobil, mislim da bos pripravljen nardit kaj radikalnega... Se pravi, raje ne.

Pozabi obdobje otrostva ko si se druzil in so to bile odprte osebe in igriva druzenja, vsak clovek ne glede na spol se zapre in zacne kalkulirat ko nastopi narava, sprejmi to in sprejmi da rabis dnar, to je pac pogoj za karkoli.

Gori pravis da te ne marajo tud ce mas sluzbo, to enostavno ni res, ziher nimas sluzbe ker ziher nimas dnarja da ti ne gre z zenskami. Pol mores pa samo še pokazat da imas denar ker noben te to ne bo vprasal razumes... Ne kazi to z nekim telefonom ce to noben ne bo pogledal, pokazi to s parfumom, avtom, hobijem, poslom.... Pol si pa še odvisen od situacije pa volje, mogoče ženski retard ful poudarja horoskop in znamenja pa ti nisi to... Si pa vsaj v areni ker imas denar, ker ce ga nimas je to avtomat... Sprejmi da se ukvarjas s popolnimi retardi, naj te to napolni s smehom ces, kaksna komedija, si ne bi mislil, in bos fine. Kot je rekel mislim da Einstein: Zenski daj vse kar hoce in ob prvem znaku da se zaljublja, jo pofukaj v rit za vse mesece ko si trpel. Pa boš fine, al pa bodi marihuanar pa levicar, naj te socialno skrbi za ogrozene ali bodi sposoben ji priskrbet robo, in tudi takrat bo zenski retard gravitiral proti tebi.

Samo ne ljubi jih zares... Ljubi 5 zensk naenkrat, da ti nobena ne zlomi srca, ker verjami, zenska je bolj bioloski robot kot clovek, takoj ko te ena zacne 'testirat' da vidi 'koliko jo ljubis' z neko namisljeno dramo, ima da jo odfukas instantno dokler se ne nauci da ljubezen ni igra.

Good luck.
Default avatar

Jer srce nije kamen

TruCasanova je napisal/a:
To delajo strahopetci. Sicer pa, karma dela svoje.
Default avatar

DXY

Med odgovori se najde kar nekaj resnice. Samo kaj ko je zmesana s se vec neumnostmi. Nasveti, bodi samozavesten, bodi kar si, bodi... so ‘kr neki’, lol.

Le 5% fizicno najbolj atraktivnih moskih (t.i. Chad) je v situaciji v kateri se nahaja vecina zenske populacije. To pomeni, da so ze na pogled vecini kolikor toliko privlacni. Zenske jih opazijo, pogledujeje in upajo, da jih bodo ogovorili, itd. Le vsak dvajseti spada v to kategorijo! Vsa ostala moska populacija pa postane privlacna le, ce si lahko zenska nadeja kaksno korist. Kaj? Ne isce vsaka iste koristi. Slednje pa se skozi cas tako spreminjajo. Ampak, na splosno, gre za cool izkusnje, materijalne koristi In dvig statusa! In seveda kot orodje za delo na projektu, ki si ga je zadala. Z drugimi besedami, moski, ki zenski nima kaj za ponuditi, izvisi.
Default avatar

general Glanzkopf

Če niste jebaći po naravi in nimate bogatih spolnih izkušenj že iz zgodnjih 20-ih let, pač niste za babe. Srbi pravijo: ko ne jebe svašta, ne jebe ništa.
Default avatar

12345676

Če pišeš bi moral dobro pisati, da bi te opazila, veliko lažje je pristopiti in neobremenjeno samozavestno začeti pogovor. Zame lepota ni pomembna, vtis naredi človek, s katerim se imam kaj pogovarjati, ni prostaški, ima vsaj osnovno kulturo in ob katerem se sprostim. Delaj na sebi vedi da si v redu in bodi samozavesten pa boš našel dekle brez problemov.
Default avatar

TruCasanova

Jer srce nije kamen je napisal/a:
Karma dela svoje? To misliš, ko smo eni že 30 let brez duševne povezave z nasprotnim spolom? Probali vse da bi bili ok pa smo pol dolgočasni? Šli malo po robu pa je raje šla z dolgočasnim? Boli me ****** za karmo, budala retardirana ženska.
Default avatar

komplicirani časi

Tisa_R je napisal/a:
Bom povedal, kako je bilo 1980, še 1985.

Šel sem skozi park, ona pa je sedela na klopci.
Ali pa sem jaz sedel na klopci, ona pa je prišla mimo.

Oči so se srečale za pol sekunde, ali pa dolgih 6, 8 sekund in to je bilo to.
V zadnjem primeru sem kaj zinil, ampak se seveda ne spomnim kaj. Zagotovo pa nekaj čisto drugega, kot danes....

Brez stotih spletnih teorij/teoretikov, brez Tinderja, brez ošabnosti z njene strani, brez njene osuplosti (kaj pa zdaj hočeš od mene).

Zelo enostavno je bilo. V primerjavi z današnjimi časi pravzaprav milina.

Danes pa: dajmo zakomplicirat komunikacijo, če se le da, bodi tak in tak, ne predrzen, pa tudi ne posran, nekaj vmes, ampak na 53% v korist predrznosti, bodi zanimiv, malce ciničen, vse obrni na šalo, vendar pazi, da ne boš izpadel tepček.

Takega obnašanja/blefiranja niso sposobni niti 60-letni politiki in managerji, ne pa 25-letni mulci. Če ravno niso končali AGRFT, oddelek igra...

Saj ne veste, kaj bi rade!

Tako pač je, če že 20+ let berete, da on pa mora biti tak in tak. Možgani so NEPOPRAVLJIVO okvarjeni!
Default avatar

razširi tezo

Razširi zadevo: če nisi lep ali pameten ali zabaven ali bogat ali ustrežljiv ali koristen, potem ne dobiš nobenega dekleta. Skratka, če res nimaš nobene kvalitete.
Default avatar

Goldfish

Kaj naj rečem? Res je, ljubezen gre prvo skozi oči. Morda te doleti sreča in dobiš slabovidno. Glej, vse je možno.
Default avatar

Jer srce nije kamen

TruCasanova je napisal/a:
Tru Casanova? Za glupače mogoče. Navaden luzer si. Za v rit našutirat! Mrš.
Default avatar

Lušna pupa

Ce bi vsaj one licile na nekaj je napisal/a:
Vau, simpatična.
Default avatar

Jsjdhd

živažaba je napisal/a:
Lej k je tipicno zensko opisala.

Torej problem za zensko je ce prepozna da ji je tip ukradel njeno vlogo v odnosu in zdaj je kao ona tista ki se mora truditi.

Raje po luzerja, da bo samozavest na visku.
Default avatar

Vesel oče

obupujem nad ženskami in bom se pač prijaznil da bom sam

Si morda pomislil, da bi šel v klošter? Tam je veliko takoh, tebi podobnih....

Vesel oče
Default avatar

Goldfish

Vesel oče je napisal/a:
V kloštru niso nikoli sami :).
Default avatar

matjazko

DXY je napisal/a:
Če bi bil vsak 20. moški resnično zanimiv za ženske, bi moralo biti 95% žensk samskih. Govoriš o točno določeni karakteristiki ljudi, ne velja to samo za ženske, ki jim je pri sklepanju partnerstva v ospredju izključno materialni vidik. To pa ne verjamem, da je večina ljudi oz. žensk takšnih, sicer bi jih bilo >51% samskih, ker večinski delež moških ni bogatih, nima visokega družbenega status, poklicnega ugleda itd ... , ampak se ravno tako vse poparčka.
Mojega hudiča sem prodal svoji duši.
Default avatar

Cianid

Kako pa vi mislite, da bo fant, ki ga obkroža predvsem moška družba prišel do ženske? Gre za prvi kontakt, kjer je pomemben videz! Sicer imate ženske zadnjih nekaj let zelo visoka merila, kar se tiče videza ali pa sem se jaz tako zelo postaral in "pogršal", pa ne spadam ravno med tiste lepotce, ki izstopajo, ampak včasih je bilo drugače... Tega ni več, da bi ženska zunaj bila sposobna oddati odziv - ali ste tako nesamozavestne ali pa ste tako egoistične, slednje bo verjetno še najbolj veljalo. V glavnem, moški ne more brezglavo ogovarjati vseh žensk, ki jih vidi. Ženska ustvari klimo, da moški pristopi!
Default avatar

Izredno

Lušna pupa je napisal/a:
https://s1-ssl.dmcdn.net/OC9-Q/526x297-42a.jpg
Default avatar

tkole ti povem

Če so Susan Boyle zrihtal in je iz tiste - roko na srce - grde ženske - nastala kar zapeljiva in lepa babnica , ne vem , zakaj se tebe ne bi moglo spremeniti v zapeljivega fanta.

Zrihtaj si drugačno frizuro (frizura veliko naredi), obišči lepotnega kirurga, če imaš kaj za popravit in pojdi v fitnes.Da se ti mišice okrepijo.
Na koncu se lepo obleci ( prodajalke ti tudi svetujejo).
Za piko na i greš pa lahko še na en tečaj retorike.Vedno ti bo prišlo prav , sploh pa pri ženskah.
Lahko se tudi še malce izobražuješ ob delu (nova znanja ti vedno pridejo prav).
In končno pomisli na to , da zapeljive in lepe punce ne padejo z neba.Tudi one se trudijo, da so take, kot jih ti rad pogledaš.
Seksi, luštne , v petkah.
Brez nič ni nič - in to velja tudi za moški spol!