Forum.Over.Net

Starševski čvek

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Default avatar

Desiderius_da_Pietri

alex512 je napisal/a:
Glej. Zakonitosti so ti (ocitno) poznane. Pravila igre so povsem (ne-)jasna. Cilj igre je vztrajati do konca. Kdor izstopi (pred koncem) je porazenec. Odlocitev je tvoja.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! « (Kdo sem?)
Default avatar

Grda resnica

Deluješ obupano je napisal/a:
Ni čist res če je nekdo grd in neprivlacen(za nekoga) mu nobena samozavest ne pomaga pri tej določeni osebi ker se ji upira intima z njim. Problem ni v moškem in njegovi samozavesti ampak v okusu ženske do tega določenega moškega in obratno
Bistvo je da naletiš na nekoga komur boš seksi pol se vse samo zgodi
Default avatar

in smo pri bistvu

tak je je napisal/a:
Ti žensk ne ceniš, ti jih izbiraš kot krave. Nič ni narobe s tem, kar je zunaj tebe, mislim pa, da se boš moral vprašat, kaj je znotraj tebe. Imam cca 100 sodelavcev, eni so lepi, da te zuje, večina je povprečnih in tudi nekaj takšnih, ki bi jim težko rekel, da so grdi. Večina si je našla partnerke. Nekateri ne preveč lepi tudi iznad svoje lige. Tako da.... kvalitete so drugje, če jih seveda imaš.
Default avatar

Extrasonce

tak je je napisal/a:
Pojdi in se sprehodi po eni malo prometni ulici in ugotovil boš, da "gliha vedno skup štriha"
Vedno pašejo isti ljudje skupaj. Ali po domače: vsak lonec najde svoj pokrov.
In to v kao lepoti, pameti, IQ, EQ.....

Ni se za sekirat.
Default avatar

dokler boš

tak je je napisal/a:
dokler boš jamral, se sam sebi smilil in vse ženske imel za neumne, boš itak samski. to je lahko tudi naslednjih 30 let. saj hočeš tak bit. takega kot si itak nobena pametna ne bo hotela niti povohat
Default avatar

meridžein

Ojoj ojoj, pri 24ih tak pesimizem?
Kot prvo, najprej zbriši faking Tinder in OnaOn variante, tam maš tudi ogromno profilov ki so fejk; mogoče ti tudi zato "punce" ne odgovorijo.

Sem skoraj prepričana, da te punce ne zavrnejo zato, ker bi bil grd, ampak ker izpadeš preveč vsiljiv in punce takoj dobijo feeling, da nujno iščeš in nujno rabiš punco. Resno, tko, za zmeri.
Verjem, večina normalnih punc tvoje starosti - to ne bo šlo. Mogoče pri kakšni deset let starejši. :D

Ja, definitivno je videz nekaj, kar človeka pritegne, ampak karakter je pa tisti, ki pove zadnjo. Meni je lahko človek lepota 1a in za pojest in nevem kaj še vse - pa če v glavi nima nič oz. ne najdeva kontakta - kaj mi bo potem tak? Naj ga dam v vitrino in gledam?

Glede videza naredi nekaj; če nisi zadovoljen sam s sabo, naredi kej za to! Druga frizura, pusti si bradico oz. se obrij, namesto očal flikni leče v oči, zamenjaj mal cotke,..
Ne vem no, se mi zdi, da se morš itak še najdt :)

Glede punc se pa ne obremenjevat, boš lahko še vse nadoknadu :D nič bat... Malo bolj v easy vse skupaj jemat, pa bo tvoje življenje lažje.
Default avatar

Rok-1

tak je je napisal/a:
So ti že zgoraj povedali - zelo slabo bereš. Nisem napisal tega, kar si ti povzel.
Preberi še 10x, mogoče se te prime. Nujno pa ni, ker imaš vedno možnost da si normalen in samski.
Kar sem napisal - nima nobene zveze z izgledom ali z denarjem.
Default avatar

Deluješ obupano

Grda resnica je napisal/a:
Mene je totalno neprivlačen moški obnorel. Morda ni bila toliko samozavest kot karizma. Potem mi je bil pa čedalje bolj fizično privlačen. Se je pa zgodilo, da mi je lepotec šel na živce po petih minutah zaradi neumnih izjav. Spet drugi oddajajo negativno energijo, od teh bežim.
Default avatar

Grda resnica

Deluješ obupano je napisal/a:
Če te je prevzel potem že ni bil grd v tvojih oceh:)
Če bi bil bi težko z njim karkoli intimnega
Default avatar

živažaba

Jaz lepih moških izrecno ne maram.
Prvič so prepotentni, nikoli se jim ni bilo treba potruditi za nič in se jim to pošteno pozna.
Drugič iz istega razloga ne razvijejo vseh potencialov, ostanejo plehki in ponavadi zmerno butasti.
Tretjic so iz istega razloga zanič ljubimci. Ženski naj bo dovolj, da je blagovolil z njo spat, kaj bi pa še rada..
Da je pa slučajno lep in še bogat - ej, nočna mora. Sam sebe poln, da glava peče, samo bejžmo.
Default avatar

tak je

živažaba je napisal/a:
ne razumem, kako lahko marsikdo ki ga poznam dobi resno punco, a jaz ne. pa tudi niso neki lepotci... ampak očitno sem pač najbol neprivlačen kar je možno
Default avatar

Grda resnica

živažaba je napisal/a:
To ni res to so navadni predsodki. Eni so res taki ne pa vsi.
Jaz imam lepega moža, to tud drugi rečejo predvsem dame so moram rečt kar navdusene
Pa ni tak kot si zgoraj naštela
Zgoraj našteto je lahko tud grd dec
Default avatar

Ni ti še dost hudo

tak je je napisal/a:
Res je. Zaradi negativne naravnanosti do žensk si neprivlačen. Ne si mislit, da tega ne oddajaš v okolje. Tvoja prepričanja te več kot očitno ne pripeljejo nikamor. Ko ti bo res kriza, boš spremenil svoj pogled in odnos do sveta in do žensk ali pa ostaneš zagrenjenec. Kaj boš izbral?
Default avatar

staro nekaj let

Ampak še vedno zelo drži, verjetno čedalje bolj:

Pič.koleta trpi za splošno boleznijo današnjega časa: kljub temu, da ne zna nič kaj omembe vrednega, se s tem sili v ospredje, kot da je ne vem kaj.

Krivim potrošniško družbo, ki mularijo prepričuje, da so inovativni, pametni, drugačni, ko je vendar jasno da so daleč od tega - male piz.dunke je treba postaviti na realna tla!

Standardi bi morali biti bistveno višji kot: imam pi.do, znam par besed angleško in uspem uporabljati youtube. Svoje čase so punce znale vse živo, znale so se pogovarjat, so imele lasten pogled na svet - dandanes imaš v glavnem samo naličene glupače z napumpanim egom.

Bolj so glupe - bolj so ošabne.

Ker ga, kot je O.P. napisal, vedno zavrnejo, je glupih vsaj 90%. Poleg tega še NE vedo prav dobro, kaj (kakšnega) bi sploh rade...

Vi pa s takšnimi in drugačnimi nasveti.
Default avatar

Evo zakaj

staro nekaj let je napisal/a:
In pol se odpirajo teme in zgražanja zakaj si mulo najde starejšo. Ne zaradi ojdipovskega kompleksa, ampak zaradi tega kar si objavil/a.
Default avatar

Tisa_R

Mene pa zanima, če se ti sploh znaš pogovarjati z ženskami kot z osebami, ne kot z neko tujo vrsto iz vesolja. Recimo z ženskami, ki ti niso pretirano všeč, do katerih ne pristopaš z nekimi željami in nameni, ampak s katerimi enostavno rečeš kakšno besedo, se malo pohecaš. Sproščeno, brez pričakovanj.

Po mojih izkušnjah imajo (imate?) največ težav z nasprotnim spolom taki, ki so nerodni v vsakdanjih komunikacijah. Kdor se ne zna sproščeno pogovarjat z neko žensko, do katere sploh ne goji nekega posebnega zanimanja, bo itak zablokiral, ko bo mimo prišla ena njemu všečna in simpatična.

Za uspešno zvezo je itak nujna telesna privlačnost. Z žensko morata drug drugemu dišat, njej mora biti všeč, kako se giblješ, kako nosiš svoje telo. To so vse pomembni dejaniki, ključne informacije, ki jih lahko dobiš samo v živo.
Izbriši razne mobilne aplikacije za parčkanje, ker ti ne potrebuješ ogromnega kroga novih poznanstev, ampak najprej rabiš več suverenosti pri komunikaciji v živo. Na ta način boš tudi bolj vešč neverbalne komunikacije in ti bo prej jasno, katera ženska dejansko kaže zanimanje zate, kateri samo godi malo pozornosti ter katera si želi, da se čim prej odstraniš iz njene bližine.
Default avatar

Tisa_R

Tole je zelo res. Vsake oči imajo svojega malarja.
Default avatar

Tisa_R

Tisa_R je napisal/a:
Pripis: grem stavit, da sploh ne znaš prepoznati, da si neki ženski všeč, in zato zabijaš čas s tistimi, ki jih ne zanimaš. Nič čudnega, da potem nimaš uspeha.