Starševski čvek

če nisi lep, pač ne dobiš nobenega dekleta

Default avatar
Rok-1 je napisal/a:
torej kaj, bogat ali pa da se rekreiram da bom bolši zgledal pa smo spet tu: videz in denar...
Default avatar
tak je je napisal/a:
ah daj no
tele internetne delujejo na principu količine. dovolj velikemu številu punc pošlješ povabilo na kavo, pa izplen definitivno je.
Default avatar
oh plis je napisal/a:
pa je kriv videz, vem jaz to... ker mam visoko čelo, očala, leč ne mislim več imet, modre oči mi tak nič ne pomagajo, velik nos itd
Default avatar
tak je je napisal/a:
Pozabil si na vpliv. To je zelo pomembno. Vpliv, videz in denar.
________________________________________________________________________________________________________
» Respect My Existence or Expect My Resistance! «
Default avatar
tak je je napisal/a:
Spoznala te bo že, sam ne bo zainteresirana za kaj več kot bežno poznanstvo
Jaz vem da z nekom ki mi ni fizično privlačen ne bi imela nič pa če je še tako dober ko kruh
Default avatar
Desiderius_da_Pietri je napisal/a:
ja, ker so pač neumne
Default avatar
Grda resnica je napisal/a:
torej vsaka
Default avatar
tak je je napisal/a:
Ja vsaka ja ki jo ne privlači fizično ne bo s tabo. Vprašaj se bi bil ti z eno ki te odbija fizicno
Ampak okusi so različni morda pa točno tvoj tip lepote privlači določene ženske ane
Default avatar
tak je je napisal/a:
Ne, nikakor. Pac zato, ker so zenske. Neumen je kvecjemu tisti, ki ne pozna osnov zensko moske dinamike odnosov.
________________________________________________________________________________________________________
Default avatar
mogoče 1 od 1000.....
Default avatar
obupujem nad ženskami in bom se pač prijaznil da bom sam
Default avatar
tak je je napisal/a:
Hja. Tudi to je povsem naravno. V bistvu naj bi zgodovina kazala, da smo vsi potomci zgolj 40% vseh v zgodovini zivecih moskih. 60% jih je torej bilo v zgodovini bolj ali manj samskih. V bistvu torej spadas v vecinski del populacije. Kaj je potem sploh narobe?
Default avatar
tak je je napisal/a:
Ni rečeno. Mene privlačita dva tipa moških ki sta si popolno nasprotje fizično in karakterno.
Mislim da nas je kar nekaj takih žensk. Potem so tiste ki imajo točno določen tip in se tiste ki nimajo nobenega določenega tipa.
Lej deklet je velik in sem Ziher da boš kakšni tud ti všeč ker tolk grd pa spet ne moreš bit no da te res nobena na svetu ne bi pogledala
Default avatar
Ko jaz to napisem, me "raztrzejo". :-)))
Default avatar
hočete reči, da je normalno da ostanem samski? men to ni no...
Default avatar
Jah ti si moški jaz pa sem ženska in smem povedati hahaha
Default avatar
Daj nabavi si psa, vec vredi kot ena parazitska zenska. Si vsaj spoznal njihovo naravo. Tudi tisti z dobrim izgledom in denarjem se od žensk niso bog ve kaj ovajdili.
Default avatar
:-P
Default avatar
tak je je napisal/a:
Ne, samozavest in dobra samopodoba ženske privlači. Denar in lepota nista pogoj. Ti je že Robi daleč najboljši. odgovor dal.