Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ljubezen NE obstaja

Ljubezen NE obstaja

Vsi, ki verjamete v ljubezen, verjamete v pravljice. Sploh zenske so NESPOSEBNE ljubezni. Ker ne zmorejo postaviti interesa kogarkoli drugega pred lasten interes. To velja celo za lastne otroke! Najvec cesa so sposobne je moskega, ki jim nudi visji druzbeni status, materijalne dobrine in emocionalno podporo, spostovati. Pa se taksnemu se danes vec niso pripravljene podrediti od kar jo sciti in podpira “drzava”, policija, sodstvo in armada mangin. In tudi taksnega bodo mentalno in emocionalno, ce ze ne fizicno, zapustile v trenutko, ko se pipa koristi zapre. Dovolj je ze to, da se ga z leti zenska preprosto navelica in prepozna bolj privlacno alternativo v obliki drugega partnerja ali vsaj zacasno samskega zivljenja.
Skratka, VSI moski, ki verjamete, da vas zenska ljubi zivite v ZABLODI.

Jaz ne verjamem več v ljubezen, večina vez in zakonov temelji na medsebojnem izkoriščanju in manipuliranju, pa koristih.

Dejmo se vsi objet, zdaj tukaj naenkrat.

nova
Uredništvo priporoča


Kot da otrokom, ki VEDO, da Dedek Mraz ne obstaja, reces, da so razocarane in grenke duse. Low IQ warning?

Ti se nimaš rad, to je problem.Če bi se imel rad bi videl da ljubezen obstaja!

Jaz tud vem da nisem sposobna na Mont everest pridet kar pa ne pomeni da ne obstajajo ljudje ki so tega sposobni
Ne sodi po sebi če ti nisi sposoben ljubezni obstajajo ljudje ki so jo sposobni


Kot da otrokom, ki VEDO, da Dedek Mraz ne obstaja, reces, da so razocarane in grenke duse. Low IQ warning?
[/quote]

Brez skrbi, tvoje pisanje jasno kaze, kako nerazocaran in nezagrenjen si ter kako srecno je tvoje zivljenje.

Jaz ne verjamem več v ljubezen, večina vez in zakonov temelji na medsebojnem izkoriščanju in manipuliranju, pa koristih.
[/quote]
Izkoriscajo le tisti, ki lahko. Ker imajo dovolj veliko izbiro. To pa je 95{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zensk in kvecjemu 15{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moskih.

Zivljenje moskega je dolgorocno se najbolj srecno, ce ne verjame v pravljice. Medtem, ko je v zenskem interesu, da se moski za iluzijo ljubezni razdaja.

Pojma nimaš. Ti očitno ljubezni nisi doživel ali videl in potem pišeš take bedarije. Jaz sem videla ljubezen, ko je moja stara mama skrbela za bolnega in nepokretnega starega očeta. Z ljubeznijo! Doživela ljubezen, ko so moji starši in stari starši v otroštvu skrbeli zame in sem zato rastla v zavedanju, da je starševska odgovornost in edino normalno dejanje, da dobrobit svojih otrok postavijo na prvo mesto. Ljubezen doživljala, ko sem jaz imela priložnost skrbeti za svoje svojce, ki so bili pomoči potrebni. Jo doživljam, ko se lahko z njimi veselim njihovih uspehov ali pa prijetno preživetega skupnega časa. Vsak dan jo živim s partnerjem, tako kot jo on živi z menoj. Za mene to med drugim pomeni, da si stojiva ob strani in imava dobrobit drug drugega za prioriteto.
Na srečo sem imela v družini dober zgled in sem zato tudi sama vedela, kako ljubezen izgleda in kako izgleda zdrav, ljubeč partnerski odnos. Brez dvoma je to veliko pripomoglo k temu, da sem znala prepoznati, kdo je zame ustrezen partner in kdo ne.

Največ nesrečnih zvez je tam, kjer so ljudje skupaj zato, da ne bi bili sami. Srečne so običajno tiste zveze, kjer si ljudje zares iskreno želijo biti ravno z dotično osebo in ne bi bili z nikomer drugim, tudi če bi se jim ti še tako ponujali. To je osnova na kateri potem lahko gradiš zdrav odnos – pa še ta se zaradi raznih življenjskih preizkušenj lahko zalomi.

Eni ljudje enostavno niso lojalni, ljubeznivi in predani, ampak so egoistični in narcistični. Ti niso sposobni ljubečega dolgotrajnega partnerstva. Ti raje ne povem, koliko moški pade v to kategorijo. Seveda je tudi takih žensk čisto preveč. Kot lahko razbereš iz tega, gre za splošno prisoten problem, povezan z vzgojo in doma pridobljenimi vzorci, ne pa s spolom. Malo si preberi o tem, kakšne posledice pušča permisivna vzgoja, pri kateri otroci nimajo postavljenih mej. Ti namignem: rezultat je porast raznih psihiatričnih motenj v družbi: od odvisnosti, do narcističnih motenj, mejne osebnostne motnje in podobnega. Iskanje takojšnjih kratkotrajnih užitkov in pomanjkanje občutka odgovornosti do sebe in drugih. Skratka v odraslost podaljšano otroštvo. Če tebe vedno privlačijo ženske, ki sodijo v katero od navedenih patoloških kategorij, bi se bilo smoterno vprašati, zakaj. Oziroma zakaj teh lastnosti pri ljudeh ne prepoznaš, še preden se zapleteš z njimi.

Itak. Za lastno nezadovoljstvo so vedno drugi krivi. Recept, ki se ga držijo kot pijanec plota vsi luzerji.


Zensle ste sposobne igrati “ljubezen” le ko kaj potrebujete.

Podpis
Tvoji prispevki so mi super rada te preberem
Ljubezen je nekaj najlepšega kar je dano človeku


Zensle ste sposobne igrati “ljubezen” le ko kaj potrebujete.
[/quote]
Nevem kake iskusne imaš ti in s kakšnimi ljudmi in zeskami ampak meni ni treba nič igrati ljubezni do kogarkoli ker jaz maram ali pa ne maram in oboje pokazem


Vse to sem tudi sam videl. Oba sva “videla” ljubezen. Razlima je le v tem, da ti to se vedno vdrjames. Meno pa je ze davno jasno, da ni slo za nobeno ljubezen.

Res je, ljubezni NI!!!

*smotrno

Še to dodam: za začetek pri sebi razčisti, koliko si sploh ti zrel, kakšni so tvoji vzorci, kakšni patološki odnosi so bili prisotni v tvoji primarni družini (v Sloveniji je tega veliko) in kakšne posledice je to pustilo na tebi. Šele potem ko boš to predelal, boš sploh zrel za pogovor o teh temah.

O materah, ki niso sposobne ljubezni pa tole: ni je ženske v naši širši družini, ki bi sebe postavila pred dobrobit svojih otrok. Ne pravim zdaj, da svoje potrebe zanemarjajo, ampak če se je treba odločiti med svojim udobjem in tem, kar otrok potrebuje, je pa izbira vedno v korist otroka. Ne vem ali je to genetsko pogojeno ali je to vzorec, ki se z vzgojo prenaša iz roda v rod, ampak tako pač je. Marsikje, ne samo v naši družini.

Obstaja, obstaja. Tudi ona na prvi pogled obstaja. To ni mit. In tiste prve nikoli ne pozabis. Govorim kadar se moski zaljubi. Za zenske pa zal ne vem.

Ne se bat ljubezni. Razdajajte jo. Upajte si ljubite močno in strastno. Kaj boste s tem izgubil? Denar? Potem ni bil dan od srca. Osebo? Ni bila prava. Tvegajte in ljubite. Živite. Ne pa bit v krču in strahu. Kaj imate od tega. Ne čakat, da vas drugi osrečijo. Vi prvo osrečite druge in ljubezen BO prišla. Pustite si, da vas kdo ljubi, tako kot vas najboljše zna.


FYI, ljubezen je bila izumljena sele v zadnjem promilu obstoja cloveske vrste. Navadna zenska nategavscina.


Moski smo drugace narejeni. Mi bomo z zensko pogosto vztrajali tudi, ko nam le ta vec nic ne nudi, in nas zgolj izcrpava. Zensko dobrobit smo pripravljeni dati pred svojo. Zenske ne.

Podpis
Tvoji prispevki so mi super rada te preberem
Ljubezen je nekaj najlepšega kar je dano človeku
[/quote]
Hvala. Meni se to mota po glavi, ko berem tvoje zapise.

Ze veckrat videno ko mati uporablja otroke za dosego svojih ciljev. Tudi nesteto primerov ko pokaze vrata svojemo otroku, ko nekaj ni po njeno. Pa otroke puscajo po WC-jih centrov za varno voznjo.


Hvala. Meni se to mota po glavi, ko berem tvoje zapise.
[/quote]


To kar omenjas so ekstremni primeri potrebni psihiatricne pomoci
Večina mam pa na prvo mesto postavi svoje otroke

New Report

Close