Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek V Sloneniji lahko na prste obeh rok prestejes tiste res hude lepotice

V Sloneniji lahko na prste obeh rok prestejes tiste res hude lepotice

za katero bi moski rekli, ta je pa cista desetka.

Za stetje moskih lepotcev je zadosti samo ena roka tako da…
Zato pa rabte velik denarja, da vas sploh ktera povoha

Kaj pa si ti, tako priblizno, katera stevilka?

pa pridi k nam v SloVenijo.
samo od Name do Figovca jih ob vsakem času najdeš vsaj dvajset…

Kje pa je Slonenija?

To bo, ja…mislim, da imamo v povprečju eno lepših populacij nežnejšega spola. Sicer so mi pa všeč tako azijke, evropejke, afričanke, kot tudi bejbe preko oceana.

Prekajen meso dl cajt gvera;)

btw, katere neslovenke pa so čiste desetke?

https://www.google.si/search?q=aleksandra+prijovi{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}87&client=ms-android-tmobile-si&prmd=ivn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiZrrDL3-7aAhWHyaQKHWYgAkUQ_AUIESgB&biw=360&bih=560

V sloveniji lepotice ne obstJaj. V srbiji in na hrvaškem jih je pa na pretek. Aleksandra Prijović v linku je res lepotica v polnem pomenu besede.

Tale je čista Balkanka, zato je ne moreš tlačit v slovensko sceno – četudi ima morda slovenski potni list……

Slovenska lepotica bi bila naprimer Maša Merc -pri 40ih še vedno poseka marsikatero plastično opleskano in dodelano Slovenko, pol mlajšo od nje.

https://www.google.si/search?q=maša+merc&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjn_vvS4u7aAhXJAewKHRuMDaEQ_AUICigB&biw=1264&bih=766

Ce si opazil je na vseh slikah v neki bundi ker je debela. Edino oci ima lepe.

Slovenke. Tina Vrhovnika top lepotica, bivša žena od Jureta Koširja- Alenka je tudi huda…potem Lili Žagar, Metka Albert, Nina Osenar,…trenutno sem še spomnila teh. Zagotovo pa jih je več.

To ni res, sprehodi se po mestu zdaj ko bo vreme boš videl kar nekaj lepih deklet
Men se včasih zdi da ne veš katera je lepsa

Kje pa je Slonenija?
[/quote]

Tam kjer so sloni doma, taki kakrsen je avtor 🙂

Lepa punca, ni kaj, ampak za moj okus je preveč “razbacana”, mislim v smislu naravne lepote in elegance, njen outfit ni ne naraven, ne eleganten, pač pa preveč poln vsega.
Nos je pa zgodba zase, meni ženske z Nosovi niso všeč oziroma malokateri paše, žal velik nos na ženskah deluje grobo in jim odvzame velik del ženstvenosti.

Tale je čista Balkanka, zato je ne moreš tlačit v slovensko sceno – četudi ima morda slovenski potni list……

Slovenska lepotica bi bila naprimer Maša Merc -pri 40ih še vedno poseka marsikatero plastično opleskano in dodelano Slovenko, pol mlajšo od nje.

https://www.google.si/search?q=maša+merc&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjn_vvS4u7aAhXJAewKHRuMDaEQ_AUICigB&biw=1264&bih=766
[/quote]

Lepa že, a ima preveč kvadratno glavo.
Je pa po videzu izrezana moja prijateljica, ki je zdrava kmečka ženska in če bi se še našminkala in uredila, bi bila lahko njena dvojnica.

Ne gledat slik .Človeka je treba videti v živo in v neurejenem stanju.Takrat vidiš realno sliko človeka.


A ta post si ti gor nalepu, da si svojo fantazijo plasiru.Stvar okusa.Meni te turške face, ki jih je poln orient, niso všeč.So pa večinoma južnjakinje cele umetna “intelegenca”.Meni pa so všeč naravne ženske, brez maske.

Slovenke smo ene najlepših žensk na svetu. Pika.
Pa ne mislim samo na znane lepe slovenčice. Tudi ko greš po ulici…Krasotice naše deklice!

Mislim, da si malo pod vplivom interneta in propagande. Tudi tiste lepotice, na katere dr.kaš na netu, so v živo čist drugačne. mejkap in retuširanje naredi svoje.

Povprečna baba ni posebno lepa. Tisto, kar sluzavci na netu gledate, so vse umetne fotke.

Večina žensk je povprečnih. trije klicaji.

Ce si opazil je na vseh slikah v neki bundi ker je debela. Edino oci ima lepe.
[/quote]

Če sem opazila, na vseh slikah? A smaš ti motnjo percepcije suhosti, da meniš, da je na prilepljenih slikah Maša Merc debela? Gotta be kiddin’..Sem pa ženska, bajdevej…..

Bernarda Marovt je za 10, pa Martina Kajfež, Iris Mulej… Meni pa je drugače najlepša ženska vseh časov na svetu Indijka Aishwarya.

https://www.youtube.com/watch?v=egJxpN5ziao

je kopija Cece. Prav imela je željo da bo njena dvojnica. Kar poglejte, ista. Pri nas je pa res lepa Nataša Dobelšek.

Meni je Sabina Mali top!

Oh ne, no….Tisti “narejeni šobljeni” ustnični pogled že od mladosti fura, no. Pa ona je tak arabski model ženske.

New Report

Close