Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kupim nekaj tabletk pomirjevala, jutri. Plačam. Prosim.

Default avatar

Nujno bi rabila

Kupim nekaj tabletk pomirjevala, jutri. Plačam. Konec meseca imam obravnavo pri psihiatru, do takrat bi potrebovala ene 4 helekse ali aupaurine zaradi težkega stanja. Plačam. Če ima katera za prodat bi jutri kupila. Nisem zasvojena ali karkoli, če ima katera doveč bi osebno prevzela, mb,celje ali murska. Hvala.
Default avatar

Navihi

Poklices svojega zdravnika in imas isti dan recept v lekarni. Kje je problem?
Meni daje recept za Helex os. zdravnik.
Default avatar

Xrobe

Lepo te prosim, v resnici ne potrebuješ teh pomirjeval. Potrebuješ pogovor.
Kje je pa vzrok tvojih težav?
Default avatar

Vagabund

Ja pejt h dohtarju, rec da rabiš helex, da imaš težave in to je to. Loh greš tudi na dežurno.
Default avatar

luna med temnimi oblaki

Helex je pomirilo in lahko te zelo hitro zasvoji! Bodi previdna! Pojdi h osebnemu zdravniku in se posvetuj, kaj je zate najboljše!
Lahko si tudi v lekarni kupiš kaj zeliščnega npr. Baldrijanove kapljice, persenosan, baldrimed ali kaj podobnega. Skušaj se umiriti.Srečno.
Default avatar

upam da boš dobila

Jaz te pa razumem in upam, da boš dobila. Jaz zelo šparam, imam eno škatlo že nekaj let. Me je absolutno sram k zdravniku, da bi notri pisalo, da jemljem pomirjevala. Tudi jaz sem škatlo dobila od nekoga.
Default avatar

Vagabund

Sram??????? Sram te je it k zdravniku, da bi ti pisalo da jemlješ tablete? S si normalna? Pa bog pomagej, kje vi žvite?!! Ja kje pa to pol dobite tablete? Čaki no... Zakaj te je pa strah, da bi pisalo da jemlješ tablete? Kje da bi pisalo?
Default avatar

v zdravstveni kartoteki

Vagabund je napisal/a:
Sram??????? Sram te je it k zdravniku, da bi ti pisalo da jemlješ tablete? S si normalna? Pa bog pomagej, kje vi žvite?!! Ja kje pa to pol dobite tablete? Čaki no... Zakaj te je pa strah, da bi pisalo da jemlješ tablete? Kje da bi pisalo?
Bi gotovo doprineslo k mnenju o ustreznem kandidatu ob zd.pregledu za kaksno novo sluzbo naprimer. Kje pa ti zivis??
Default avatar

kartoteka

v zdravstveni kartoteki je napisal/a:
Vagabund je napisal/a:
Bi gotovo doprineslo k mnenju o ustreznem kandidatu ob zd.pregledu za kaksno novo sluzbo naprimer. Kje pa ti zivis??
kartoteko lahko vidiš samo ti in zdravniki. nihče drug je ne sme videt.
Default avatar

sedativi so droga

kartoteka je napisal/a:
v zdravstveni kartoteki je napisal/a:

Pa saj zdravnik na podlagi videnega v kartoteki napiše delodajalci, ke te napotuje na pregled, kako in kaj je s pomirjevali, no. Številka ena , ki se kontrolira :) Ljudje a ste res tako naivni da mislite, da če pa ne vidi delodajalec, da ne izve? Tudi zato vas napoti na zdravniški pregled da se to konotrlira......
Default avatar

avtorica samo v tvojo vednost

Nujno bi rabila je napisal/a:
Kupim nekaj tabletk pomirjevala, jutri. Plačam. Konec meseca imam obravnavo pri psihiatru, do takrat bi potrebovala ene 4 helekse ali aupaurine zaradi težkega stanja. Plačam. Če ima katera za prodat bi jutri kupila. Nisem zasvojena ali karkoli, če ima katera doveč bi osebno prevzela, mb,celje ali murska. Hvala.
A.. pa.... se ti zavedaš, da delaš prepovedano , pozivaš na javnem forumu k nakupu sedativov? Pojdi za vogal večjega mesta do preprodajalcev, pa tam kupi - vsaj ne boš toliko sledljiva, kot tukaj.

Prodaja sedativov, trigonikov, antidepresivov, je kaznivo dejanje......
Default avatar

R tv

Zakaj ne das meil.
Default avatar

ko v sili hudič muhe žre

R tv je napisal/a:
Zakaj ne das meil.
upam, da ni tako neumna, da se bo "ujela" na javnem forumu....
Default avatar

Alkohoili

Zaradi taksnih, kot jih tukaj pokate, sem jaz postala alkoholik. Sramota je bila vzeti pomirjevalo pred stresnim dogodkom. Ni pa bila sramota piti kot zolna. Tablet se se danes bojim kot hudic kriza, ceprav so mi pomirjevala (apaurin 2mg) pomagala. Ni variante, da vprasam zdravnika, jih raje kupim. Enostavno se ne morem znebiti misli: kaj pa rabis tablete, saj nisi pahnjena.
Ce ima kdo od vas kaj tablet doma, naj pomagal avtorici. Ko pogruntas, da te alkohol ne samo pomiri bolj kot tableti ampak ti da poleg tega se samozavest, se ga je veliko tezje odvaditi kot tabletk.
Default avatar

Barca

sedativi so droga je napisal/a:
kartoteka je napisal/a:

Pa saj zdravnik na podlagi videnega v kartoteki napiše delodajalci, ke te napotuje na pregled, kako in kaj je s pomirjevali, no. Številka ena , ki se kontrolira :) Ljudje a ste res tako naivni da mislite, da če pa ne vidi delodajalec, da ne izve? Tudi zato vas napoti na zdravniški pregled da se to konotrlira......
Delodajalec pac ne dobi porocila, ali jemljes pomirjevala ali ne.
Dobi samo, ali si sposoben, sposoben z omejitvami ali nesposoben za delo na dolocenem delovnem mestu.

Verjemi, napotujem zaposlene na zdravniske in vsa spricevala pridejo k meni in vem, da ne pise. Tudi za sodelvca/sodelavko, ki ima zdravstvene tezave, za katere vem (ker mi je le-ta oseba povedala sama), na zdravniskem o tem ne pise prav nic.
Default avatar

ne krivi drugih

Alkohoili je napisal/a:
Zaradi taksnih, kot jih tukaj pokate, sem jaz postala alkoholik. Sramota je bila vzeti pomirjevalo pred stresnim dogodkom. Ni pa bila sramota piti kot zolna. Tablet se se danes bojim kot hudic kriza, ceprav so mi pomirjevala (apaurin 2mg) pomagala. Ni variante, da vprasam zdravnika, jih raje kupim. Enostavno se ne morem znebiti misli: kaj pa rabis tablete, saj nisi pahnjena.
Ce ima kdo od vas kaj tablet doma, naj pomagal avtorici. Ko pogruntas, da te alkohol ne samo pomiri bolj kot tableti ampak ti da poleg tega se samozavest, se ga je veliko tezje odvaditi kot tabletk.
Ne krivi drugih za svoje napake. Veliko nas je, ki smo sli skozi zelo stresne dogodke in case, a nismo ne zobali tablet, ne pili alkohola. Nihce ti ni kriv, da si zacela piti alkohol. To je samo tvoj izgovor. Kriva si sama, zato ne obtozuj.
Default avatar

ne bit naivna

Barca je napisal/a:
sedativi so droga je napisal/a:

Dobi samo, ali si sposoben, sposoben z omejitvami ali nesposoben za delo na dolocenem delovnem mestu.

Verjemi, napotujem zaposlene na zdravniske in vsa spricevala pridejo k meni in vem, da ne pise. Tudi za sodelvca/sodelavko, ki ima zdravstvene tezave, za katere vem (ker mi je le-ta oseba povedala sama), na zdravniskem o tem ne pise prav nic.
Uradno... :)

Neuradno pa lahko pokliče dohterja....
Default avatar

Barca

ne bit naivna je napisal/a:
Barca je napisal/a:

Ja seveda, in ta bo kar tako povedal vse :)
Default avatar

ne bit naivna

Barca je napisal/a:

Jooj, Barca.....Ni treba da pove. dovolj je , da samo namigne.
Default avatar

Barca

Barca je napisal/a:

Jooj, Barca.....Ni treba da pove. dovolj je , da samo namigne.
Imamo zaposlene, ki smo sami prinesli potrdila o kronicni bolezni - kar je potrebno za dodatne dneve dopusta.... pa na zdravniskem tudi o tem ne pise prav nic.