Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kupim nekaj tabletk pomirjevala, jutri. Plačam. Prosim.

Default avatar

Za vrgla jih bom stran

mojcapokraculja54 je napisal/a:
Jaz ti jih dam.Mb
SaraKlara je napisal/a:
SaraKlara je napisal/a:
Imam 55 tablet Bensedin 10 mg, podobno kot ksanaks in 40 tablet Ksalolov ( 1 mg, srbski xanax). Nisem diler, to bi naj bila moja dvoletna zaloga, ampak sem zacela prevec jemati + sem v financni stiski, zato bi se jih rada znebila. Zal ne upam dati cifre/mejla in nic, saj je to ilegalno. Dobila jih je kolegica na recept skozi mesece in jih dala meni. Vrednost bi kao naj bila okoli 200-300 eu na nasem crnem trgu... bolano... Vrgla jih bom stran
Vrgla jih bom stran
Jaz bi jih tudi nujno potrebovala.
Bi mi jih vsaj enih par prodala, prosim, saj sem se znašla v zelo zelo težki življenjski situaciji, ki je ne privoščim nikomur.
Zaradi določenih razlogov ne morem k zdravniku po tablete, čeprav bi jih dobila...
Če bi mi jih lahko nekaj dali, bom neizmerno hvaležna.
Sem iz Maribora.
Mi lahko pišete na ZS ali mail?
Default avatar

Twimy

SaraKlara je napisal/a:
SaraKlara je napisal/a:
Imam 55 tablet Bensedin 10 mg, podobno kot ksanaks in 40 tablet Ksalolov ( 1 mg, srbski xanax). Nisem diler, to bi naj bila moja dvoletna zaloga, ampak sem zacela prevec jemati + sem v financni stiski, zato bi se jih rada znebila. Zal ne upam dati cifre/mejla in nic, saj je to ilegalno. Dobila jih je kolegica na recept skozi mesece in jih dala meni. Vrednost bi kao naj bila okoli 200-300 eu na nasem crnem trgu... bolano...Vrgla jih bom stran
Bi jih nekaj prodala meni?
Karkoli za spat ali umiriti, saj sem se znašla v zelo zelo težki življenjski situaciji, ki je ne privoščim nikomur.
Zaradi določenih razlogov ne morem k zdravniku po tablete, čeprav bi jih dobila...
Sem iz Maribora.
Default avatar

Za Mojcapokraculja

Jaz ti jih dam.Mb
Jaz ti jih dam.Mb
Karkoli za spat ali umiriti, saj sem se znašla v zelo zelo težki življenjski situaciji, ki je ne privoščim nikomur.
Sem iz Maribora.