Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A vi česnojedci sploh veste, kako smrdite??

A vi česnojedci sploh veste, kako smrdite??

Ta modni trend v jedači česna je postal prav obupen. Če ga že nameravate uživati v večjih količinah, ga dajte, ko ste doma, ne pa v družbi. Ker! Zelo smrdite! Prav ogabni ste, ker 5 m okrog vas vse smrdi. In potem se želite še pogovarjati?? Ogabno!! Imam enega takega sodelavca, ki stroke je med šihtom. Fuj! Dajte imeti malo spoštovanja do soljudi, no! Če pa vam kdo pove, da smrdite, pa takoj jok pa na drevo …

Diši res ne, ampak glede na to, kako je česen zdrav, menim, da moramo jedcem privoščiti in zamižati na eno oko (ali stisniti eno nosnico).
Lp

Škoda besed zate.

HAHAHAHAHAHAHA
Lp, ljubiteljica česna

A si kadilka?

Hmnja, res ni fajn. Sem imela sodelavko ki je jedla česnove tablete. Pa ni imela zadaha, ampak tudi švic jim ful smrdi. Zelo neprijetno.

Že dolgo nisem kaj takega zavohala, sem pa imela sodelavko, ki sem ji odkrito rekla, da naj neha jesti zjutraj pred službo česen, če se hoče z mano pogovarjati. je prišla, in se ti približala na 5 cm, ko je hotela govoriti s tabo…..za bruhat.
Tudi sama jem česen, ampak čakaj malo, je treba premisliti, kdaj take reči jesti.

Cesen res smrdi, a cigarete so pa se hujse, pa se skodi ti zelo. 🙂 No, ne samo to, tudi finance trpijo. 🙂

To je res najbolj ogaben vonj na svetu. Vedno me sili na bruhanje. Se zna zlahka zgoditi, da lepega dne bruhnem po kakšnem česnoljubcu.

Tobak smrdi, a mi še nikoli ni spravil kosila nazaj do grla. Vonj po česnu pa vedno, ko se mi kakšen česnoljubec le približa.

Smrdi oboje plus vcasih komu iz ust kat tako, ker recimo ze dolgo neki ni žvakal. Meni vse to smrdi , da mi gre dobesedno na bruhanje, imam voh slednega psa, se mi zdi. Zato imam vedno čigumije za prazen zelodec, ne kadim sicer, cesen pa jem izkljucno , ko sem se nato cel dan doma, pa se to ne prevec, da ne bi sekal skozi kozo. Malo ividevnosti, ja, prosim.

Mhaaa, dobro, to je bil moj zajtrk. Česen se najprej nareže na drobno in potem stisne s togim nožem in namaže na zaseko.
Lahko se tudi malo popopra.

Ahhh, preobčutljivost je huda reč…

Česen ubija rakave tumorčke in bacile.

Pa ne samo česen, tudi tako popularni čemaž isti šmorn.

Obožujem česen. Meni ne smrdi.
Čigav problem je torej, če tebi smrdi?

Polno je tega česna. Od kar gledam iz katerega konca sveta je ,se izogibam kitajskemu cesnu.
Ne vem zakaj ampak ne zaupam.
Raje kupim nasega piskavega alu hrvaškega, italijanskega.
Zelena solata brez česna ne gre . Ni šans. Sploh pa sedaj,ko je regrad bil.
Česen z jogurtom in ribane redkvice mmmm.
Česen z našteto, česen in kumare ,kis.smetana na kruh pa česen…
Pa česen je zakon !!!
Malo pazim kadar se zadrzujem v zaprtih prostorih dlje časa, drugače pa ne.

New Report

Close