Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Maturantski včeraj v Stožicah

Maturantski včeraj v Stožicah

Je bilo lepo, a ne?

Meni je bilo vsec. Predvsem ureditev me je presenetila.res lepo. Pa mladi.tako veseli,polni zivljenja,lepi…Danes jih pa ne bo prav veliko videti …😃

Mi smo imeli pred tednom dni maturantski ples v Stožicah.
Kaj naj rečem?
Presegel je vsa moja pričakovanja. Nad nivojem. Vrhunsko izpeljano. Pestro.
Vrhunski ambient in animacija.
Vredno vsakega evra.
Bilo je tako čudovito, da se mi je zdelo do druge ure zjutraj kar nekako prekratko.
Pohvale organizatorju.

Verjetno bolje kot pa na podelitvi oskarjev. 😉

A zaupata še ceno vstopnice in kaj je bilo vključeno?

Lahko napises kaj vec. Mi ga imamo naskednje leto. Ste imeli samopostrezno vecerjo ali so vam jo stregli. Kako oziroma za koliko oseb so bile mize. Za vsakega maturanta posebaj in njegove goste ali so bile vecje mize in so sedeli skupaj 2, 3 maturantje?
Februarja sem bila na maturantskem v celju (necakinja) in mi je bilo zelo vsec. Natakarji so nam postregli vecerjo. Za mizo smo sedeli vsak maturant s svojo druzino. Ene mize so bile torej vecje druge manjse. Odvisno koliko je imel kdo povabljenih.

Včeraj sem bila v Stožicah z nečakom maturantom, dva tedna nazaj s hčerko maturantko na Gospodarcu.
Zelo sem bila skeptična do Stožic, vendar vsa čast organizatorjem. Moram priznati, da je bilo v Stožicah lepše, bolj sveže in bolj prostorno. Resnično pohvale vredno! Zdelo se mi je, da je na gospodarcu vse pod prisilo. Je pa na obeh koncih to velik projekt.

Lahko napises kaj vec. Mi ga imamo naskednje leto. Ste imeli samopostrezno vecerjo ali so vam jo stregli. Kako oziroma za koliko oseb so bile mize. Za vsakega maturanta posebaj in njegove goste ali so bile vecje mize in so sedeli skupaj 2, 3 maturantje?
Februarja sem bila na maturantskem v celju (necakinja) in mi je bilo zelo vsec. Natakarji so nam postregli vecerjo. Za mizo smo sedeli vsak maturant s svojo druzino. Ene mize so bile torej vecje druge manjse. Odvisno koliko je imel kdo povabljenih.
[/quote]

Imeli smo “all inclusive” tako, da je bilo hrane in pijače neomejeno. Si jo pa moral sam iti iskat.
Edino torto so prinesli k mizi.
Maturantje so bile 2 ali 3+skupaj za mizo, tam nekje do 12 oseb maksimalno.
Mize so vse enako velike.
Bilo je enkratno in veličastno.

Mi smo imeli v torek- srednja zdravstvens. Cena je bila 57 na osebo. V ceni vsa hrana, pijaca, sampanjec, predjed, torta, slikanje. Bilo je zelo zelo lepo in velicastno. Res na nivoju in ni mi zal tega denarja, res ne. Organizacijsko odlicno izpeljano, scena prekrasna….

Kaj ste nori??? Za 5čl. družino 300 €?

Če gre 5 članska family na pico, da 70 eur, če pijete vodo. S šampanjcem in predjedjo pa bi bilo 120. Pač take do cene.
Na gospodarcu je bilo 53, pa ni bilo predjedi pa ni bilo tako doterano.

Meni je bilo na gospodarskem zelo všeč. Vse, program, hrana, vzdušje, ambient,…Lačni nismo bili, še bolje, da ni bilo predjedi, če ne štejem prigrizkov, ki so bili na mizah. Raje vidim, da je zvečer čimmanj za jesti. Kdor je bil lačen, si je po večerji lahko kadarkoli šel iskat hrano.

In potem jamrate, kako so plače prenizke. Za aristokratske zahteve so očitno res.

Ce se dobro spomnim, smo imeli leta 95, ko sem jaz maturiral, zabavo v Cankarjevem domu. Stozice verjetno niso tako fancy, ampak ocitno sem se zmotil:))

Je bilo pa ze takrat 5.000 tolarjev, tako da je 53 eur pravzaprav poceni, v primerjavi z nami 23 let nazaj…

Ce se dobro spomnim, smo imeli leta 95, ko sem jaz maturiral, zabavo v Cankarjevem domu. Stozice verjetno niso tako fancy, ampak ocitno sem se zmotil:))

Je bilo pa ze takrat 5.000 tolarjev, tako da je 53 eur pravzaprav poceni, v primerjavi z nami 23 let nazaj…
[/quote]

Zelooo je bilo fancy v Stožicah. Resnično se sploh ni videlo, da je dvorana. Mojstrsko. Cankarjev dom je bil pa luksuz 🙂 mi smo imeli v tistem času v Križankah. Gasilske klopi hahaha

Zelooo je bilo fancy v Stožicah. Resnično se sploh ni videlo, da je dvorana. Mojstrsko. Cankarjev dom je bil pa luksuz 🙂 mi smo imeli v tistem času v Križankah. Gasilske klopi hahaha
[/quote]
V celju imajo se zdaj gasilske mize in klopi. Hrana nikakva. Ponudnik ze nekaj let isti. Mite naguzvane da si slabo rata, ko vidis kje bos sedel. Groza

Meni je tudi bila v Stožicah všeč in je preseglo pričakovanja.

Sploh okrasitev oz. ureditve dvorane je bila top, hrana je bila okusna in bilo jo je dovolj.

Cena kart je vseeno mal visoka, ampak OK, gre za enkratni dogodek za katerega veš precej vnaprej, pa nekako zguraš.

V Ljubljani je kar nekaj precej velikih srednjih šol, s po 200 dijaki v letniku, kar znese cc 1000 ljudi na maturancu. Cankarjev dom, Križanke, Festivalna … te dvorane so bistveno premajhne.

V poštev pridejo edino Stožice in Gospodarc. In tisti, ki so izkusili oboje pravijo, da so Stožice precej bolj prostorne in res je bilo lepo.

Mene je pa presenetilo nekja drugega, 95 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} maturantov je bilo okusno oblečenih, res lušnih. Zelo malo oblek v stilu Jelena Kerleuša in vrtoglavo visokih pet. In niti enega zares debelega. Tu pa tam kakšen/a s par kg viška, ampak nič strašnega. In enako velja za starše, tu se je sicer našel kakšen debelejši, ampak nobene drame.

Haha, zanimivo opažanje in imaš prav!
Sem pa razmišljala, da so mogoče mladi kar malo preresno oblečeni? Lepo, ampak zelo resno, pač klasično.
Domen Valič je tudi simpatično odvodil. In vsi razredi so se lepo predstavili.

Tudi nam je bilo všeč. Razočaral nas je
Domen Valič. Za ta denar ki ga dobi, smo pričakovali vsaj kakšen njegov program. Vse kar je naredil je bilo to da je pri vsakem razredu prebral imena in priimke učencev. To bilahko naredila tudi gospa ki je vodila četvorko ali pa pevka iz ansambla. Vse drugo pa čista 5.

New Report

Close