Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zaščitena na zavod za zaposlovanje

zaščitena na zavod za zaposlovanje

Pozdravljeni,
rabim pomoč in sicer. Imam še cca 3 leta do penzije. Stara sem 58 let, delovne dobe imam 37 let, kar pomeni da sem glede na leta zaščite oseba. Ali grem lahko ( prostovoljno) v dogovoru z delodajalcem 25 mesecev pred upokojitvijo na zavod, seveda da dobim na zavodu nadomestilo. Zmanjšalo se je delo in da ne gredo mlade mamice na “cesto”, sem jaz pripravljena iti na zavod, kot tehnološki višek. Delam v privat sektorju.
Hvala.

Na tematiko se ne spoznam dosti, a vedi, da v dogovoru z delodajalcem ne moreš nič urediti. Če že, te mora on odpustiti, da greš na zavod in si upravičena do nadomestila. Če skleneta kakšen sporazum, dogovor, nekateri celo govorijo o “sporazumni odpovedi”, kar sploh ne obstaja, potem nisi upravičena do zavoda in ničesar.

Odpoved ti mora dati delodajalec, ne sme biti sporazumne prekinitve delovnega razmerja.

114. člen ZDR-1
(delavci pred upokojitvijo)
(1) Delodajalec ne sme delavcu, ki je dopolnil starost 58 let ali delavcu, ki mu do izpolnitve pogojev za starostno upokojitev manjka do pet let pokojninske dobe, brez njegovega pisnega soglasja odpovedati pogodbe o zaposlitvi iz poslovnega razloga, dokler delavec ne izpolni pogojev za pridobitev pravice do starostne pokojnine.
(2) Varstvo po prejšnjem odstavku ne velja:
– če je delavcu zagotovljena pravica do denarnega nadomestila iz naslova zavarovanja za primer brezposelnosti do izpolnitve pogojev za starostno pokojnino,
– če je delavcu ponujena nova ustrezna zaposlitev pri delodajalcu v skladu s prvim odstavkom 91. člena ali v skladu z 92. členom tega zakona,
– v primeru, da delavec ob sklenitvi pogodbe o zaposlitvi že izpolnjuje pogoje za varstvo pred odpovedjo pogodbe o zaposlitvi po tem členu, razen v primeru sklenitve pogodbe o zaposlitvi v skladu s prejšnjo alinejo,
– v primeru uvedbe postopka prenehanja delodajalca.
(3) Delodajalec lahko z namenom ugotavljanja izpolnjevanja pogojev iz prvega odstavka tega člena pridobi podatke iz zbirk Zavoda za pokojninsko in invalidsko zavarovanje Slovenije.

In še višina nadomestila https://www.ess.gov.si/_files/1932/denarno_nadomestilo.pdf

Prve tri mesece prejemanja znaša 80{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}, v naslednjih devetih mesecih 60{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ter po izteku enega leta 50{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} povprečne mesečne plače, ki jo je vlagatelj zahtevka prejel v obdobju osmih mesecev pred mesecem nastanka brezposelnosti (za zavarovanca, ki je mlajši od 30 let in je bil pred nastankom brezposelnosti zavarovan najmanj šest mesecev v zadnjih 24 mesecih, pa je osnova za odmero pravice njegova povprečna plača, prejeta v petih mesecih pred mesecem nastanka brezposelnosti).

nova
Uredništvo priporoča


Dogovor z delodajalcem je v toliko, da se zmeniš, da ti da odpoved. Vsaj jaz sem razumela, da sprašuje, če se to da. Pri 58 letih se moraš itak, kolikor vem, z odpovedjo strinjati.

Izrekam ti pohvalo za dobrotljivost, če tako rečem.
Imamo podobno situacijo v službi, ko ima delavka še dve leti do penzije, pa ne želi iti na Zavod, zaradi tega bo morala ena mlada stran kot tehnološki višek. Smo pa pred tem res imali dva podobna primera, ki pa sta se umaknila mlajšim.

Poznam gospo, ki tudi ni hotela, pa ne zato, ker ni želela, pač pa zato, ker ne bi mogla nikakor preživeti. Če živiš sam in plača ni vsaj 1000 evrov, da lahko s polovico skromno preživiš, potem pač ne moreš biti dober, čeprav želiš.

Izrekam ti pohvalo za dobrotljivost, če tako rečem.
Imamo podobno situacijo v službi, ko ima delavka še dve leti do penzije, pa ne želi iti na Zavod, zaradi tega bo morala ena mlada stran kot tehnološki višek. Smo pa pred tem res imali dva podobna primera, ki pa sta se umaknila mlajšim.
[/quote]

Tistih 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nadomestila 43 mesece je bolj tako. Mislim da je nadomestilo tudi v vsakem primeru navzgor omejeno na nekaj čez 900 €. Ali pa je tako samo v primeru javnega sektorja.

Skratka brez še odpravnine cca. 20000 € je bolj težka, tudi z nadomestilom. Poleg tega tudi tega nadomestila zmanjka po 25 mescih, vi pa pravite da imate do penzije še 3 leta, kar je 36 mesecev.

Enega poznam ki je naredil tako da so ga ruklni iz službe z odpravnino (brez dogovora) potem pa je šel k kolegu, ki ga je zaposlil za 1 dan, potem pa odpustil, da je potem 2 leti dobil še nadomestilo. Kot prvim z odpravnino znes, sicer je težka.

Popravljam prvi odstavek mojega zapisa:

Tistih 80 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} nadomestila 3 mesece je bolj tako. Mislim da je nadomestilo tudi v vsakem primeru navzgor omejeno na nekaj čez 900 €. Ali pa je tako samo v primeru javnega sektorja.

Poznam kar nekaj takih primerov. Dogovor je seveda v tem, da se strinjaš z odpovedjo. In če to ustreza tudi delodajalcu, se dogovor hitro doseže.
V okoljih,ki jih poznam, se to kar nekako spreminja v “pokoj z 38 leti delovne dobe”, da torej pred odhodom v pokoj “izkoristiš” še to obliko pomoči/zavarovanja (za katero si končno res plačeval celotno delovno dobo)

Že že, ampak ali v primeru dogovora z delodajalcem dobiš tudi odpravnino?

Seveda vemo, da govorimo o tem, da se bo ona ustno z delodajalcem dogovorila. Ampak ker ravno na tem forumu slišimo izpeljanke, kot so “sporazumna odpoved”, ker ravno na tem forumu beremo temo, da je nekdo dal odpoved in želi nadomestilo na zavodu, pa še je teh primerov, raje opozorim, da ne sme iti za kakršenkoli pisni dogovor, kar bi seveda delodajalcu bilo v korist, ker ne rabi izplačati odpravnine. Ne vemo, kakšen je njen delodajalec, bolje eno opozorilo preveč kot premalo.

No skratka, če bi se jaz to šel bi naredil tako da bi me odpustil zaradi nesposobnosti. Vem za banalne primere ko so jih tako odpustil zaardi tega ker je delavec na računalnik fasal virus in se mu je sesul. Posledično je delavec dobil odpoved zaradi nesposobnosti ker je trpel posel. Sicer jih je on potem na delovnem sodišču tožil nazaj in sodbo dobil, za kar so ga morali vzeti tudi nazaj v službo in mu za čas odpustitve tudi dati plačo, ampak to v tem primeru ni pomembno. Pomembno je to, da je delavec v tem primeru dobil odpravnino, ter še nadomestilo za brezposelnost.

Dogovor je lahko le v smislu odpuscanja zaradi zmanjsanega obsega dela in preseznega delavca, tako pripada tako nadomestilo kot tudi odpravnina.

Barca,

Dogovorita se lahko tudi za postopek odpovedi zaradi nesposobnosti, dobi odpravnino in nadomestilo na zavodu.

New Report

Close