Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Pošta mi je izgubila 1.5m velik paket..

Pošta mi je izgubila 1.5m velik paket..

Pošta Slovenije mi dostavlja paket že celi teden in se ne primakne nikamor. Na pošti so mi rekli, da iščejo moj paket. Mislim kako pa lahko izgubiš takšno škatlo, ki tehta 30 kg?

Morda veste kako dolgo bom čakal na rešitev?

No, jaz sem pred leti v vsej svoji neumnosti poslala preko 100 evrov v navadnem pismu. Edino pismo, ki se mi je kdaj v življenju izgubilo. 🙂

Kvaliteta storitev Pošte Slovenije vse bolj pada. 3,4 leta nazaj je bilo dostavljeno vse naslednji dan po oddaji. Tudi če je bil naslednji dan sobota si lahko paket prevzel na pošti.

Danes traja dostava že kar tja tri delovne dni. Proti npr. GLSu so tudi zelo dragi. Potem so zaprli tudi kar nekaj poštnih poslovalnic, itd. Pri GLSu lahko paket oddaš na vsaki Tankstelli v trgovini, trafiki, itd. Skratka vse slabše in slabše. Potem GLS ne račune provizijo za odkupnino paketa če plačaš s kartico, Pošta kasera 6 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od vrednosti odkupnine! Namesto da da bi se osredotočili na osnovno dejavnost se gredo prodajo kramarije na njihovih še preostalih poslovalnicah. Skratka bedarija na bedarijo.

Zanimiv je tudi podatek da ima Pošta 5500 zaposlenih, GLS pa glede na dostopne podatke le od 20 do 49 pa so po mojem mnenju bistveno boljši pri dostavi.

Mogoče ga je kdo doma pri sebi pozabil. 🙂 No, upam, da ne, za tvoje dobro.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Že dosti let se Pošta srečuje z velikimi problemi, pa vedno iščejo neke nove neumne rešitve, ki ne zdržijo. Koliko po vseh teh letih ne kapne, da je ta strategija ogromen problem? Imajo dobiček, ja naj investirajo v dobro delovno silo, če vidijo, da jim še tuja uhaja! Jasno je, da je nekaj blazno narobe. Da ne bi o tem, da gre za družbo v državni lasti, ki ima monopol! A oni se gredo nek grd kapitalizem, ki se jim takoj vrne kot bumerang.

Ma poskusiš enkrat, dvakrat, trikrat, desetkrat skozi leta. Kaj ne vidiš, da ta strategija ne pelje nikamor, samo več problemov povzroča? Zakaj iskati poštarje v Bosni in Srbiji, če jih pri nas dobiš, samo uredi jim pogoje dela in plačaj jih tako, kot se zagre, plačaj jim nadure! Saj pa nosijo uradne pošiljke, zaupne pošiljke, pokojnine! Govorimo o pomembnem delu, o izjemno pomembni vsebini, oni pa se gredo, kot da vozijo krompir.

Pri nas se je v enem letu zamenjalo že najbrž 5 poštarjev, pa ne da bi jim dali moped, ker je področje res veliko. Ne ne, oni raje zaposlijo nezanesljive tipe, ki uradne pošiljke gladko izgubijo. Morda jih bo premaknilo, ko jih bo nekdo zaradi izgubljene pošiljke tožil za visoke zneske.

Eh,naš poštar je postal zelo čudni. Nekoč prijazen,danes nevljuden in tečni kot 100 vragov.
Prinese domov že plačani paket ,potem še se dere na tebe ,če ne prideš v nekaj minutah ven,da sprejmeš paket.

Pojdi ke pa jim hebi mamu

mogče rešitve ne boš dočakal oz. paketa ne boš dobil, jaz imam pisne dokaze kako so nekateri na pošti popolnoma nesposobni, vodja sektorja pa ne ve kako stvari lavfajo, men so en paket nazaj v amriko poslali pa nihče ne ve zakaj, celo več pravijo, da pošta teh paketov ne dostavlja, pa mi poštar skor vsak drug dan enga prinese, saj ves čas kupoujem konkrtetno na i herbu. Glih danes mi je spet enega in kar je lepo, na parceli imam še videonadzor in vse dokaze.

mogče rešitve ne boš dočakal oz. paketa ne boš dobil, jaz imam pisne dokaze kako so nekateri na pošti popolnoma nesposobni, vodja sektorja pa ne ve kako stvari lavfajo, men so en paket nazaj v amriko poslali pa nihče ne ve zakaj, celo več pravijo, da pošta teh paketov ne dostavlja, pa mi poštar skor vsak drug dan enga prinese, saj ves čas kupoujem konkrtetno na i herbu. Glih danes mi je spet enega in kar je lepo, na parceli imam še videonadzor in vse dokaze.
[/quote]tudi z večino drugih dostravnih služb imam slabe izkušnje, kurirje menjajo vsak teden ali vsak dan, eni so totalno nesposobni pa še en paket mi je pred hišo ukradel ker ni vedel da ga snema, zadeva je sedaj na tožilstvu saj je kriminalist vložil kazensko ovadbo proti kurirju

New Report

Close