Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Jebenti tak življenje, živim v kletki !!!!

Jebenti tak življenje, živim v kletki !!!!

Ej ta moj mož (neporočen) mi bo požrl vse živce. Nikamor ne grem, nič se mi ne dogaja !!!
Ne morem biti stalno sam služba pa piči po otroka v vrtec pa domov, rabim še kaj v lajfu. Pa ne mislim zdaj ne vem kaj ampak da grem občasno ven se znoret s prijateljicami, če že grem pa itak špila eno ljubosumje, tko da mi še to zagreni. Pa bognedaj ko gremo s sodelavci ven, je na enega tok ljubosumen, da je to noro, ker sem pač enkrat nekaj zabluzila z njim, ampak nič resnega. Mah tko sem ga sita !!!
Za jutri sem bila zmenjena s frendicami, da gremo mal v lajf pa je tok težil cel dan, da me je minil. Mislim pa kaj mu ni jasno ?? Jaz ne morem živet v kletki !!
Morala sem se mal spihat. Ajde !

Ej bejbe kaj mate vi tudi take težake pa kontrolfrike doma ?

Aja pol pa še šunta otroka, da mi govori mamica jaz ze tako pogrešam, ko te ni domov iz službe. Grrrrrr ma kr fentala bi ga, ko mi začne stakimi. Ja pač po šihtu gremo še dostikrat na drink pa kaj! A če imam otroka in moža doma pa ne smem imet drugega lajfa ??

Lej ko sem doma se ful ukvarjam z otrokom, skuham, pospravim, vse tipi topi. Nima mi kej sikat. Sam jaz pač rabim tud svobodo. In pač nočem še enega otroka, on pa teži in teži. Nočem in pika. Obožujem tega, ki ga imam in vse mu dam, še enega pa no way.A zato sem pol slaba mati in ženska ?? Debil poln kufer ga imam !

Ajde, spizdi zdj do sodelavca!

Srecno poroceni… lol

Preseneca me, kako veliko moskih se prelevi v tranvestite na MON-u. Mi lahko kdo pojasni smisel in namen tega pocetja?

Po tem kar je napisano, si lepa, tip pa zoprn zarad tvoje lepote, jeba je to, jasno kot beli dan. Ljubosumnost se ozdravi tako, da gresta v en lokal, kjer je muzika, on seveda ob šanku, ti s frendico sediš za mizo, tip pa to vse opazuje. Valjda boš takoj kakšnemu tipu padla v oči, dost je že ena ura, on mora samo to opazovat in, če mu enkrat prekipi zarad teh jebozovnih pogledov (seveda, teb ni treba izzivat in se nastavljat, samo navaden drink s kolegico in pogovor, jebozovne piqke pač takoj padejo v oči tipom) in zarad tega explodira, pol veš, da te svobode, ki si jo tako želiš ne boš doživela ob njemu.
Če to sprejme in se zna zadržat, se sooči z resnico realnege scene mestnega življenja in se doma, po vsem tem kljub vsemu obnaša skulirano in te pol strastno nategne, pol zašteka, da noben ni last tistega s katerim živi, če je ta človek finančno samostojen, tise boš pa zaradi teh trenutkov svobode, ki jih bo on opazoval še dodatno narajcala za njega.
Ljubosumnost je nevarno čustvo, totalna jeba…. Vsak človek rabi svobodo, pa naj je miljonkrat z nekom vezan.

Dej najprej ti odrasti, pol bo pa še vse drugo prišlo. Meni se tvoj partner smisli, ker ima tako nedoraslo in nezrelo kokoš ob sebi.

Vpiši se v fitnes, vzemi individualne ure pa izživljaj svoje fantazije na fitnes trenerju – tako dela večino takih, ki tako razmišljajo, kot ti….


Kaj pa to a, da je men enkrat tvoj komentar všeč 😀 Evo, ravno tako je moje življenje že 30 let 🙁 Pa mam dovolj počas tega in si vsake tok izborim svoboden petek. Se je moral sprijaznit, ni šlo drugače 😛


Kaj pa to a, da je men enkrat tvoj komentar všeč 😀 Evo, ravno tako je moje življenje že 30 let 🙁 Pa mam dovolj počas tega in si vsake tok izborim svoboden petek. Se je moral sprijaznit, ni šlo drugače 😛
[/quote]

ja lej se zgodi, da imajo tud tisti ljudje kdaj prav, ki ti niso simpatični, hehe…, men je ena tukej tud bi rekel, kar zoprna ampak, morm priznat, da so mi njeni komentarji včasih čist ok., sm ok, jst se topim ob ženskah z milino, ta je pa nima tud v nebesih ne, hehe… Drugač pa tako, petek je dan za metek, jst sem se vedno tega držal in je ni ženske na tem svetu, da bi men to preprečila, kadar se men, da it ven, seveda..
Imam namreč kolega, ki ga njegova partnerica jebe v živo glavo…., vroče, hladno, po tem kar on govori ampak ok., tud on je svojga denarja vreden… Je pa tako, ko ima krizo z njo pokliče in reče, če bi šel na pijačo, hehe. Ko sta v redu, ne duha ne sluha o njemu. Pa mu jst rečem tako, lej ob petkih moreš it s kolegi na pijačo, pa makar sm na eno pivo za pol ure, pa naj ona joče kakor hoče zarad tega, če tega ne sprejme nimaš kaj delat z njo, enostavno cajt si moreš vzeti, istočano pa moraš tudi njej dovoliti, da gre s svojo družbo ven in ji ne utrujat zarad tega.
Torej enkrat ti, enkrat ona, pa vse štima, pol pa enkrat skup, edin, če se masta tako rada ,da se res počutita sama s sabo najboljše, pa pač stalno skup, sproščeno.
Aja, ko sem bil mulc, sem bil ljubosumen, moja bivša je bila priljubljena vsepovsod, kjer se pojavila, pol sem se pa enkrat zamislil in si rekel, bedak, te tvoje misli so bolane, odklop se od te droge in hvala bogu, nikol več nism imel problema s tem, jebeš ljubosumje, to je teroriziranje.

Enkrat si z nekom nekaj zabluzila (poročena, z otrokom!) In zdaj ti ne gre v račun, da ti tvoj ne verjame?

Tole je dobro prebrat za vrtet in zavrtet stare spomine. Parasimpatično. Joj to je res klet-ka takole živet, si ne znam več predstavljat. Sem rada svobodna, a ima svoboda spet svojo cenio, ki pa ne bi nikoli več zamenjala za nekoga s katerim bi morala bit 24 ur na dan. Tak človek ne obstaja.

Družbene norme so tako močne, da tud štrika ne rabiš, ker si zvezan in obešen hkrati, v kolikor si v drilu družinskega lifa.

🙂 btw

Kaj ti ima za težit in kak moški sploh to je?

Če ti ne zaupa, je to verjetno skupni problem. Ni pa nujen. Nisi njegova last, po tvojem pisanju sodeč se pa tip tako obnaša. Še enega otroka bi hotel? O tem odločata oba, wow svašta.

Sicer imaš tko dva otroka…:), preko glave.

Tapiciraj si kletko in odstrani par šprekl, da bo lažje priti ven.

New Report

Close