Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nujno pomoč-hud zobobol

Nujno pomoč-hud zobobol

Zob me strašno boli. Nujno bi morala k dežurnemu zobarju. Pa je problem. Sem v Mariboru in ker nisem tu doma ampak v Kopru, moram za sprejem in storitev plačati z gotovino. Trenutno pa imam samo kreditno kartico na razpolago. Ali je kakšna možnost da me dežurni zobozdravnik v Mariboru sprejme na zdravstveno kartico in na plačilo s kartico?

Zakaj bi bila nujna dezurna pomoc namenjena samo domacinom? Saj imas slovensko zdravstveno zavarovanje.
Razen tega pa racuna ne rabis placati takoj, ampak menda v 8 dneh. Kar pojdi in se zmeni.

Po telefonu so mi rekli, da moram plačat takoj.

Čuden postopek. Ok, rabiš gotovino: dvigni jo iz kartice, ki jo imaš na voljo. Tudi iz kreditnih kartic se dviguje gotovina.

Žal ne morem dvigniti gotovine. Dvignem lahko samo določen znesek, pa sem ga že ta mesec. Na Hrvaškem sem opazila, da na določenih krajih (trafika, bencinski servis…) lahko dvigneš gotovino s kreditne kartice ob plačilu provizije, ne glede na to, da recimo v Sloveniji tega ne moreš. Ali je tudi pri nas kaka taka opcija?

Ja,na žalost je tako. Ne bodo ti pomagali, če nimaš denarja:(
Grozno je!
Na en bankomat moraš dvignit gotovino.
Ampak, to je res grozno 🙁
Upam, da ti uspe. Vem kako je z bolečim zobom vozit in še iskat bankomat.
Ubožica 🙁

Poskusi žvečit klinčke. Meni se zadnjič ni bilo za vozit ponoči k dežurnemu in sem na ta način preživela noč. In obilno podporo protibolečinskih tablet. Zjutraj imaš pa na razpolago mnogo ordinacij, kjer lahko plačaš s kartico. Zjutraj imaš tudi možnost poklicati v banko, da ti povečajo dnevni / mesečni limit.

New Report

Close