Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Koliko plačate za pranje vozila

Koliko plačate za pranje vozila

Peljem avto v pralnico – ful so podražili. Po moje za ene 2 €.

Ti ga pa res en pobček s strajfiksom pošprica, pol da še mal pene – pa še mal splakne pleh, feltne in podvozje. Nato sledi standard s krtačami in sušenje.
Pobček še mal pobriše okol vrat, nazaj prišraufva anteno in čao.

Jaz sem kar zadovoljna, edino gužvaaaa! Kok pa vi plačate?

Pa ne briga me, kdor se sam doma zajebbava! Ali ga hodi celo k potoku oprat! Itak ga pa operem ene 2x na leto – zdaj zaradi tega saharskega peska. Sicer mi ga pere dež. 🙂

En…….evro v samopostrežni avtoralnici.

14,50 na Shellu, tako prbl. enkrat na mesec. Jeseni in spomladi kemicno, ca. 150 evrov za celo kabino.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

NIkakor ne maram prat v avtopralnicah na krtače – pajkova mreža od krtač avtopralnice na laku je nekaj najgršega in tudi poškoduje lak.

V ročne tudi ne vozim, ker se mi je pri prejšnjem avtu pobček delal takole: ena cujna za po pranju za “otiranje” =brisanje šip, potem z isto še feltne, potem pa še lak – karoserija…..

Tako grem v samopostrežno pralnico – imam svojo gobco, s katero grem po laku, s tiso krtačo pa felne fajns spucam. In operem za cca 4 eur + 1, 50 sesanje.

8€ navadno pranje in uporaba sesalca 50centov.

Meni ga sin doma opere in posesa. Za dobro opravljeno delo dobi 50 €.

Ravno danes menjala gume in po tem zavila direkt okrog stavbe v avtomatsko pralnico – 7€ z voskanjem in pranjem podvozja, Gregorc Menges. Na pumpah placam vec. Prvic mi je nekdo rocno podrgnil sipe.

Na Petrolu, cca 1x mesečno ko imam čas, ne vem koliko stane, 9-10€? Čist ok.

Zakaj ga dvakrat na leto kemično čistiš ?

Zakaj ga dvakrat na leto kemično čistiš ?
[/quote]

Ne vem… iz navade. Vsec mi je, ce je avto negovan, cist in “disi po svezini”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Perem ga v samopostrežni avtopralnici, kjer plačam 1€ na žeton. Običajno (za sprotno pranje) uporabim dva – pranje s šamponom in krtačo in izpiranje z voskom. Torej 2€. Sesam ga doma.
Nekajkrat na leto pa ga peljem tudi na bolj temeljito čiščenje.

Včasih 2 eur, za dva žetona na samopostrežni pralnici. To sem ter tja čez zimo.

SIcer ga pa raje perem sam, ker tako najbolje vidim stanje avta; vidim vse poškodbe laka in lahko popravim še preden začne kaj rjaveti.

Ročna avtopralnica, kompletno zunaj in noter, 19 eur.

Manj kot 10 €, na Petrolu ali OMV-ju.

Ročna avtopralnica v Črnučah (tudi notranje čiščenje), je par € dražja.

Imam zelo cist avto, tako da vsem, ki bi bili pripravljeni prat avto, ne bom ponudil dosti.
Ce zelite zasluzit kaj vec, pa predlagam znanca.
Zivi bogu za hrbtom, avto vsak dan blaten.
Plus prevaza svoje pse…bernardinca, buldoga in afganistanskega hrta.
Tu je vec dela. Morda bi ponudil kaj vec.

New Report

Close