Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek vem da mojega ne bo nobena hotela

vem da mojega ne bo nobena hotela

Ko tukaj gor berem kakšne zahteve imajo samske, sem kar nasmejim. Jaz sem mojega vzela nepopolnega in še ga zraven razvadila. Tako, da sem čist brez skrbi, da bi mi ga katera speljala.

Itak, da ga ne bomo speljale. Se ponuja po badooju pa ni nobeni zanimiv.

Škoda nisi mene izbrala.

Itak da ti ga lahko spelje. Za seks. Pedenala mu boš pa ti. 🙂 V bistvu si s svojim početjem v bolj nevarnem področju kar se varanja tiče, kot si misliš. Če samo garaš in zvečer crknjena omahneš v posteljo in zaspiš, bo on poln energije in spočit začel iskat večerno zabavo drugje. Zato pamet v roke in daj mu kakšno delo, da ne bo imel volje gledat za kiklami.

Itak, da ga ne bomo speljale. Se ponuja po badooju pa ni nobeni zanimiv.
[/quote]

Ja, saj vem, da ni nobeni zanimiv. Zato pa ga po badooju moški sprašujejo kje mu je uspelo najti takšno žensko in mu zavidajo njegovo razvajenost.

To pa so možgani ene, ki ne ve kako se temu streže. Pa kdo govori o kakšnem delu in pedeneju? Jaz govorim o razvajanju z užitki. Sem ga prvotno tako zavrtela, da z veseljem vse naredi, ker ve kakšni užitki ga potem čakajo.

Ja, saj vem, da ni nobeni zanimiv. Zato pa ga po badooju moški sprašujejo kje mu je uspelo najti takšno žensko in mu zavidajo njegovo razvajenost.
[/quote]

O kakšni razvajenosti to govoriš?
Kaj je pozitivnega pri razvajenosti?
Beseda razvajen pomeni nekaj slabega.

O kakšni razvajenosti to govoriš?
Kaj je pozitivnega pri razvajenosti?
Beseda razvajen pomeni nekaj slabega.
[/quote]

Hihi, misliš, da ti bom res izdala skrivnost o kakšni razvajenosti govorim? Lahko ti samo malo namignem. Ta razvajenost je recept uspešne zveze kjer sta več kot zadovoljna OBA.

Hihi, misliš, da ti bom res izdala skrivnost o kakšni razvajenosti govorim? Lahko ti samo malo namignem. Ta razvajenost je recept uspešne zveze kjer sta več kot zadovoljna OBA.
[/quote]

Potem je to verjetno tako kot pri moji sorodnici. Sta oba zadoovljna. Oba hodita v službo, on ima zelo visoko plačo, ona bedno. Ona še doma gara in gospodinji in vse k riti prinese možu. On pa ne, ker pač dovolj zasluži.
On je zadovoljen, ker ima vse super pogospodinjeno. Ona je tudi vsa zadovoljan, ker ima fajn cotke, fajn avto, dosti denarja. In je navdušena nad možem.

To pa so možgani ene, ki ne ve kako se temu streže. Pa kdo govori o kakšnem delu in pedeneju? Jaz govorim o razvajanju z užitki. Sem ga prvotno tako zavrtela, da z veseljem vse naredi, ker ve kakšni užitki ga potem čakajo.
[/quote]

In to so možgani ene, ki zna v nedogled lagat sama sebi in misli, da ima vse pod nadzorom. Nešteto takih zgodbic se žalostno konča. Samo svetujem ti, da nikdar ne jemlji stvari za samoumevne.

Ja fajn ane


Se strinjam. Najhujše ni,da ti ga ena spelje, saj pride na tvoje, najhujše je, če ima ljubico, ti pa zanga skrbiš.


Se strinjam. Najhujše ni,da ti ga ena spelje, saj pride na tvoje, najhujše je, če ima ljubico, ti pa zanga skrbiš.
[/quote]

Spet ena, ki v zvezi ni prišla dlje od ljubice. Ženske kdaj se boste začele cenit?
Ljubica draga jaz ga tako obdelam, da mu še na misel ne pride niti črka “l” od ljubice 🙂

To ti misliš!
Je imela prijateljica točno takega, pa je šel!
Zdaj pere, kuha, pegla, pospravlja, hodi v službo, preživlja sebe in novo ženo in otroke iz prejšnjega zakona, ma, je kot rožica, ne moreš verjeti, da gre za istega človeka, ki 20 let pri prvi ženi ni znal pospravit krožnika z mize, je pa znal težit, da mu zlika vsako že zlikano srajco iz omare…

Tisti, ki je to temo odprl, je zagotovo moški. Nobena ženska se ne bi tako žrtvovala in vse pospravljala in kuhala za svojega moškega. Ponavadi je obratno, ženska je tista, ki hoče biti razvajena.

Ja, ampak to bi res bilo idealno zame. Jaz bi ostal doma in delal po svoje, žena bi pa v službo hodila in denar domov prinašala. Seveda, ne bi mislil lenariti, saj imam svoje načrte, ki jih pa službeno nikoli ne bi mogel do podna izpeljati.

Če je vse to res, pa ni čudno, da ga zavidajo. Srečko!

New Report

Close