Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sodobna ženska

Sodobna ženska

Kakšna je za vas definicija sodobne ženske? , moški in ženske prosim!
Lep pozdrav vsem!

ljudje so bitja, ki jih ni mogoče opredeliti z definicijami. Če služiš s bednimi novinarskimi prispevki, začni uporabljati svoje možgane, če ti jih ni i phone pojedel.

Umetne, namazane, silikonuše, ufurane, misli da je lahko moški, preveč razpuščene, ker ne dobijo vzgojnih. Blesave, umišljene da se cel svet vrti okoli njih. Tistih normalnih je peščica. Ampak slej kot prej pokažejo svoj pravi ksiht.

nova
Uredništvo priporoča

Izobražena, samozavestna, urejena, prijateljska, razgledana dobra sogovornica, ima moralne vrednote, skrbna mati in žena, pogumna in predvsem realna.

To so te ko nimajo kariere in so gospodinje… ppssstttt mone


Ja v kakšni družbi pa ste to.?
Jaz ene take ne poznam niti se ne družim s takimi.
Bo treba zamenjat družbo, čim prej to storiš tem bolje.

predvsem dobra kuharica, čistilka, peglarica, posteljna kača…. aha pa še to, ko pridejo obiski, da zapusti prostor in nameni moški družbi privatnost….

Pri sodobi ženski dons je poudarek predvsem na izobrazbi, kar ne nehajo se izobraževati, one bi še pa še pa še…, seveda, ko babi dedi servis dela na polno, sm kaj pa vem, bi rekl, da to izobrazbo nekako v negativo obračajo, v odnosu do moških.
Torej, sodobna ženska je, ko potegeneš črto v bistvu bolj nagativna ženska kot pozitivna, po karakterju, ker se izgublja milina ženske, vsaka čast pa svetlim izjemam, seveda.

Meni se zdi, da je sodobna ženska manj obremenjena z delitvijo poklicev, interesov, športov, študija (itd) na ženske in moške, kot smo bile me. Večina punc zdaj niti ne pomisli, da se nekaj “za žensko ne spodobi”, kot je bila stalna omejitev, ki smo jo me poslušale.
Meni se zdi to super, veliko bolj so samozavestne, več si upajo, lažje premagujejo ovire.

Ženska, ki si je sama življenski projekt. Postavlja sebe v prvi plan. Ne ve kaj hoče- ampak to hoče takoj.
Nekaj v tem smislu.

Hja, sodobna ženska je bolj samostojna kot so bile ženske nekoč.
Zdaj ženskam ni življenjski cilj uloviti moškega.
Sploh tiste, ki so bolj izobražene, imajo ok službe, se ne trudijo za vsako ceno dobiti moškega. Če najdejo fajnega super. Če ne najdejo fajnega pa ostanejo samske in se ne sekirajo zaradi tega.
Danes je ženska lahko izbirčna kar se moških tiče. Posledično je ogromno udrihanja in pljuvanja po ženskah, ker moškim ni jasno, da so lahko zavrnjeni.
Namreč bolje, da ostane samska kot, da je z luzerjem. Seveda pa luzerjem to ni jasno in potem imamo tisoč in eno temo na monu, kjer luzerji pljuvajo po ženskah. Ok moški nimajo težav z ženskami.

…kitajski podaljški… japonske obrvi… latinske trepalnice… italijanske ličnice… srbski joški… francoski nohti… brazilski bikini…………. včasih si dobil žensko, danes pa globus z rezervnimi deli…

Razumes, kaj se ti je zapisalo? Ti prevedem? Zapisalo se ti je, da mora moski doseci vsaj toliko (ali se raje maalce vec), kakor ona v zivljenju. Zakaj ze? A zato, da bo mogel poskrbeti zanjo?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Razumes, kaj se ti je zapisalo? Ti prevedem? Zapisalo se ti je, da mora moski doseci vsaj toliko (ali se raje maalce vec), kakor ona v zivljenju. Zakaj ze? A zato, da bo mogel poskrbeti zanjo?
[/quote]

O čem ti blebetaš? Spet eni prividi in blodnje?
Še enkrat, da bodo tudi najbolj butasti razumeli: ženska v Sloveniji si lahko privošči, da je samostojna, da sama odloča o svojem življenju, da ji ni potrebno, da se poroči. Ženske ne rabimo moških, da bi skrbeli za nas.
Verjamem, da v kaki zaostali družbi še vedno mislijo tipi, da je ženska last moškega. V normalnih družbah je pa jasno, da lahko ženska samostojno živi in ne rabi moškega, da skrbi zanjo.
Upam, da bodo tudi ta najbolj butasti razumeli.

O čem ti blebetaš? Spet eni prividi in blodnje?
Še enkrat, da bodo tudi najbolj butasti razumeli: ženska v Sloveniji si lahko privošči, da je samostojna, da sama odloča o svojem življenju, da ji ni potrebno, da se poroči. Ženske ne rabimo moških, da bi skrbeli za nas.
Verjamem, da v kaki zaostali družbi še vedno mislijo tipi, da je ženska last moškega. V normalnih družbah je pa jasno, da lahko ženska samostojno živi in ne rabi moškega, da skrbi zanjo.
Upam, da bodo tudi ta najbolj butasti razumeli.
[/quote]

Drzi se teme. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Drzi se teme. 😉
[/quote]

Jaz sem se je držala, napisala komentar v skladu s temo. Potem pa si mi ti repliciral in nakladal neke bedarije brez repa in glave in sem ti morala odgovoriti, čeprav nisi pisal ne v okviru teme in nič v zvezi z mojim odgovorom. Pač tako kot imaš navado: userješ se v vsako temo pa, če imaš pojma zakaj gre ali pa ne.

Jaz sem se je držala, napisala komentar v skladu s temo. Potem pa si mi ti repliciral in nakladal neke bedarije brez repa in glave in sem ti morala odgovoriti, čeprav nisi pisal ne v okviru teme in nič v zvezi z mojim odgovorom. Pač tako kot imaš navado: userješ se v vsako temo pa, če imaš pojma zakaj gre ali pa ne.
[/quote]

Seveda pisem v zvezi s temo. Sodobna zenska je torej samostojna in ima visoka pricakovanja, manjka pa ji tiste tipicne moske lastnosti – vztrajnosti. Naredi bliskovito kariero, nato pa se naenkrat zave, da ji bioloska ura tiktaka. Takrat na vrat na nos isce nekoga, ki je vsaj toliko, ali se raje bolj premozen od nje, da ji bo v drugi polovici zivljenja omogocal uzivati enak standard, kot si ga je pridelala v prvi.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Seveda pisem v zvezi s temo. Sodobna zenska je torej samostojna in ima visoka pricakovanja, manjka pa ji tiste tipicne moske lastnosti – vztrajnosti. Naredi bliskovito kariero, nato pa se naenkrat zave, da ji bioloska ura tiktaka. Takrat na vrat na nos isce nekoga, ki je vsaj toliko, ali se raje bolj premozen od nje, da ji bo v drugi polovici zivljenja omogocal uzivati enak standard, kot si ga je pridelala v prvi.
[/quote]

To se le tvoje mokre sanje. Ki nimajo nobene veze z realnostjo. Ampak ja, tipi sanjate, da je tako kot ti praviš. Zmotno sanjate. Potem pa vidiš polne portale za spoznavanje, sami tipi gor in upajo, da je to, kar ti trdiš, res. Pa ugotovijo, da ni in potem se začne prostaško zmerjanje.

Hja, sodobna ženska je vse manj pripravljena biti služkinja svojemu dedcu.
Zdaj ženske pričakujejo enakopravnost. Da si gospodinjska dela razdelita z moškim.
Če pa moškemu enakopravnost ne diši in pričakuje, da mu bo ženska gospodinjila, ga pa ženska komot stera. Ni problema biti ženski samska. Bolje samska kot služkinja moškemu.
Eni moški so za enakopravnost, so za delitev dela in ne pričakujejo, da bo ženska njegova gospodinja, ti nimajo težav. Eni pa so čisto šokirani, ker ga samske ženske zavračajo, ker nočejo biti njegove gospodinje.

Ne poznam portalov za spoznavanje, zato ti ne morem ponuditi ustreznega odgovora. Jih redno obiskujes? Zakaj?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ne poznam portalov za spoznavanje, zato ti ne morem ponuditi ustreznega odgovora. Jih redno obiskujes? Zakaj?
[/quote]

Hm, tudi mon je portal. Menda si priklopljen gor noč in dan.
Sem pa poleg mona sprobala pred leti še nekaj drugih portalov. Pa so se mi vsi po vrsti zagnusili: sami poročeni tipi ali pa Srbi, Bosanci, Makedonci, Afričani… ki bi na vsak način radi se prislinili v Slovenijo.

Hm, tudi mon je portal. Menda si priklopljen gor noč in dan.
Sem pa poleg mona sprobala pred leti še nekaj drugih portalov. Pa so se mi vsi po vrsti zagnusili: sami poročeni tipi ali pa Srbi, Bosanci, Makedonci, Afričani… ki bi na vsak način radi se prislinili v Slovenijo.
[/quote]

So bili po tvojih kriterijih bolj uspesni (v zivljenju), kakor si po tvojih kriterijih ti?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

ja, vežde bo to to. jaooooooo
bolj zarukana, to pa že.

So bili po tvojih kriterijih bolj uspesni (v zivljenju), kakor si po tvojih kriterijih ti?
[/quote]

Tipi, ki po spletu prosjačijo za seks naj bi bili uspešni? Totalne luzerske zgube. Zraven pa še jokajo kako grozno ženo imajo.
Ali pa tisti ubogi južnjaki, ki se dajejo v nič, samo, da bi prišli v Slovenijo? Pa tako trapasti, da mislijo, da smo Slovenke tako zabite, da bi vzele k sebi enega tujca, da bi ga preživljale?

Tipi, ki po spletu prosjačijo za seks naj bi bili uspešni? Totalne luzerske zgube. Zraven pa še jokajo kako grozno ženo imajo.
Ali pa tisti ubogi južnjaki, ki se dajejo v nič, samo, da bi prišli v Slovenijo? Pa tako trapasti, da mislijo, da smo Slovenke tako zabite, da bi vzele k sebi enega tujca, da bi ga preživljale?
[/quote]

Ti pa si seveda iskala nekoga, ki ni luzer? Nekoga, ki je primerljiv s teboj. Morda celo nekoga, ki bi bil ze korak ali dva pred teboj?

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

New Report

Close