Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ob Kolpi v tehničnih ovirah ne vidijo več sovražnika.

Ob Kolpi v tehničnih ovirah ne vidijo več sovražnika.

http://beta.delo.si/novice/crna-kronika/izbirajo-poti-kjer-ni-rezilne-zice-in-ograje-45188.html

Evo ljudje so sprejeli ograjo saj se bojijo invazije.

Debili slovenski boste pa še vedno rinili k njim na počitnce in pridno polnili njihove turistične kapacitete in njihovo malho.

Malo se zamislite, kakšni državljani ste!!!

Sem danes policajki, ki je vahtala mejo iz Žežlja razložil, da je problem v Ljubljani, njeno početje pa posledica po sizifovo! Je bla tiho k rit!

Koji p4roblem je v Ljubljani ?

Debili slovenski boste pa še vedno rinili k njim na počitnce in pridno polnili njihove turistične kapacitete in njihovo malho.

Malo se zamislite, kakšni državljani ste!!!
[/quote]

hrvati so pametni, edina rešitev je, da se jih ne popisuje in lifra potiho naprej, pa naj se jodleki ali pa nemci z njimi ukvarjajo. Najbolj poceni in najbolj učinkovito. Straženje meje je drag idiotizem, k da bi s cedilko župo basal

Debili slovenski boste pa še vedno rinili k njim na počitnce in pridno polnili njihove turistične kapacitete in njihovo malho.

Malo se zamislite, kakšni državljani ste!!!
[/quote]

Še kakšnega Ahmeda bom spotoma zraven vzel nazaj glede, pa se mi bo dopust finančno povrnil. Je treba poskrbet za lasten žep taprvo v kapitalističnem svetu.

Eh, ti mislis, da se policajem ljubi bosti z raznimi Kekci?


Pametna punca.
Tudi jaz bi molčala. Zakaj bi se postavljala na tak nivo?

V Kanadi duševno bolan domačin s kombijem v množico. 10 mrtvih. Alek Minassian. Prebral na Novi. Zihr je fake news.

New Report

Close