Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ste dobili dohodnino ali morate vrnit

ste dobili dohodnino ali morate vrnit

jaz moram plačat še 60 eur

Kaj ti bo moj podatek?Nima te kaj brigati.Butasto vprasanje.Bos lazje spala?

doplačati moram tako kot vsako leto do sedaj, zato, ker mi ob akontacijah ob izplačilih dohodkov obračunajo premalo, ker je naš sistem tako nesposobno narejen moram zdaj doplačati še 60 eur in še stroške plačila na banki plačati. Ma, to je višek. Naj te stroške plačajo tisti, ki so mi uturili doplačilo dohodnine.

Bom doplacala, kot vsako leto, ker imam poleg sluzbe se dejavnost.


Penzija + dve podjemni pogodbi.
Dobim eno penzijo nazaj!

35€ cca.

dobila nazaj 123 eur.imam dobro službo sončni upravi brez prevoznih stroškov in malice

moram plačat 110

Dobim nazaj, nekih 140 €.

In ti si neka racunovodkinja? Se sama sebi ne znas izracunati letne akontacije glede na zasluzek, da moras zdaj doplacevat. In ti potem delis nasvete na forumu?

In ti si neka racunovodkinja? Se sama sebi ne znas izracunati letne akontacije glede na zasluzek, da moras zdaj doplacevat. In ti potem delis nasvete na forumu?
[/quote]

…da je bolje to, da država kreditira tebe, kot da ti njo? A misliš, da če dobiš nekaj nazaj, si na boljšem? Hahaha

Dobil nazaj cca 350€, sem bil prepričan da bo treba plačat pa sem bil že malo nejevoljen ko sem odprl napoved.

In ti si neka racunovodkinja? Se sama sebi ne znas izracunati letne akontacije glede na zasluzek, da moras zdaj doplacevat. In ti potem delis nasvete na forumu?
[/quote]

Se vidi, da se ti niti ne sanja, kako je urejeno z dopolnilno dejavnostjo. Drugič se raje zadrži, preden naglas in javno razglašaš svojo nevednost, omejenost in nenazadnje tudi nesramnost. A se v reali tudi takole freh obnašaš ali nimaš jajčk?

In ti si neka racunovodkinja? Se sama sebi ne znas izracunati letne akontacije glede na zasluzek, da moras zdaj doplacevat. In ti potem delis nasvete na forumu?
[/quote]

Seveda sem in ker imam dejavnost, se ves dobiček prišteva k plači in seveda moram doplačati, saj sem imela akontacije manjše 🙂
In ja, vodim knjige, ker je v mojem primeru bistveno ugodneje kot pa biti normiranec …

…da je bolje to, da država kreditira tebe, kot da ti njo? A misliš, da če dobiš nekaj nazaj, si na boljšem? Hahaha
[/quote]
Haha. Ja. Res je bolje ce moras naenkrat placat vecji znesek kot pa ce vsak mesec placas se 20 eurov zraven


Haha. Ja. Res je bolje ce moras naenkrat placat vecji znesek kot pa ce vsak mesec placas se 20 eurov zraven
[/quote]
Hehe, eni med letom iz tistega denarja, ki ga zdaj doplačamo, naredimo več denarja 🙂


Hehe, eni med letom iz tistega denarja, ki ga zdaj doplačamo, naredimo več denarja 🙂
[/quote]
Ja ja. Zato pa navelko fehtas okoli stranke. Dej, dej. Te poznam


Ja ja. Zato pa navelko fehtas okoli stranke. Dej, dej. Te poznam
[/quote]

??
Podjetja, za katera delam, so redni plačniki in jih ne potrebujem prositi za plačila – s tistimi, ki niso redno plačevali, sem prekinila sodelovanje. Raje ne delam nič kot pa delam z izgubo, saj moram nabaviti material.

Kakorkoli, tema je o doplačevanju dohodnine, ne o moji dejavnosti … in na letnem nivoju je ob večjem plačilu med letom in konec leta vračilu ali med letnim manjšim plačilom in konec leta vračilu razlika le v tem, kdo koga brezobrestno kreditira – zavezanec državo ali država zavezanca, znesek je na letni ravni enak.

Dobim 140 letos

Prekajen meso dl cajt gvera;)


Hehe, eni med letom iz tistega denarja, ki ga zdaj doplačamo, naredimo več denarja 🙂
[/quote]

Podpis pod tole Barca. Samo budalam itak ne boš dopovedala …. :)))

Podpis pod tole Barca. Samo budalam itak ne boš dopovedala …. :)))
[/quote]

Ja seveda, iz tistih nekaj 100€ delate neke blazne dobičke.

Ja seveda, iz tistih nekaj 100€ delate neke blazne dobičke.
[/quote]

Pa vseeno, ce iz 100€ naredis 130, jih imas vec kot pa ce brezobrestno kreditiral drzavo in dobil vrnjen del dohodnine (ki si jo med letom prevec placal).

Dobim cca. 560€ 🙂

Pa vseeno, ce iz 100€ naredis 130, jih imas vec kot pa ce brezobrestno kreditiral drzavo in dobil vrnjen del dohodnine (ki si jo med letom prevec placal).
[/quote]

Dajmo bit vsaj malo realni. 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letne donose dosega zelo malo ljudi. Za nekega povprečnega Slovenca je vse, kar je nad 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} že znanstvena fantastika. 100€ ti pri 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} donosih da ravno 5€/leto, če upoštevamo da vložek ni enkraten in šele ob letu dosežeš 100€ govorimo lahko o polovički, torej 2.5€/leto od oka.
To še za en pir ni 🙂

Dajmo bit vsaj malo realni. 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} letne donose dosega zelo malo ljudi. Za nekega povprečnega Slovenca je vse, kar je nad 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} že znanstvena fantastika. 100€ ti pri 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} donosih da ravno 5€/leto, če upoštevamo da vložek ni enkraten in šele ob letu dosežeš 100€ govorimo lahko o polovički, torej 2.5€/leto od oka.
To še za en pir ni 🙂
[/quote]

Barca je slovenski chuk norris. Njeni donosi so beyond beyond …

New Report

Close