Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Strog tehnični pregled

Strog tehnični pregled

Sem peljal svojo kripo na tehničenga in ni šla skozi. Mislim, da je bil preglednik preveč natančen. Mislite, da bi pri drugi firmi pregled opravil, ali bi zaznali isto napako?

Kaj ce bi se raje z izpravno kripo raje vozil?

Se vidi v sistemu, zakaj te je fliknil. Ne bo šlo. Sicer prav, da se poostri tehnične preglede, čeprav, glede na nizek standard velikega dela prebivalstva trajbajo previsoke eko pritiske, po drugi strani pa recimo na naših tehničnih ne pregledujejo stanja amortizerjev, zaradi česar prenekateremu mulcu s težko nogo potegne rit v ovinku okoli. Pa precej na uč so tudi z lučmi, ki ponoči v temi streljajo gore dole po nasprotnem pasu, da solze tečejo!

je?

Dejstvo je, da ni povsod isto. Eni so bolj strogi, eni niso.

Samo če si vpisan v sistem, potem ni variante, da opraviš še kje druje, se bere iz odgovorov

So postali zaradi kamer in prijav zelo strogi vsi po vrsti.
če je napaka mala, bi jo lahko odpravili na mestu še isti dan…torej je kakšna včja težava, da tehnični ni šel skozi.


Je.be se tebi, če boš ubil sebe, ali nekega drugega udeleženca v prometu!

Za koga pa delaš tehničnega? Zase, da si bolj varen ali za preglednika?

Moj avto v Nemčiji ni šel skozi tehničnega, v Sloveniji brez težav.
Avto redno servisiram, niti še ni star, tako da me je res začudilo.
Malo je bilo zarjavelo pri bremzah To jih je zmotilo…

Mene so ravno zaradi luči vrgli. Še potem ko so jih na servisu uredili, ni bil najbolj zadovoljen. Prenizka svetilnost. Res da se ponoči izjemno malo vozim, ampak nikoli nisem opazil, da bi slabo videl.
Pa glede amortizerja je tudi pojambral da ga bo treba menjat, ampak za to mi ni težil.

Je pa zanimivo, zadaj pri tablici sem imel samo 1 žarnico. Lani to ni bil problem, letos pa da morata biti obe.
Pač kakor je kdaj kdo na tehničnem pozoren. Kako malenkost spregledajo, kritične seveda ne smejo.

New Report

Close