Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kontracepcija

Kontracepcija

Pozdravljeni,
zanima me kakšno kontracepcijo uporabljate in kaj priporočate. Sploh se ne vem oz. ne veva kaj odločit. Imava tri otroke, stara sem 35 let in otrok ne misliva več imeti. Od rojstva najmlajše (4 leta) sva na kondomih, zdaj so nama pa malo začeli presedati.

S katero kontracepcijo ste zadovoljni?

Jaz imam Mireno in meni osebno zelo ustreza, izginili so glavoboli ter boleče menstruacije. Ni vpliva na razpoloženje in ne na telesno težo.

Je pa pri Mireni loto, vsak organizem se odzove drugače.

Drugače pa še sterilizacija? Seveda je pri moškem veliko manj invaziven poseg.


Med sexom lekadol tableto stiskat med koleni in je 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kontracepcija.

nova
Uredništvo priporoča


Sterilizacija. (Čeprav poznam primer, ko se jim je kljub temu rodil otrok.) Vazektomija je manj invazivna.

Moj je opravil vazektomiji. Brez težav in od takrat dalje brez skrbi.. priporočam!

Vazektomija po štirih otrocih in pri 36 letih.

Najboljša naravna kontracepcija je še vedno, da ga vzameš v usta, ko je najlepše ali pa ponudiš ritno luknjico kot kantico za smeti…..


Najboljša naravna kontracepcija je vzdržnost.

Me prav zanima, ali bi še seksal z žensko, ki zaradi prepogostega analnega seksa ne bi več mogla kontrolirati mišice zapiralke. Pa za predsemensko tekočino očitno tudi še nisi slišal.

Ja, tukaj vprašaj, bo najbolj strokoven odgovor 😀
Vaš link

New Report

Close